Niestandardowe koszulki projektujemy według własnego gustu lub potrzeb. Można również stworzyć niestandardową koszulkę, aby reklamować swoją pracę lub firmę. Możesz nosić niestandardowe koszulki na dowolne spotkania, konferencje itp. Uważa się, że jest to jedna forma marketingu. Nawet rodziny mogą mieć spersonalizowaną koszulkę, umieszczając na niej rodzinne zdjęcie lub napisane ich nazwiska.

Najlepsze wykonane na zamówienie koszulki dla mężczyzn i kobiet:

Zdobądź kilka spersonalizowanych koszulek do codziennej rutyny.

1. Spersonalizowana koszulka ze zdjęciem:

Spersonalizowana koszulka ze zdjęciem

Ten rodzaj spersonalizowanej koszulki będzie bardzo popularny wśród wielu rodzin. Do tej białej koszulki dołączone jest piękne zdjęcie rodzinne, które nadaje osobisty charakter. W ten sposób możesz również mieć własną spersonalizowaną koszulkę.

2. Dostosuj koszulki dla pary:

Niestandardowa koszulka dla pary

Ta niestandardowa koszulka dla pary skradnie wszystkim serca. Słodki motyw kreskówek mickey Minnie to trwała koszulka, a na obu połówkach narysowane są kształty serca. Pokazuje, że ich serca są ze sobą połączone.

3. Niestandardowa koszulka Groom Team:

Niestandardowa koszulka Groom Team

Ta niestandardowa koszulka to wyjątkowa kreacja na wesele. Ma ją nosić każda osoba należąca do zespołu Groom. Na weselu zawsze jest rywalizacja między zespołem Pana Młodego a Drużyną Panny Młodej i jest to sposób na pokazanie tego.

4. Niestandardowa koszulka dla muzyka:

Niestandardowa koszulka dla muzyka

Jest to koszulka na zamówienie dla melomanów. Jest też na nim napisane ładne hasło, które jest związane z muzyką, a także wklejony jest obrazek gitary. Ta koszulka z dekoltem w szpic i krótkim rękawem z muzycznym hasłem sprawia, że ​​osoba jest czarująca.

5. Niestandardowa koszulka z nadrukiem kreskówek:

Niestandardowa koszulka z nadrukiem kreskówek

Jest to niesamowita spersonalizowana koszulka z nadrukiem kreskówkowym, a obok niej wyświetlany jest rok. 0 2016 otrzymuje pomysłowy projekt. Ten czarny nadruk na żółtej koszulce wygląda wspaniale i innowacyjnie.

6. Niestandardowa koszulka na urodziny chłopca:

Niestandardowa koszulka na urodziny chłopca

Ten niestandardowy t-shirt ma koncepcję urodzinową. Ma być noszony przez urodzinowego chłopca i pokazuje również jego wiek. Możesz również zaplanować podarowanie tego rodzaju koszulek jako prezent urodzinowy. Pozostanie jako wspomnienie na całe życie.

7. Niestandardowa koszulka w stylu Gangnam:

Niestandardowa koszulka w stylu Gangnam

Jest to zabawny rodzaj niestandardowego projektu koszulki z tańcem w stylu Gangnam. Mężczyzna pozuje z gangnam tanecznym krokiem, który będzie wielkim hitem. Ten projekt koszulki jest ulubieńcem dzieci, a nawet niektórzy dorośli go uwielbiają.

8. Fantazyjna niestandardowa koszulka:

Fantazyjna koszulka na zamówienie

Dzięki tej koszulce powstaje fantazyjna koszulka na zamówienie. Wyraźny rodzaj twarzy jest nadrukowany z przodu koszulki, która ma duże oczy, a na policzkach nakładany jest duży okrągły wzór przypominający pudełko. Ta twarz ma konstrukcję podobną do maszyny.

9. Niestandardowa koszulka na ślub:

Niestandardowa koszulka na ślub

To spersonalizowane koszulki dla Pary Młodej na ich wyjątkowy dzień. Czarny jest dla Pana Młodego, a Różowy dla Panny Młodej. Para przed lub po ślubie może nosić takie koszulki podczas relaksu. Stworzy wyjątkowe uczucie.

To, co tutaj widzieliśmy, to tylko kilka niestandardowych koszulek. A to opiera się na własnej kreacji. W ten sposób możesz również zaprojektować koszulkę w zależności od własnych potrzeb. Podkreśli Twój wybór, pracę i potrzebę. Spróbuj kupić z kilku opcji online tego rodzaju koszulki na zamówienie, uzyskaj dobry komentarz dla bliskiej Ci osoby.