Zakładanie długich t-shirtów to nie dla każdego bułka z masłem. Chociaż ubrania oversize sprawiają, że wygląda się bardzo ogromnie, jeśli ktoś może nosić te niezwykle duże koszulki, nie tworzy się nic innego niż modowe oświadczenie. Początkowo ten projekt był postrzegany jako modowy błąd, ale potem, gdy wiele celebrytów zaczęło je nosić, popularność wzrosła wielokrotnie. Długie T-shirty są prawdopodobnie najpopularniejszą odzieżą wierzchnią na całym świecie. Styl, asortyment, rozmiar i kolory są dosłownie dla każdego.

Najlepsze i stylowe modele długich koszulek dla panów i pań:

Spójrzmy na 9 najlepszych najnowszych kolekcji t-shirtów o długich długościach.

1. Ponadgabarytowe koszulki:

Długie koszulki oversize

Ponieważ wiemy, że są to t-shirty w dużych rozmiarach, a czasem nawet w wersji z długim rękawem. Są one na ogół lekkie i trwałe, dlatego preferowane są przez większość ludzi. Ogólnie rzecz biorąc, chociaż można znaleźć ludzi decydujących się na kolor czarno-biały, jest on dostępny we wszystkich kolorach.

2. Galaktyczny projekt:

Długa koszulka Galactic Design

Te t-shirty z długim rękawem dla kobiet są dostępne we wzorach Galaxy. Nadruki i tkanina są wyjątkowe i wygląda na to, że jesteś wokół ogromnego kawałka gwiazd. Ten projekt jest stosunkowo nowy na rynku i bardzo preferowany.

3. Styl bandany Swag:

Długa koszulka w stylu Swag Bandana

Chcesz wyglądać jak Desi Kalakar Honey Singh! Te wyjątkowo długie t-shirty są w stylu bandany Swag, jak ta z YoYo Honey Singh. Przeważnie ludzie, którzy lubią piosenkarzy i gwiazdy rocka, biorą ich modę i ubierają się jak oni, aby wyrazić swoje uznanie.

4. Zabójca mody:

Moda damska Killer Long T Shirt

Kolejną cechą tych długich t-shirtów jest to, że wyglądają niezwykle modnie. Możesz połączyć je z dżinsami, spodniami, a nawet szalenie wyglądającymi czapkami i czapkami. Poza tym dodaj sobie jak najwięcej akcesoriów, nosząc masywną biżuterię.

5. Moda męska:

Długa koszulka moda męska

Długie t-shirty męskie są bardzo odpowiednie dla tych, którzy chcą zaimponować innym swoim zaktualizowanym wyczuciem mody. Rynek i internet są zalane projektami tych długich koszulek. Możesz nawet dostosować je do swoich wymagań i potrzeb.

6. Styl uliczny:

Długa koszulka w stylu ulicznym

Seria długich koszulek dla mężczyzn ma również styl uliczny lub styl uliczny. Chłopcy wyglądają jak gangsterzy i zdecydowanie są bardzo seksowni. Zawsze znajdziesz dziewczyny śliniące się po złych facetach, więc jeśli długa koszula nadaje ci styl uliczny i wygląd złego faceta, jest warta każdego grosza.

7. Styl gwiazdy:

Długa koszulka w stylu celebrytek

Jak wspomniano wcześniej, długie koszulki dla mężczyzn czerpały inspirację z celebrytów i gwiazd popu. Jest to bardzo powszechne i jeśli w dzisiejszych czasach włączysz kanały muzyczne, znajdziesz maksimum celebrytów w długich koszulkach. Nawet w przeszłości wiele celebrytów nosiło ten wygląd.

8. Długie skórzane koszulki:

Długie skórzane koszulki

Inna gama koszulek z długim rękawem dla mężczyzn ma kilka egzotycznych wzorów ze skóry. Albo hełm jest ze skóry, albo pełna koszulka jest zrobiona z materiału skóropodobnego. To nowość na rynku mody i coraz więcej osób z niej korzysta.

9. Koszulka z długim rękawem:

Koszulka z długim ogonem

Kolejną kategorią wśród męskich koszulek z długim rękawem jest ta, która jest wyjątkowo długa z tyłu. Są to tak zwane t-shirty z długim ogonem, ponieważ przednia i tylna część tych t-shirtów ma różne rozmiary. Są one również dość powszechne na rynku.

Długie koszulki męskie i damskie są od dawna w modzie. Możesz zbadać rynek, aby poznać najnowsze trendy w tym zakresie i kategorii. Są super modne i bardzo wygodne.