LED to urządzenie aktywowane światłem, które jasno świeci w ciemności. Ta sama technologia jest teraz używana w koszulkach, aby świeciły w ciemności. Możesz kupić koszulki LED z niesamowitymi wzorami, które błyszczą. Światła są aktywowane w różny sposób, a każdy z tych stylów jest tutaj wymieniony. Możesz wybrać następną koszulkę z tej listy i odwrócić głowy.

Najnowsze i stylowe projekty koszulek LED ze zdjęciami:

Spójrzmy na 9 najlepszych paneli koszulek LED.

1. Koszulka LED aktywowana dźwiękiem:

Aktywowana dźwiękiem koszulka LED

Nie przegap tych niesamowitych, aktywowanych dźwiękiem koszulek LED. Wybierz te, które mają wspaniały obrazek nadrukowany z przodu. Aktywacja dźwięku następuje po naciśnięciu określonego obszaru koszulki. To jest absolutnie fajna koszulka.

2. Koszulka z korektorem LED:

Korektor LED T Shirt

Sprawdź te koszulki LED, które sprzedaje Indie, które są teraz modne. Mają one efekt korektora z liniami kolorów wznoszącymi się i opadającymi. Koszulki są wykonane w różnych nadrukach, głównie na czarnym tle.

3. Niestandardowa koszulka LED:

Niestandardowa koszulka LED

Możesz kupić niestandardowe koszulki LED dla swojej grupy lub rodziny. Są one drukowane z tym samym obrazem wyświetlacza i świetnie wyglądają na imprezie. Możesz wybrać nadruk i napisy na koszulkach. Na tego typu koszulkach możesz wykonać projekt lub zamówić według logo swojej grupy, pokazuje to pewną wyjątkowość wśród tłumu.

4. Koszulka z logo LED:

Koszulka z logo LED

Wybierz swoje ulubione logo jako nadruk na koszulce z oświetleniem LED, którą kupujesz w następnej kolejności. Tutaj Twoje logo pojawi się z jasnym światłem. Czarne koszulki stanowią dobre tło dla każdego koloru, którego chcesz użyć. Wypróbuj to na swoich niebieskich dżinsach.

5. Kolorowa koszulka LED:

Kolorowa koszulka LED

Oprócz koszulek z czarnym tłem możesz nawet mieć niestandardowe koszulki LED, które są wykonane na kolorowych koszulkach. Tutaj niebieska koszulka służy do nadruku kufla piwa. Wyglądają świetnie na wszystkie niezobowiązujące imprezy.

6. Koszulka LED DIY:

Koszulka LED DIY

Jedną z najfajniejszych rzeczy jest tworzenie własnych koszulek LED. Tę koszulkę DIY z diodą LED można łatwo zrobić w domu. Obejrzyj kilka filmów na YouTube i możesz być profesjonalistą w tworzeniu jednego dla siebie.

7. Koszulka fluorescencyjna LED:

Fluorescencyjna koszulka LED

Sprawdź te efektowne fluorescencyjne koszulki LED wykonane na zamówienie dla Ciebie. Te koszulki działają na zasadzie dotyku. Po dotknięciu nadruku na koszulce zapalają się. W ten sposób możesz włączyć wiele wspaniałych projektów.

8. Koszulka LED Pulse:

Koszulka LED Pulse

Są to przyciągające wzrok t-shirty w stylu pulsacyjnym LED. Możesz mieć je z nadrukami jak tańcząca dziewczyna. Znowu są to niestandardowe style, które możesz wybrać i zrobić na koszulce. Sprawdź dowolne, które Ci odpowiada.

9. Animowane koszulki LED:

Animowane koszulki LED

Musisz mieć w swoim kotku animowaną koszulkę LED. Te super fajne koszulki są aktywowane dotykiem lub dźwiękiem. Mają wydruki, które są wersjami animowanymi. W tym stylu znajdziesz wiele wzorów.

T-shirty LED to piękno. Te koszulki są najlepsze dla młodego pokolenia, które gra fajnie i modnie. Tę koszulkę LED możesz kupić w dowolnym sklepie internetowym i aktywować dźwiękiem, dotykiem lub impulsem. Możesz podarować te koszulki LED swojemu dziecku w jego urodziny, dzieci naprawdę uwielbiają ten styl wzoru, aby powiedzieć swoim znajomym.