Poliester jest dość popularny ze względu na różne korzyści, jakie zapewnia. Dzięki wspaniałym wzorom materiał dał różne stroje, które podbiły serca najmłodszych. Wśród różnych ubrań, t-shirty z poliestru są modne pod względem dopasowania i wygody, jakie dają użytkownikowi. Niezależnie od tego, czy szukasz kolekcji męskiej, czy damskiej, poliester ma dla Ciebie różnorodne wzory t-shirtów.

Wygodne i stylowe koszulki z poliestru dla mężczyzn w modzie:

Sprawdźmy niektóre z popularnych stylów, które dostarczyły nam koszulki wykonane w 100% z poliestru.

1. Artystyczna koszulka z poliestru:

Artystyczna koszulka z poliestru

Zwykłe męskie koszulki z poliestru, które mają scentralizowany artystyczny wzór z przodu, sprawiają, że prosty wygląd jest bardziej atrakcyjny. Ta zwykła niebieska koszulka ma wzór przypominający alfabet H i kraba. Wypróbuj tę koszulkę na czarnych lub jasnoniebieskich dżinsach.

2. T-shirt poliestrowy z kołnierzykiem:

T-shirt z kołnierzem poliestrowym

Dość popularnym wzorem w męskiej kolekcji koszulek z poliestru jest ten, który ma kołnierzyk. Gładki t-shirt w kolorze szarym ma jasnoniebieskie obramowanie końcówek kołnierzyka i rękawów.

3. Symboliczna koszulka poliestrowa:

Symboliczna koszulka z poliestru

Prosty t-shirt z drobnymi symbolami podkreśla wygląd osoby noszącej. T-shirt z poliestru ma podobny wzór z jasnozielonym tłem. Koszulka ma z przodu różne symbole naukowe i inne w kolorze niebieskim. Ten rodzaj koszulek znajduje się w kolekcji obcisłych strojów.

4. Poliestrowa koszulka na szyję:

T-shirt z poliestru ze sznurkiem na szyję

Dość popularnym projektem w poliestrowych koszulkach z dekoltem w szpic jest ten, który ma dekolt ze sznurkami. Szyja ma podwójny wzór z wewnętrzną warstwą z okrągłym dekoltem i zewnętrzną w V z długimi rękawami.

5. T-shirt z poliestru z siateczką:

T-shirt z poliestru z siateczką

Szukasz wyjątkowego elementu na siłownie! Poliestrowe koszulki na siłownię zyskują nowy wygląd dzięki pokryciu siateczką na karku i paskach na ramionach. Niebieski kolor z podwójnymi wzorami dodaje oszałamiającego wyglądu.

6. Sportowa koszulka z poliestru:

Sportowa koszulka z poliestru

Gładkie koszulki z poliestru do uprawiania sportu otrzymują nowy wygląd z różnymi kolorowymi paskami po bokach. T-shirt ma konstrukcję bez rękawów na ramionach, dzięki czemu idealnie nadaje się do uprawiania sportu. Dzięki idealnemu dopasowaniu zapewnia graczowi najwyższy komfort.

7. Poliestrowa koszulka z nadrukiem żaby:

T-shirt z poliestru w żabę

Bawełniane, poliestrowe koszulki z nadrukami były dość popularne wśród mężczyzn, zwłaszcza latem. T-shirt tutaj ma wodnisty wzór z mieszanką niebieskich i białych kolorów z nadrukiem żaby z akwarelą.

8. Szorstka koszulka z poliestru:

T-shirt z grubego poliestru

Szorstkie wzory w t-shirtach z bawełny są dość popularne ze względu na efekt nadruku, jaki dają. Koszulka ma tutaj prosty wygląd w surowym bordowym kolorze z białymi kropkowanymi liniami, aby nadać jej nowy wzór.

9. T-shirt poliestrowy z guzikami skośnymi:

T-shirt z poliestru ze skośnymi guzikami

Innym przyjętym projektem, dość popularnym wśród świadomych mody mężczyzn, jest projekt koszulki z skośnymi guzikami. T-shirt zawiera dwa kolory, a mianowicie brąz i czerń, które mają krzyżyk z guzikami i wąskim dopasowaniem.

Koszulki poliestrowe najlepiej nosić latem lub na pikniki, trekking itp., ponieważ łatwo radzą sobie z poceniem się, a także szybko wysychają. To główny powód, dla którego jest zabierany na kemping. Nowe modele w tej kategorii mają długą długość i ciasne dopasowanie, aby nadać im elegancki wygląd. Jeśli jesteś miłośnikiem fitnessu, zdobądź tego typu koszulki lub kamizelki, aby poczuć komfort podczas treningu.