Antonia Neshev była twórcą, który zapoczątkował koncepcję trzech wolfs moon t-shirtów. Wykorzystała koszulki marki „The Mountain”. I od tego czasu była to kwestia szaleństwa wśród młodzieży. Niektórzy ludzie zaczęli go nosić dla zabawy, a niektórzy chcieli przedstawić w nich charakter zwierzęcia.

Najnowsze i najlepsze koszulki Wolf ze zdjęciami:

Poniżej przedstawiamy 9 najlepszych kolekcji koszulek Wolf, które można uznać za najbardziej urocze.

1. Koszulki z olśniewającym wilkiem:

Koszulki „Oślepiający Wilk .”

Oto typ koszulki o olśniewającym wyglądzie wilka. W tej koszulce samotnego wilka, wilk czerpie swój blask ze światła księżyca, który jest na jego tle. Kolor koszulki jest lśniący szary i na pewno nada olśniewający wygląd osobie, która ją wybrała.

2. Koszulki z czarnym wilkiem:

Koszulki Czarny Wilk

Odkryj wielokolorowego wilka z wytłoczonym na koszulce odważnymi oczami. Te męskie koszulki z wilkami są wystarczająco odważne, aby przedstawiać śmiałość mężczyzn. Ta koszulka bez rękawów z dekoltem jest w czarnym odcieniu i została użyta w różnych kolorach na wilku, aby ją opisać.

3. Koszulki stojącego wilka:

Stojący Wilk Koszulki

Wygląda na wielkiego króla stojącego? Nie bardzo. To stojący wilk, pozujący na wielkiego wojownika. Ten zadbany, dobrze ułożony i dobrze uwydatniony wilk jest znowu dobrze, przedstawiony na tej koszulce. Nosi pióro odpowiadające mieczowi. Ta koszulka z wilkiem nie jest wybierana przez wszystkich, ale tylko przez odważną osobowość.

4. Koszulki Don Look Wolf:

Koszulki Don Look Wolf

Oto koszulka z nadrukiem wilka, która ma odważnie wyglądającego wilka, reprezentującego nieustraszoną naturę tego samego. Nie ulega wątpliwości, że osoba nosząca ten strój chciałaby pochwalić się kryjącą się w nim odważną osobowością. Wilk jest tutaj wydrukowany na brązowej cieniowanej koszulce.

5. Koszulki z ognistym wilkiem:

Koszulki „Ognisty Wilk .”

Te koszulki z czerwonym wilkiem przedstawiają ognistą naturę zwierzęcia, a także nadają temu płomienny wygląd temu, kto je nosi. Wilk jest wydrukowany na koszulce w kolorze bordowym, aby podkreślić czerwonawy wygląd zwierzęcia.

6. Sztucznie rzeźbione koszulki z wilkiem:

Sztucznie rzeźbione koszulki z wilkiem

Osoby, które nie chcą uzyskać prawdziwego naturalnego wyglądu zwierzęcia, wybrałyby ten rodzaj koszulki, w której jest on sztucznie rysowany. Kolory wybrane do narysowania wilka są wystarczająco odważne, aby przyciągnąć uwagę widza. I stąd tło jest jasnoszare.

7. Koszulki z wyjącym wilkiem:

Koszulki „Wyjący Wilk .”

Odkryj tę kombinację księżyca i wyjącego wilka. Jest to najnowszy trend w modzie i stał się ulubieńcem młodzieży. Obie płcie bardzo lubią nosić te koszulki z wilczym nadrukiem. Tutaj rodzaj zielonego szpinaku jest używany do wymyślenia nowego modnego odcienia.

8. Koszulki Białego Wilka:

Koszulki Biały Wilk

Oto wilk, daleki od innej mieszanki kolorów. Osoby, które nie chcą używać wielokolorowego wilka, wybierają spokojny biały wilk nadrukowany na swoich T-shirtach. Kolor koszulki to odcień lawendy, który jest również najpopularniejszym i najmodniejszym kolorem.

9. Koszulki Night Symphony Wolf:

Nocna Symfonia Wilk Koszulki

Oto skwiercząca nocna symfonia używana w większości filmów przygodowych. Obraz jest dokładnie dostarczony, aby przedstawić efekt nocy. Połączenie gór, skał, księżyca i wilka z pewnością pochlebiłoby temu, kto w to zagląda.

Widzielibyście w powyższych tekstach słowa i ramki użyte do opisu wilka. Równie wyjątkowa jest koszulka z nadrukiem wilka. Nikt nie odmówiłby wybrania tego modnego wyglądu. Więc chwyć kolekcje, zanim wyczerpią się w magazynie.