Długi dzień pracy rzeczywiście odcisnął piętno na Twojej skórze. Dzienna ilość cząstek brudu i wilgoci przykleja się do Twojej teraz tłustej skóry lub nadmierne nałożenie kremu, aby utrzymać suchą skórę w ryzach, ponownie spowodowało matowość i ciemność. Jednak zaproszenie na imprezę po godzinach pracy jest nadal koniecznością, a oto, co możesz teraz zrobić, aby odwrócić skórę z powrotem do porannych sesji jogi.

Kiedy skóra jest nie tylko żywa i promienna, ale także wypucowana. Rozwiązaniem tego problemu są środki czyszczące, jedne z najlepszych rodzajów dostępnych przez wielomilionową firmę Neutrogena, która skupia się i dba o Twoją skórę i zawsze zapewnia najlepsze usługi, jeśli chodzi o pielęgnację i ochronę skóry.

Popularne środki czyszczące Neutrogena w Indiach:

Spójrzmy na 8 najlepszych środków czyszczących Neutrogena.

1. Neutrogena Deep Clean Foaming Cleanser:

środek do czyszczenia neutrogenów

Głównym celem tego środka do mycia twarzy Neutrogena jest pozbycie się nadmiaru cząsteczek tłuszczu i brudu, które zbieramy w ciągu dnia. Podstawowym składnikiem tego produktu jest gliceryna, jeden z bogatych przeciwutleniaczy, który nie tylko blokuje nawilżenie, zapobiegając wysuszeniu i szorstkości skóry, ale także zapewnia skórze twarzy mnóstwo energii, nadając jej blasku i blasku.

2. Neutrogena Extra Delikatny środek oczyszczający:

neutrogeny oczyszczające 2

Ten środek czyszczący jest wielkim hitem dla wszystkich rodzajów skóry, szczególnie wrażliwej, gdzie wyjątkowo delikatne formuły tego środka do mycia zapewniają optymalne nawilżenie skóry, jednocześnie oczyszczając skórę, działając na głębszych poziomach warstwy skórnej. Nie drażniący i kojący dla skóry, ten środek czyszczący zatrzymuje wilgoć w skórze, dzięki czemu skóra staje się miękka i elastyczna.

3. Środek oczyszczający pory Neutrogena:

neutrogeny oczyszczające 3

Pod koniec dnia pory w skórze powiększają się, co pozwala na przedostanie się większej ilości cząstek kurzu i zanieczyszczeń, co powoduje suchość i trądzik. Właśnie dlatego środek oczyszczający Neutrogena usuwa zanieczyszczenia z rozszerzonych porów, jednocześnie zmniejszając rozmiar porów do widocznych efektów w ciągu kilku tygodni. Obecne w nich formuły hydroksylowe i alfa beta zapewniają wymagane nawilżenie.

4. Neutrogena Bezolejowy płyn do mycia twarzy z grejpfrutem do mycia twarzy:

neutrogeny oczyszczające 4

Ekstrakt z grejpfruta w połączeniu z witaminą C działa jak genialne przeciwutleniacze dla Twojej skóry, które nie tylko oczyszczają i usuwają zanieczyszczenia z Twojej skóry, ale także biorą udział w rozjaśnianiu i energetyzowaniu Twojej twarzy, dzięki czemu możesz cieszyć się promienną, czystą cerą bez ostrego środka myjącego wysuszenie twarzy.

5. Neutrogena Clear Pore Cleanser/Maska:

środki czyszczące neutrogeny 5

Jest to maseczka do mycia twarzy dwa w jednym, która może być używana regularnie, aby zachować zdrową skórę i pozbyć się czerwonego obrzęku trądziku. Jest wzbogacony w nadtlenek benzoilu, który działa jak doskonały środek zwalczający bakterie trądzikowe, ten środek do mycia twarzy zapewni uczucie chłodu, które pozostawi twoją twarz nawilżoną i odświeżoną. Efekt kontroli sebum wygładzi i zmiękczy Twoją skórę bez jej przetłuszczania.

6. Neutrogena Ultra Delikatny codzienny środek czyszczący:

Środki oczyszczające Neutrogena 6

Ultra łagodny środek do codziennego mycia Neutrogena zapewnia doskonałą ucieczkę od nasączonej olejem i wypełnionej nieczystościami skóry, z którą codziennie wracamy do domu. Przezroczysty wacik usunie widoczne zabrudzenia bez pozbawiania skóry niezbędnych olejków eterycznych. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, w tym wrażliwej, ten środek oczyszczający otwiera pory i pozwala Twojej twarzy w końcu oddychać świeżym powietrzem.

7. Neutrogena Black Head Eliminujący potrójne działanie oczyszczające:

środki czyszczące neutrogeny 7

Mikrogranulki zawarte w tym oczyszczaczu o potrójnym działaniu nie tylko eliminują brud i cząsteczki zanieczyszczeń, ale także wyjątkowo delikatnie pielęgnują skórę, nie wysuszając jej i nie podrażniając, jednocześnie rozluźniając uporczywe zaskórniki, złuszczając i nawilżając skórę..

8. Nawilżający olejek oczyszczający Neutrogena Deep Clean:

neutrogeny oczyszczające 8

Ten olejek oczyszczający jest specjalnie opracowany dla skóry suchej, chociaż normalny rodzaj skóry byłby tutaj odpowiedni. Ekstrakty z ogórka, które tworzą podstawowe składniki tego produktu, chłodzą i koją skórę, jednocześnie oczyszczając skórę do rdzenia, pozostawiając ją miękką, nawilżoną i nawilżoną. Działa również jako czysty środek do demakijażu podczas zabiegów kosmetycznych po godzinach pracy.