Haft stał się dość popularnym wzorem w prawie wszystkich stylizacjach. Nadaje niepowtarzalny i wyrazisty wygląd dzięki różnym uroczym wzorom. Wśród całej odzieży haftowane koszulki były bardzo oczekiwanym wzorem. Dało młodym nowy sposób wyrażania swoich wyborów projektowych na uczelniach, na piknikach itp..

Najnowsze i stylowe wzory haftowanych koszulek dla panów i pań w modzie:

Chcesz kupić kilka wzorów haftów na koszulki! Zapraszamy do obejrzenia ekskluzywnej kolekcji tutaj.

1. Prosta haftowana koszulka dla mężczyzn:

Prosta haftowana koszulka dla mężczyzn

Na bawełnianej koszulce męskiej wykonano uproszczony wzór z haftami. T-shirt ma dzianinowy wzór samolotu, osoby do góry nogami i człowieka spadochronowego, który daje niesamowity widok na niebo w dwóch odcieniach. Ten jest idealny do twojego dżinsowego stroju; spróbuj włączyć ten do swoich regularnych kolekcji fitness.

2. Koszulka z kwiatowym haftem dla kobiet:

Koszulka z kwiatowym haftem dla kobiet

Len jest powszechnie stosowanym materiałem do wykonywania najlepszego haftu na koszulkach damskich. T-shirt ma rozcięcie z tyłu z szerokimi rękawami, z przodu wyszywany kwiatowy wzór róży.

3. Haftowana koszulka z siateczki dla kobiet:

T-shirt z haftem siatkowym dla kobiet

Haft zyskuje nowy status dzięki projektom haftu siatkowego na koszulki. Projekt wykonany na gładkiej półdługiej koszulce z dzianinową siateczką na górze, co daje nieskazitelny krój z uzasadnioną głębokością szyi.

4. Dostosowane koszulki z haftem dla mężczyzn:

Dostosowane koszulki z haftem dla mężczyzn

T-shirty z haftem na zamówienie to takie, którym nadano profesjonalny charakter. Oznacza to, że proste, gładkie koszulki mają haftowane logo na górze i na plecach, które może nawiązywać do ich zawodu lub logo firmy.

5. Koszulki z haftem na kołnierzu dla mężczyzn:

Męskie koszulki z haftem na kołnierzu

Szukasz idealnej jesiennej garderoby! Oto projekt haftu na koszulce, który jest wykonany przy użyciu koszulki z kołnierzykiem i długimi rękawami. T-shirt ma również naszyte małe wdzięki, aby był bardziej wyrafinowany.

6. Tradycyjna koszulka z haftem dla kobiet:

Tradycyjna koszulka z haftem dla kobiet

Chcesz nadać swojemu westernowemu wyglądowi tradycyjny akcent! Najlepiej pasują do nich hafty na t-shirtach bez rękawów. T-shirt posiada dzianinowy haft z kombinacją muszelek i kamieni, aby była bardziej tradycyjna.

7. Koszulka z haftem motylkowym:

T-shirt z haftem w motyle

T-shirt z kapturem w motyle jest najlepszym przykładem na to, aby w Twojej szafie znalazł się niestandardowy projekt haftu na koszulce. T-shirt z kapturem ma skrzydła motyla po obu stronach łańcuszka w haftowanym projekcie.

8. T-shirt z pawim haftem dla kobiet:

Damska koszulka z haftem w pawie

Gdy haft jest wykonywany na białych powierzchniach, wzory nadają odzieży nowy wygląd. Podobny wzór jest wykonany na projekcie haftu z nadrukiem na koszulce, gdzie biała koszulka ma wzór pawia z kilkoma kształtami i rozmiarami pereł i kamieni. Jeśli naprawdę szukasz wyjątkowego stylu na tradycyjny dzień w college’u, zdobądź ten wzór, aby przyciągnąć uwagę do swojej perspektywy.

9. T-shirt z haftem plemiennym dla mężczyzn:

T-shirt z haftem plemiennym dla mężczyzn

Wzory haftów na koszulkach inspirowane motywami plemiennymi są dość przystosowane do tego, aby mieć ten motyw lub wygląd imprezy. Prosty t-shirt, po wyhaftowaniu białą nicią z twarzą plemiennego osobnika, daje użytkownikowi powiększony wygląd.

Haftowane T-shirty są idealne do nadania sobie profesjonalnego lub imprezowego wyglądu. To najlepszy sposób na zaprojektowanie ubrań według własnego wzoru. Możesz również połączyć tradycyjny wygląd z t-shirtem z kołnierzykiem, czołgiem lub kapturem, aby nadać mu nowoczesny charakter na wyjścia, imprezy tematyczne lub po prostu do rutynowego noszenia.