T-shirty King and Queen to znane i kreatywne rozwiązanie, w którym można oddać miłość między parą. Ideologia stojąca za tym t-shirtem polega na tym, że para nosi tę koszulkę z nadrukiem podczas imprezy przedślubnej i pokazuje swoją miłość przez tę koszulkę z nadrukiem. Dla zakochanych lub pary, która planuje dzień zaręczyn, dla nich ten artykuł z 9 najlepszymi królami & Koszulka typu queen może być bardzo pomocna!

Stylowe i piękne koszulki King and Queen dla kobiet i mężczyzn:

Spójrzmy na top 9 króla & koszulki królowej.

1. Zwykła czarna koszulka z królem i królową:

Zwykły czarny t-shirt z królem i królową

Czarny, jak wszyscy wiemy, jest najczęściej noszonym strojem, czy to na niezobowiązujące spotkanie z przyjaciółką, czy podczas oficjalnego spotkania. Ta zaleta została wykorzystana przy tworzeniu koszulki z nadrukiem króla i królowej z napisem widocznym z przodu.

2. Koszulka z białym królem i królową:

Biała koszulka z królem i królową

Biały kolor jest jasnym i wesołym kolorem, który ożywia każdą imprezę, ta koncepcja jest używana podczas przyjęcia zaręczynowego przez parę podczas projektowania kostiumu króla i królowej. Ta koszulka ma z tyłu napis królowej i króla z ich ulubionym numerem lub numerem drużyny sportowej, jeśli para jest zaangażowana w jakikolwiek klub sportowy.

3. Koszulka Army Print King and Queen:

Koszulka wojskowa z nadrukiem króla i królowej

Ta koszulka z nadrukiem moro zyskała popularność wśród młodszego pokolenia ze względu na swój charakterystyczny charakter i design. Na przedniej części koszulki z zielonym nadrukiem znajdują się napisy King i Queen w kolorze białym.

4. Koszulka baseballowa króla i królowej:

Koszulka baseballowa król i królowa

Miłośnicy baseballu, którzy zamierzają poślubić coupe lub parę będącą w związku, mogą pomyśleć o założeniu koszulki bejsbolowej z nadrukiem króla i królowej na przedniej lub tylnej części koszulki.

5. K & Koszulka Q Heart and Spade Print:

K & Koszulka z nadrukiem w serce i pik

Jak wszyscy wiemy, król zawsze odnosi się do pika, a królowa jest zawsze sercem podczas gry w karty. Ten projekt Spade and heart jest teraz używany przy tworzeniu tego projektu koszulki, który daje prosty wygląd, a jednocześnie przyciąga wzrok.

6. Koszulka króla i królowej z pełnym rękawem:

Król i królowa T-shirt z pełnym rękawem

Kiedy w wietrzny dzień zaplanowano przyjęcie zaręczynowe lub imprezę dla par, pomysł zaprojektowania koszulki z pełnym rękawem jest dość praktycznym sposobem na wybór kostiumu na imprezę. Materiał użyty do wykonania tej koszulki może być cienki lub gruby, co jest indywidualnym wyborem.

7. Czarno-biała para K & Koszulka Q:

Czarno-biała para K & Koszulka Q

Aby stworzyć różnicę i kontrast podczas wielkiego dnia zaręczyn lub imprezy dla par, kobiety mogą zdecydować się na białą koszulkę z nadrukiem z imieniem królowej i wzorem korony, a czarny kolor jest dla mężczyzn z imieniem króla wydrukowanym na zwykłym t-shircie.

8. Nadruk czaszki K & Koszulka Q:

Nadruk czaszki K & Koszulka Q

Dla młodej pary, która lubi mieć przerażający motyw na imprezę, może wybrać tę koszulkę z nadrukiem czaszki Queen i King. Koszulka króla ma nadruk czaszki z krótkimi włosami, a koszulka królowej ma nadruk czaszki z długimi włosami.

9. Keep Calm King and Queen T-Shirt:

Koszulka Keep Calm King and Queen

Keep Calm He is my King i Keep Calm She’s my Queen może być najlepszą linią wydrukowaną na ich koszulce. Ta koszulka z motywem króla i królowej z napisem keep calm to modny sposób na przekazanie niegdyś emocji

Wypróbowanie tej nowej koncepcji koszulki króla i królowej jako kostiumu przedślubnego jest zdecydowanie najprostszym i najbardziej opłacalnym sposobem na sprawienie, by przyjęcie było wspaniałe i atrakcyjne. Bez zastanowienia wybierz jeden z wyżej wymienionych typów T-shirtów i stwórz trend na proste przyjęcie przedślubne.