Czy chcesz podkreślić swoje fizyczne piękno, definiując swoje oczy? Wtedy możesz zdecydować się na naturalne i bezpieczne produkty popularnej marki Himalaya. Himalaya Kajal jest wspierany przez miliony lekarzy na całym świecie. Produkty zawierają naturalne substancje, dzięki którym Twoje cenne oczy są wolne od infekcji. Możesz dodać blasku oczom, zakładając ten kajal. Niektóre z najlepszych produktów kajalowych z Himalajów to:

Najnowsze Himalaya Herbals Kajals:

1. 2,7 g-ziołowy KOHL (Triphala Almond Black Eyeliner):

Himalaya Kajal1

Produkt definiujący oczy Himalaya został wzbogacony o triphalę i różę damasceńską. Zawiera mieszankę tradycyjnych składników, takich jak rycynowy z olejkiem migdałowym. Produkt dodaje blasku Twoim oczom, czyniąc je bardziej atrakcyjnymi i jaśniejszymi.

2. Zioła Kajal:

himalaje kajal

Ten ziołowy definiujący oczy z Himalajów chłodzi Twoje oczy i dodaje im blasku. Wykonany z naturalnych składników, nie powoduje żadnych chemicznych uszkodzeń oczu.

3. Ziołowy Definer do oczu z różą damasceńską, Triphalą, olejkiem migdałowym :

Himalaya Kajal3

Ziołowy kajal Himalajów jest wzbogacony naturalnymi składnikami, takimi jak triphala i róża damasceńska. Zawiera również połączenie olejku rycynowego i migdałowego. To zapewnia oczom dodatkowe odżywienie i chłodzenie. Triphala jest wyjątkowym ziołem, składającym się z trzech rodzajów napakowanych energią jagód. To dodaje blasku oczom, dzięki czemu wyglądają jaśniej.

4. Herbal Eye Definer – opakowanie 1 gram:

Himalaya Kajal4

Produkt jest dostępny w 1 gramowym opakowaniu, dzięki czemu jest tańszy i łatwiejszy do przenoszenia w torebce. Oprócz olejku migdałowego, rycynowego, róży damasceńskiej i triphali zawiera również kamforę. Dzięki temu oczy pozostają chłodne i działają kojąco.

5. Himalaya Kajal 5 Herbal Eye Definer (Róża Migdałowa Triphala):

Himalaya Kajal5

Ten ziołowy produkt z Himalaya podkreśla Twoje oczy. Możesz nakładać go wzdłuż linii rzęs.

6. Definitor do oczu 1 g:

Himalaya Kajal6

1 gramowy definiujący oko Himalaya jest popularnym produktem wśród kobiet w każdym wieku na całym świecie. To wszystkie naturalne składniki. Daje efekt chłodzenia oczu, nawet w ciepłe słoneczne dni.

7. Natural Eye Definer (wodoodporny):

Himalaya Kajal7

Ten definiujący ciemne oczy z Himalajów zawiera wszystkie naturalne witaminy i inne składniki. Jest czysto organiczny, wolny od parabenów i wodoodporny. Nie przeprowadza się żadnych testów na zwierzętach.

8. Ziołowy eyeliner (bezołowiowy):

Himalaya Kajal8

Bezołowiowy korektor do oczu zawiera unikalną mieszankę różnych ekstraktów ziołowych. Odżywia oczy i chłodzi je. Twoja twarz wygląda jaśniej i świeżo. Jest testowany okulistycznie i hipoalergiczny. Tłusty połysk sprawia, że ​​oczy wyglądają jaśniej.

9. 2,7 g-ziołowy definiujący oczy:

Himalaya Kajal9

Ten 2,7 gramowy kajal zawiera naturalne ekstrakty i utrzymuje chłodne oczy. Łagodzi również stres i dodaje blasku oczom. Opakowanie jest bardzo przystępne cenowo i łatwe do noszenia.

Noszenie tych produktów z Himalaya poprawiłoby piękno Twojej twarzy i zahipnotyzowało widzów. Produkt dodaje naturalnej wyrazistości oczom, a także utrzymuje je w zdrowiu. Kup dowolny produkt marki Himalaya i przygotuj się na kradzież show!