Jaka była twoja ulubiona kreskówka w dzieciństwie? Tom i Jerry, Batman, Mickey i Donald itd. to słynne postacie, które nadal uwielbia się oglądać w czasie wolnym. Jednak nadal możesz być w kontakcie z kreskówkami dzięki nowemu trendowi, który jest szeroko obserwowany na rynku mody, koszulkach z kreskówek. Są szeroko wybierane do rutynowego noszenia lub na pikniki i imprezy tematyczne w wieku bez baru.

Najnowsze i modne wzory koszulek z kreskówek dla mężczyzn i kobiet:

Oto kilka niesamowitych projektów koszulek z nadrukiem kreskówek, które możesz pomylić podczas wyboru.

1. Koszulka Rick and Morty Cartoon dla mężczyzn:

Koszulka Rick i Morty z kreskówką dla mnie

Rysunkowe koszulki Rick and Morty dla dorosłych zdobyły dobry rynek z prostym tłem. Na koszulce znajduje się również hasło, które wskazuje, że pokój powinien pozostać między krajami.

2. Koszulka Disney Princess Cartoon dla kobiet:

Koszulka Disney Princess dla kobiet

Chcesz podarować swojej księżniczce prawdziwy prezent! Oto koszulki z kreskówkową księżniczką Disneya dla pani, które noszą nadruki wszystkich księżniczek. Różowe tło koszulki dodaje jej uroku dzięki zaokrąglonym ramkom.

3. Koszulka Simpsonowie z kreskówek dla mężczyzn:

Koszulka Simpsonowie dla mężczyzn

Męskie koszulki z kreskówek z nadrukami Simpsonów i króliczka na ringu dają doskonały wygląd epoki wrestlingu. Daje kolorowy look na dżinsach, a nawet szortach na wakacje.

4. Koszulka bez rękawów Tweety dla kobiet:

Koszulka bez rękawów Tweety dla kobiet

Tweety był najlepszym wyborem dla nastoletnich dziewcząt na studiach. Koszulki bez rękawów z kreskówek mają gładkie tło, głównie w kolorze białym, ozdobione twarzą niegrzecznego tweeta z błyszczącymi wdziękami.

5. Koszulka Pokemon z kapturem dla mężczyzn:

Koszulka Pokemon z kapturem dla mężczyzn