Do wykonania makijażu oczu można użyć różnego rodzaju produktów. Zaczynają się od zrobienia dobrej bazy, a skończywszy na dobrym tuszu do rzęs. Poniżej znajduje się 15 najlepszych produktów, których możesz użyć do wykonania makijażu oczu.

Najlepsze produkty do oczu z obrazami:

Znajdźmy tutaj z wymienionymi 15 najlepszymi produktami do oczu jeden po drugim ze zdjęciami.

1. Glow Minerals Primer:

produkty do oczu

Pomaga to zacieśnić pory i sprawić, że będą bardziej jędrne, aby podkład przykleił się do górnej warstwy. Jest to dobrze znany wariant i możesz spróbować go kupić za cenę od 1600 INR do 2000 INR za około 3,5 grama. To umiarkowany przedział cenowy dla tego typu rzeczy. Daje to trwały efekt, a puder lub inny rumieniec, który nosisz po założeniu, nie zejdzie łatwo. Będzie to również kontrolować wydzielanie oleju i potu. Więc jeśli masz tłustą powierzchnię, użycie tego jest koniecznością. Jest to również dobre, jeśli nosisz to podczas monsunu. Pomaga to również chronić warstwy powierzchniowe. Dla tych, którzy nie lubią częstych poprawek, dla nich to obowiązkowy zakup.

2. Korektor Maybelline Dream Lumi:

Maybelline Dream Lumi Korektor

Jest to niezbędna rzecz, aby zakryć wszelkie niejednolite lub plamistość. Są one oferowane przez różne firmy i można je kupić w zależności od potrzeb i kieszeni. Jeśli jednak chcesz kupić tę konkretną rzecz, będziesz musiał zapłacić cenę od 500 INR do około 600 INR za 6 gramów. Są też inne kolory pasujące do twojej karnacji. To jest dla całej twarzy, a szczególnie dobrze, jeśli chodzi o zakrywanie niebieskawych żyłek, ciężkich worków, a nawet kurzych łapek. To jest pisak i pomaga wskazać obszary, w których chcesz zastosować kolor.

3. Naturalny mus Lakme’ Absolute Mattreal:

Lakme Absolute Mattreal Naturalny Mus

To dobrze znany produkt do regularnego stosowania do tworzenia matowej bazy. Można go stosować na całej twarzy, włącznie z powiekami, a także na okolicę, aby zakryć wszelkie plamy lub plamy. Jest oferowany w różnych kolorach i możesz mieszać kilka odcieni, aby uzyskać wybrany kolor. Korzystanie z tego jest niezbędne. Możesz użyć innych wybranych wariantów od innych znanych sprzedawców, ale jeśli chcesz to kupić, kosztuje to od 750 INR do około 800 INR za 30 ml. To jest dobre do regularnego noszenia.

4. Almay Pure Blends Sypki proszek:

Almay Pure Blends Sypki proszek

Dla bazy niezbędne są pudry sypkie. To kosztowna rzecz, którą możesz kupić. Jest to jednak nakładane za pomocą pędzla o bardzo miękkim włosiu, co może dać wykończenie bazy. To dotyczy całej twarzy. Kosztuje to około 600 INR za 7,9 grama.

5. Kajal okularowy:

Kajal

Ten asortyment jest ulubieńcem kilku kobiet. Na te czasy, kiedy chcesz mieć inny kolor na imprezę, możesz użyć różnych odcieni oferowanych przez to. Są zielenie, szarości, biel, a nawet brązy. Możesz ich użyć do stworzenia dowolnej formy skrzydeł do górnych rowków. Te również są bardzo gładkie. Mogą być bardzo dobre dla początkujących lub tych, którzy nie radzą sobie z płynami i pędzlami. To są jak ołówki. Po wykonaniu podstawowego makijażu musisz użyć dla precyzji. Możesz używać tego na górnej i dolnej obręczy w dowolny sposób. Są one również niedrogie i ulubione dla nastolatków i dziewcząt z college’u. Kosztują od 150 INR do 200 INR w przybliżeniu za 0,35 grama.

6. Revlon Color Stay Liner:

Revlon Colorstay Liner

Dla tych, którzy są ekspertami. Można go kupić, ponieważ jest bardzo sprzedawany i jest ulubionym produktem dla tych, którzy lubią szybkie suszenie. To musi kupić, ale nie jest zalecane, jeśli jesteś początkującym. Należy go również regularnie używać, ponieważ szybko wysycha w butelce. Kosztuje to od 550 INR do 600 INR za około 2,5 grama.

7. Artysta oczu Lakme:

Artysta oczu Lakme

To jest jak długopis i ma filcową końcówkę. To jest jak używanie szkicownika i jest dobre dla tych, którzy nie lubią ani zwykłej aplikacji pędzlem, ani form ołówkowych. Kosztuje to około 500 INR za 1,2 ml. To jest dobre do noszenia na co dzień.

8. Kolorowy tatuaż Maybelline:

Kolorowy tatuaż Maybelline

Są to bardzo efektowne kolory i można je kupić za 4 gramy w cenie od 350 INR do około 400 INR.

9. Ołówki cieni NYX:

Kredki do cieni NYX

Oferują kremowe kolory, które są łatwe w użyciu i są dobre dla osób, które mają suchość. Są one wycenione na około 350 INR do 400 INR.

10. Revlon Colorstay – Enchanted:

Revlon Colorstay - Enchanted

To oferuje 4 efektowne kolory, które możesz nosić na co dzień, a także na imprezy. Cena wynosi od 750 INR do 800 INR za około 4,8 grama.

11. Tusz do rzęs Colorbar Lash Illusion Duo:

Colorbar Lash Illusion Duo Tusz do Rzęs

Daje to dobry efekt w umiarkowanym przedziale cenowym 4 ml za około 400 INR do około 450 INR.

12. Pędzel kątowy Colorbar:

Pędzel kątowy z paskiem kolorów

Jeśli używasz żeli zamiast płynów lub zwykłych kolorów ołówków, możesz spróbować kupić ten skośny pędzel, który jest bardzo pomocny w jego aplikacji. Kosztuje to około 250 INR do około 300 INR.

13. Pędzel do mieszania akcentów Colorbar:

Pędzel mieszający z paskiem kolorów

Jest to dobre do nakładania luźnej kompaktu. Włosie jest bardzo miękkie i osoby, które mają starzejącą się skórę lub otwarte pory, odniosą z tego dobry efekt. Kosztuje to około 250 do 300 INR.

14. Maybelline Studio Dramat Srebrny:

Maybelline Studio Dramat Srebrny

Może być używany jako srebrna zapalniczka na normalną czerń. Możesz stworzyć styl dramatyczny, używając tego i jest to dobra rzecz na imprezy lub stroje klubowe. Może to być dobre, aby nadać odrobinę srebra wzdłuż dolnej krawędzi, aby uzyskać szerszy wygląd. Kosztuje to około 400 INR.

15. Ołówki z efektem perłowym Coloessence:

Kredki Colosessence z efektem perłowym

Oferują one sporo kolorów, które można kupić. Są kremowe i można je łatwo stosować. Te kosztują od 2,25 grama za około 165 INR do 200 INR i są tanie w kieszeni.