T-shirty to nieodłączny element każdej garderoby. T-shirty są jednym z najlepszych strojów casualowych w historii. Oprócz zwykłych zwykłych t-shirtów, są też odjazdowe t-shirty o różnych wzorach pasujących do różnych wydarzeń. Funky t-shirty to wspaniałe artystyczne kreacje na prostych koszulkach. Najważniejszy jest proces myślowy, który towarzyszy tworzeniu tych modnych projektów t-shirtów. Te odjazdowe t-shirty są idealnym wyborem na wszystkie nieformalne imprezy.

Najnowsze modne projekty koszulek dla mężczyzn i kobiet:

Poniżej wymienionych 9 najlepszych funky t-shirtów na pewno przyciągnie uwagę,

1. T-shirt z motywem czaszki:

Czaszki Funky T-shirty

Obraz czaszki jest klasycznym motywem funky i jest uwielbiany przez wielu mężczyzn. Ta jasnopomarańczowa koszulka z nadrukowaną białą czaszką jest również klasyczna. Ta modna koszulka ma okrągły kołnierzyk i jest wykonana z dobrego materiału.

2. Charakter Funky T-shirty:

Charakter Funky T-shirty

Jednym z głównych pomysłów na modne koszulki dla mężczyzn jest postać Mahatmy Gandhiego ze swoim przesłaniem pokojowym w chłodnym niebieskim nadruku na koszulce. Te postacie z życia lub kreskówek są przedstawiane w dziwny sposób. Tutaj masz postać Mahatmy Gandhi.

3. Koszulka Funky z logo:

Logo Funky T Shirt

Niektóre modne koszulki bawią się również logo marki. Tutaj nazwa i logo marki Puma zostały zmienione na Coma. Te zmiany w marce i logo są bardzo popularne w modnych koszulkach.

4. Sformułowanie Funky T-shirt:

Sformułowanie Funky T Shirt

Większość modnych t-shirtów dla kobiet ma sformułowania, które są głupie lub komiczne. Jest to zwykły szary t-shirt z napisami w kolorze czarnym. Koszulka z okrągłym dekoltem jest bardzo wygodna dla kobiet.

5. Designerskie koszulki Funky:

Designerskie koszulki Funky

Zaopatrz się w modną męską koszulkę w designerskim stylu. Tutaj koszulka, która ma dwa kolory, jest wykonana z wzorem farby. Czarna farba i biel są mieszane z kubka. Wybierz takie niesamowite funky t-shirty, aby uzyskać fajny iloraz stylu.

6. Fotografia Funky T-shirty:

Fotografia Funky T-shirty

Fotografia to kolejny fajny temat, w którym można znaleźć ciekawe projekty. Te modne koszulki dla facetów mają zabawne słowa związane z fotografią ze zdjęciem aparatu. Mogą to być żartobliwe, sarkastyczne lub sprytne sformułowania.

7. Dostosowane koszulki Funky:

Dostosowane koszulki Funky

Jednym z najlepszych sposobów na uzyskanie modnej koszulki jest dostosowanie jej. Te odjazdowe projekty t-shirtów mają wiele charakteru i można je wykonać zgodnie z tym, co lubisz. Tutaj masz dwie koszulki, które mają kilka modnych motywów.

8. Qwerty Funky T-shirty:

Qwerty Funky T-shirty

Wybierz ten niesamowity motyw funky na swoją koszulkę. Projekt QWERTY jest wykonany w różnych stylach. Niektóre z nadrukowaną klawiaturą lub jak ta, która wygląda jak projekt puzzli, który można nadpisać. Wybierz swój najlepszy projekt i spraw, aby był wyjątkowy.

9. Funky T-shirty z motywem zwierzęcym:

Funky T-shirty z motywem zwierzęcym

Funky t-shirty dla pań to kolejna sekcja, w której pojawiają się napisy i slogany. Nawet motywy zwierzęce są głównie używane. Tutaj pies jest przedstawiony jako lekarz. Wybierz swoje ulubione zwierzę, aby otrzymać zabawną koszulkę.

Funky t-shirty to najlepszy sposób na zachowanie chłodu i klasy. Te koszulki dla mężczyzn i kobiet są dostępne w różnych stylach. Te, które wybierzesz, dużo o Tobie powiedzą. Wybierz najlepszy obraz i słowa, które Ci się podobają, a także dostosuj je.