Z nowym produktem co tydzień, rynek komercyjny jest obecnie dość mocno wyposażony w dużą liczbę produktów zaspokajających różne potrzeby różnych ludzi. Teraz nie ma dwóch takich samych skórek. Podczas gdy możesz utknąć w tłustej, lepkiej skórze, twój przyjaciel może odczuwać poważną suchość powodującą trzeszczenie i obumieranie skóry, a dzięki dobrze zorganizowanym rynkom niszowym zaspokajającym mnóstwo potrzeb, teraz nie musimy się martwić o bałagan w domu środki zaradcze lub niewłaściwe produkty do skóry. Poniżej znajduje się lista niektórych komercyjnych środków zaradczych związanych z problemami z twarzą, które mogą być twoim zbawicielem na cały dzień.

Popularne produkty do twarzy w Indiach:

1. Neutrogena Deep Facial Cleanser:

produkty do twarzy

Neutrogena to bardzo znana firma farmaceutyczna, która specjalizuje się w tworzeniu całkowicie jedynych w swoim rodzaju produktów upiększających. Głęboki środek do mycia twarzy wprowadzony przez Neutrogenę wchodzi głęboko do twoich wylewów, oczyszczając olej i zaskórniki i usuwając je zasadniczo jak warstwę, aby zapewnić nową warstwę skóry bez przetłuszczania i skaz.

2. Czyste i jasne piany do mycia twarzy:

produkty do twarzy2

clean and clear, jedna z wiodących marek kosmetycznych Na świecie zawsze zwracała na siebie uwagę, jeśli chodzi o tworzenie nowych i ulepszonych produktów upiększających. Jednym z takich produktów jest pianka do mycia twarzy. Czysta i przejrzysta pianka do mycia twarzy skutecznie zmniejsza zawartość oleju i skaz, aby ustąpić miejsca gładkiej i promiennej skórze przez długi czas.

3. Pianka do twarzy L’Oreal Paris Skin Perfect:

produkty do twarzy3

Poreal Paris to kolejna wiodąca marka kosmetyczna, która ma na swoim koncie wiele wspaniałych produktów. Jednym z takich produktów jest idealna dla skóry pianka do twarzy. Pianka do twarzy, podobnie jak wszystkie inne, usuwa sebum i przebarwienia, a także zapewnia bezproblemową skórę, która wymaga niewielkiego lub żadnego makijażu, aby uzyskać miękką i promienną skórę.

4. Złoty polerujący peeling do twarzy VLCC:

produkty do twarzy4

Chociaż produkty VLCC nie są tak znane, jak już silnie ugruntowane marki kosmetyczne, nadal nie słabną, dostarczając najlepszy rodzaj produktów do wszelkiego rodzaju zastosowań. Polerujący złoty peeling do twarzy to jedyny w swoim rodzaju peeling do twarzy, który należy stosować zaraz po zgodnym myciu twarzy, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Złoty peeling niemal natychmiast nadaje Ci promienny wygląd i sprawi, że będziesz w centrum uwagi, gdziekolwiek się udasz ze względu na swój olśniewający wygląd.

5. Całkowite oczyszczanie twarzy Nivea:

produkty do twarzy5

Totalne oczyszczanie twarzy Nivea to absolutny mistrz w kompleksowej ochronie i leczeniu twarzy. Może być używany jako peeling, mycie i co najważniejsze opakowanie, które daje efekt 3 w jednym nokaucie. Gwarantuje uzyskanie gładkiej i wolnej od skaz skóry w ciągu zaledwie pięciu minut, w zależności od zastosowanej metody aplikacji.

6. Clinique 7-dniowy krem ​​peelingujący:

produkty do twarzy6

7-dniowy peeling Clinique dosłownie zapewnia idealną skórę w ciągu 7 dni od stosowania. Wyzwanie polega na tym, aby używać go przez siedem dni i skutecznie uzyskać całkowicie pozbawioną tłuszczu i skaz skórę. Twoja twarz nabierze blasku i pozostanie taka przez długi czas.

7. Czyszczenie w trzech krokach Lakme:

produkty do twarzy7

Trzyetapowe oczyszczanie lakme to zasadniczo połączenie wszystkich trzech potrzeb, tj. peelingu, maski i mycia. Używanie tych trzech produktów każdego dnia zapewni Ci najlepszą i najbardziej soczystą skórę w ciągu tygodnia, co jest najlepszym sposobem w porównaniu do wielu innych produktów kosmetycznych. Proces jest koniecznością, aby uzyskać świecącą skórę bez oleju.

8. Maska Shahnaza Husaina Shaha:

produkty do twarzy8

Shahnaz Hussain jest światowej sławy wizażystą, który wydobywa wiele znanych na całym świecie produktów, a ta maska ​​shahi jest jedną z nich. Maska szacha w zasadzie działa jak każda inna normalna maska ​​i wymaga podstawowego nałożenia i usunięcia, ale skóra, którą napotkasz po zdjęciu maski, jest naprawdę czymś, czego nigdy wcześniej nie spotkałeś.

9. Pakiet twarzy Himalaya Neem:

produkty do twarzy9

Himalaya to również znana firma, która dostarcza najnowocześniejsze kosmetyki na niemal każdy problem i okazję. Neem Face Pack jest częścią szerokiej gamy produktów poprawiających urodę, które pomagają zapewnić czystą i pozbawioną skaz skórę, która współpracuje z myciem twarzy i peelingiem, aby zapewnić nieskazitelną skórę.

10. Krem na noc Lakme Youth Infinity:

produkty do twarzy10

Jak sama nazwa wskazuje, jest to świetny krem ​​na noc i jest produkowany specjalnie dla osób, które mają bardzo napięte harmonogramy. Wystarczy nałożyć go przed snem i rano spłukać twarz, a bardzo skutecznie utrzymasz świetną i trwałą skórę.

11. Całkowite efekty Olay:

produkty do twarzy11

teraz w Olay firma ta zrewolucjonizowała produkty przeciwstarzeniowe na wielką skalę. Efekty Olay total pozwalają nakładać produkt codziennie, zapewniając nieskazitelną i naturalną skórę oraz efekt wspaniałego wyglądu, o jakim zawsze marzyłaś. Najlepsze jest to, że robi to dla kobiet w każdym wieku.

12. Lakme Absolutny połysk skóry:

produkty do twarzy12

Lakme to świetna marka kosmetyków upiększających dla osób w każdym wieku. Absolutny połysk skóry to idealny produkt, gdy chcesz wydobyć z Ciebie promienny wygląd. Zastosuj go jak i inny krem ​​przed wyjściem na imprezę, a skutecznie zastąpi cały makijaż, który masz. Z pewnością doda blasku Twojej skórze.

13. L’Oreal Paris Age idealny krem ​​na noc i na dzień:

produkty do twarzy13

L’Oréal, jak wspomniano powyżej, wychodzi ze świetnymi i rewolucyjnymi produktami, a ten jest jednym z najlepszych. Idealny krem ​​na noc i dzień działa niestrudzenie, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą skórę wolną od sebum i niedoskonałości. Używaj go jako zwykłego kremu zarówno na noc, jak i na dzień lub jednego z dwóch, aby z czasem osiągnąć pożądane rezultaty.

14. Laktokamina:

produkty do twarzy14

Lakto kalamina istnieje od wieków i może być skutecznie stosowana do celów upiększających i niezwiązanych z urodą. Pomaga wygładzić popękane stopy, a także inne zastosowania lecznicze. Ale jako kosmetyk nie ma nic lepszego niż lakto kalamina.

15. Krem żelowy Nivea Aqua Sensation:

produkty do twarzy15

jest to bardziej nowy produkt, ponieważ Nivea zaryzykowała i wprowadziła nowy produkt, który jest przede wszystkim żelem, a nie pełnowartościowym kremem. Żel ma tendencję do pozostawania na skórze przez dłuższy czas, dzięki czemu jest znacznie bardziej miękka i spowalnia gromadzenie się sebum i zaskórników wraz z innymi niedoskonałościami.