To może być stosunkowo nowy termin w kosmetycznym świecie, jednak zapewniam, że w pewnym momencie wszyscy zetknęliśmy się z tymi produktami. Czym dokładnie jest peeling do skóry? Często spotykamy produkty rozświetlające i rozświetlające, które skupiają się wyłącznie na zwiększeniu intensywności Twojej cery, podniesieniu i podkreśleniu jej kolorytu. Te właśnie produkty nazywane są peelingami do skóry, co jest dość zrozumiałą nazwą.

Produkt złuszczający skórę nie tylko rozjaśnia i rozjaśnia skórę jak normalny krem ​​nawilżający, ale często poddaje skórę ciężkim treningom, zapewniając szybkie rezultaty na miejscu.

Najlepsze peelingi do skóry:

Zanim przejdziemy do listy peelingów do skóry, upewnijmy się, że znasz swój typ skóry, ponieważ nieostrożne obchodzenie się z cerą może nie być odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry.

1. Czysty i wyraźny peeling złuszczający o głębokim działaniu:

Peelingi do skóry 1

Lekkie uczucie mrowienia, które odczuwasz za każdym razem, gdy używasz tego peelingu, jest przyjemnością samą w sobie. Oprócz uspokojenia i ochłodzenia skóry, działa na rozszerzone pory, usuwając nierówny koloryt skóry, jednocześnie energetyzując i rewitalizując skórę. To najlepszy peeling do cery tłustej.

2. Krem złuszczający do ciała Clinique Sparkle:

peelingi do skóry

Usuwając z powierzchni martwy i matowy naskórek, ten złuszczający krem ​​do ciała odżywia wewnętrzne warstwy, jednocześnie je odsłaniając, dzięki czemu Twoje ciało lśni tak samo jak twarz. Oprócz rozjaśnienia drobinek skóry, ten rewelacyjny krem ​​ujędrni mięśnie i ukoi skórę. Jest dobrym złuszczaczem dla skóry tłustej.

3. Za True White złuszczająca glinka:

Złuszczanie skóry 3

Maseczka z glinki złuszczającej jest przygotowana na bazie esencji z białej glinki mineralnej, ekstraktu z białej lilii, naturalnej wody źródlanej i witaminy C. Przyjazna dla skóry nie podrażni Twojej skóry, ponieważ pochłania nadmiar naturalnych olejków i działa na nierówne niedoskonałości bez nadmiernego wysuszenie skóry. Nałóż go na twarz i masuj przez dobrą minutę przed zmyciem. Jest złuszczaczem do każdego rodzaju skóry.

4. Peeling nr 7 Beautiful Skin Radiance Exfoliator:

Peelingi do skóry 4

Ten peeling jest odpowiedni nawet dla skóry suchej, gdzie powszechny mit mówi, że normalny peeling bardziej wysusza skórę. Jednak w tym przypadku ten hipoalergiczny eksfoliator zapobiega szorstkości i suchości, jednocześnie intensywnie działając na matowe i ciemniejące komórki, aby ujawnić blask skóry. To najlepszy peeling do skóry suchej.

5. Just Herbs Apricot Sparkle Ożywczy peeling rozświetlający do skóry:

Peelingi do skóry 5

Tylko zioła naprawdę zasługują na swoją nazwę, ponieważ łączą naturalne środki ziołowe, aby zmienić Twoją skórę z matowej i wiotkiej w żywą i promienną. Bazą produktów jest aloes, który koi i koi skórę, a organiczny ekstrakt z moreli, olej z pestek moreli, ziarna orzecha perskiego i gliceryna roślinna nawilżają i rozjaśniają nierówny koloryt skóry. To jeden z najlepszych produktów do złuszczania skóry.

6. Delikatny peeling złuszczający Nivea:

Peelingi do skóry 6

Delikatny peeling złuszczający łączy perełki i drobinki, które oczyszczają i odprowadzają nadmiar sebum z twarzy, jednocześnie silnie usuwając brud i kieszenie olejowe od spodu, aby przywrócić pierwotny blask. Zwalcza ciemne plamy i szorstkość skóry, dzięki czemu Twoja skóra jest elastyczna i nawilżona. To jeden z najlepszych peelingów do cery tłustej.

7. Origins Modern Friction Natychmiastowe podkładki rozjaśniające:

Peelingi do skóry 7

Oto inny rodzaj peelingu. Łatwa do przenoszenia i łatwa do zastosowania, ta metoda złuszczania ma postać małych płatków pudrujących, które zapewnią natychmiastowy blask skóry w dowolnym miejscu i czasie. Miękkie podkładki nie są szorstkie dla skóry, ponieważ w każdej chwili usuwają nadmiar brudu i utrzymują skórę lśniącą jak nowy grosz. To najlepszy peeling do cery tłustej.

8. Rzeczywiście złuszczający proszek do twarzy:

Peelingi do skóry 8

Ekstrakty z czerwonych alg i bambusa zmieszane z kwasem hialuronowym i enzymami ananasa pudrowy peeling do twarzy ma postać pudru, który pieni się w kontakcie z wodą i zapewnia natychmiastowy blask. Jest dobrym peelingiem do cery tłustej.

9. Podwójny złuszczający peeling Nars Skin:

Peelingi do skóry 9

Zmieszany z ekstraktami owocowymi i perełkami złuszczającymi, ten bezalkoholowy i bezzapachowy peeling uszlachetniający utrzymuje skórę nawilżoną i zdrową, jednocześnie odnawiając ciemne komórki, aby przywrócić skórze życie i blask. To jeden z najlepszych produktów do złuszczania skóry.