Stworzenie własnej koszulki to zdecydowanie ciekawy i kreatywny sposób na spędzenie wolnego czasu lub dla osób, które chcą założyć małą firmę w niepełnym wymiarze godzin, projektując indywidualny, innowacyjny projekt. Dla tych, którzy są zainteresowani zaprojektowaniem własnej koszulki, ten artykuł pomoże ci bardzo dowiedzieć się, jakiego rodzaju i metodami można zaprojektować koszulkę.

Własne projekty koszulek

Kroki w projektowaniu własnej koszulki:

A. Drukowanie obrazu na koszulce:

1. Wybór materiału tkaniny:

Wybór odpowiedniego rodzaju materiału to ważny krok w rozpoczęciu samodzielnego projektowania koszulki. Na początek najlepiej byłoby wybrać gruby materiał bawełniany, ponieważ jest łatwy w obsłudze, a nie materiał syntetyczny, który łatwo się zsuwa. Możesz odpowiednio spersonalizować swoją koszulkę, wypróbuj odpowiedni materiał do budowy własnej koszulki. Zdobądź przezroczysty materiał, który pasuje do Twojego stylu.

2. Wybór typu projektu:

Dla mężczyzn, którzy lubią jasny kolorowy obraz, powinni przyjrzeć się typowi obrazu, który dobrze pasuje do koloru koszulki, a dla facetów, którzy lubią proste wzory koszulek, powinni sprawdzić projekt alfabetu lub projekt patchworku.

Dla dziewczynek istnieje ogromna liczba wzorów, wybór najlepszego dla typu t-shirtu ma kluczowe znaczenie. Dostaniesz dobre opcje podczas wyszukiwania nowych wzorów na rynku. Możesz wypróbować spersonalizowane projekty swojej koszulki lub otrzymasz dobry portret z szerokiej kolekcji ulubionego aktora lub gracza.

3. Pozycja projektu:

Po wybraniu materiału i obrazu obowiązkowo należy wybrać odpowiednią pozycję, aby zmieścić się w obrazie. Długość i szerokość materiału odgrywa kluczową rolę w umieszczeniu obrazu na materiale. Im szerszy obraz, tym trudniej dopasować obraz w środku lub poniżej poziomu środka.

4. Umieszczenie obrazu na koszulce:

Potrzebuje dużej ilości badań przy wyborze maszyny drukarskiej lub maszyny do farbowania. Rzuć okiem na część do szycia koszulki, uzyskaj odpowiednie informacje na temat igieł, jeśli planujesz również haft. Wypróbuj również małe nadruki projektanta logo.

Wybierz najmniejszy obraz, który zmieści się na środku koszulki.

B. Malowanie własnej koszulki:

1. Wybór materiału:

Jak mówiliśmy o naklejaniu obrazu, tak samo jest z malowaniem obrazu na koszulce. Wybierz materiał o średniej grubości, aby zachować farbę na dłużej. Dostaniesz również dobre opcje w trybach 3D lub akwareli.

2. Wybór obrazu:

Jeśli chodzi o malowanie T-shirtów, ważne jest, aby wybrać odpowiedni rodzaj farby i jakość farby. Wybierz farbę olejną, która długo trzyma się materiału bawełnianego. Wszystko zależy głównie od prania koszulki, zdobądź też materiał dobrej jakości.

3. Pozostawianie farby do wyschnięcia:

Czy kolejne kroki po zakończeniu malowania. Zgodnie z instrukcją pozwól farbie wyschnąć, a następnie nosić z dumą!!

Przy tworzeniu własnej koszulki niezwykle ważne jest, aby materiał i tkanina wykorzystana do stworzenia obrazu lub namalowania obrazu na koszulce. Zanim zaczniesz z T-shirtem, spróbuj ćwiczyć malowanie na innym materiale, a aby wydrukować obraz na koszulce, wypróbuj obraz na innym materiale, co pomoże dokładnie poznać maszynę drukarską.