Posiadanie naturalnych loków jest niesamowite i modne. To nowy styl, ale często mylimy loki tylko po to, by pięknie wyglądać. Cóż, udowodnimy, że się mylisz dzięki temu przewodnikowi po krótkich kręconych fryzurach. Jeśli masz dobre naturalne loki, możesz wyglądać niesamowicie dzięki tym krótkim kręconym fryzurom dla kobiet. Są tym, czego potrzebujesz, aby wyglądać atrakcyjnie, efektownie i ostro z eleganckimi wibracjami wokół siebie. Co więcej, ponieważ wszyscy wiemy, jak nie jest łatwo zarządzać lokami w prawdziwym życiu, te urocze krótkie kręcone fryzury o mniejszej długości włosów nie są teraz trudne do zrobienia. Kontynuuj czytanie tego przewodnika, aby dowiedzieć się więcej o prostych i różnych fryzurach dla krótkich kręconych włosów dobranych dla Ciebie!

9 łatwych krótkich kręconych fryzur dla kobiet w 2021 roku:

Oto kilka krótkich fryzur na kręcone włosy, szczególnie dla tych, którzy lubią je nosić krótko i zachować bardzo kobiecy wygląd. Czytaj dalej o tych gorących i częstych fryzurach na krótkie kręcone włosy.

1. Krótkie, ciasne loki włosy:

Krótkie Kręcone Fryzury 1

Ciasne loki są trudne do opanowania w zdecydowanym kroju. To dobry sposób na ułożenie ciasno kręconych włosów, które są krótkie ze wszystkich stron. Krój z pewnością zyskuje swój wygląd dzięki niesamowitej fakturze, jaką nadają loki. Użycie odpowiednich kolorów włosów również dodaje dużo głębi całemu wyglądowi. To jedna z najlepszych fryzur na krótkie kręcone włosy, która sprawi, że poczujesz się nie tylko komfortowo, ale także bez trudu..

 • Idealna grupa wiekowa: Noś ten styl, jeśli masz tylko 20 lat.
 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Każdy sezon jest dobry, aby wypróbować ten uroczy styl.
 • Odpowiedni kształt twarzy: Kobiety o okrągłej i owalnej twarzy mogą wypróbować ten styl.
 • Idealna okazja i strój: Kobiety mogą nosić casualowe dżinsy i topy, aby uzyskać uniwersalny wygląd, aby iść na studia lub na wycieczkę z przyjaciółmi.

2. Krótki kręcony Bob:

Krótki kręcony Bob

Bob cut był modny od dawna i pozostanie taki. Ten krój w kształcie litery A z falującymi lokami sprawia, że ​​włosy wyglądają na bardzo obszerne i nigdy nie wychodzą z miejsca na każdą okazję. Te najnowsze krótkie kręcone fryzury są dowodem na to, że nic nie może pasować do krótkiej fryzury, nawet jeśli masz kręcone włosy, możesz z łatwością wyglądać dość ostro i elegancko bez żadnego wysiłku.

 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Noś ten styl latem, aby uzyskać najlepszy wygląd.
 • Idealna grupa wiekowa: Kobiety w wieku 20 i 30 lat mogą wypróbować ten wygląd.
 • Odpowiedni kształt twarzy: Okrągły, owalny i diamentowy kształt twarzy może wypróbować ten wygląd.
 • Idealna okazja i strój: Wypróbuj tę fryzurę z ładnym, swobodnym strojem na regularne wyjścia.

3. Krótki styl dla kręconych włosów:

Krótkie Kręcone Fryzury 3

Blunt zazwyczaj sprawia, że ​​twarz wygląda na cieńszą, ale gdy robisz to na kręconych włosach, może sprawić, że szczupła twarz będzie wyglądać na pełniejszą. Jest odpowiedni dla pań w każdym wieku i jest bardzo łatwy w utrzymaniu. Jest to ulubieniec kobiet i dodaje dużo objętości krótkim włosom. To znowu kolejna najlepsza krótka kręcone fryzury dla kobiet w średnim wieku lub starszych grupach wiekowych. To pokazuje, że wiek to tylko liczba, a ten styl idealnie do nich pasuje.

 • Idealna grupa wiekowa: Noś ten styl dla kobiet w wieku 50 i 60 lat.
 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Lata i monsuny najlepiej wypróbować ten styl.
 • Odpowiedni kształt twarzy: Każda kobieta o kształcie twarzy może całkowicie wypróbować tę fryzurę.
 • Idealna okazja i strój: Wypróbuj te modne krótkie kręcone fryzury z ładną sukienką na imprezy.

4. Cieńszy do końca:

Krótkie Kręcone Fryzury

Włosy, które są jednocześnie obszerne i kręcone są bardzo trudne w utrzymaniu i mogą być przyczyną kłopotów na więcej niż jednym wydarzeniu. Ten styl to prawdziwy wybawca. Włosy są przycięte w taki sposób, aby pokazać dużą objętość na czubku głowy, ale są starannie i nierównomiernie posiekane, utrzymując małą objętość pod koniec. Te krótkie, kręcone fryzury dla dziewczynek są tym, czego potrzebujesz, jeśli nie chcesz zbyt odważnego wyglądu, ale chcesz mieć przy sobie ostry klimat i nowoczesny styl.

 • Odpowiedni kształt twarzy: Tutaj najlepiej pasują owalne i prostokątne twarze.
 • Idealna grupa wiekowa: Kobieta w wieku 20 lat może wyglądać idealnie w tym stylu.
 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Noś ten styl w zimę i monsuny, aby uzyskać idealne dopasowanie.
 • Idealna okazja i strój: Ładna sukienka może dobrze pasować na imprezy koktajlowe i imprezy w tym stylu.

5. Naturalnie kręcone włosy:

Naturalnie Kręcone Włosy

Ten krój jest jednym z najlepszych na kręcone włosy. Dzięki temu twoja korona jest pełniejsza, a długość jest krótka. Jest to bardzo trudny krój, ponieważ może nie pasować do wszystkich kształtów i rozmiarów twarzy i jest nie do przyjęcia dla osób o skąpych włosach. To jedna z naszych ulubionych krótkich fryzur dla grubych kręconych włosów do wypróbowania. Ten styl jest dobry, jeśli masz wokół siebie gęste i żywe loki.

 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Zimy i monsuny mogą w tym fasonie dobrze się układać.
 • Odpowiedni kształt twarzy: Każda kobieta o kształcie twarzy może wypróbować ten uniwersalny styl.
 • Idealna grupa wiekowa: Kobiety w wieku 20 lat i 30 lat doskonale mogą wypróbować ten styl.
 • Idealna okazja i strój: Wypróbuj te krótkie blond kręcone fryzury na co dzień na wycieczki z przyjaciółmi lub rodziną.

6. Krótka kręcona fryzura z kolcami:

Krótkie włosy z kolcami

Kolce nie działają w przypadku bardzo kręconych włosów, ale mogą nadać zupełnie inny wygląd falistym włosom z miękkimi lokami. Krój jest krótki i stylizowany żelem, co daje nierówne kolce we wszystkich kierunkach. Jest to jedna z krótkich warstwowych fryzur na kręcone włosy w wariancie bob. Jest to wyjątkowy wygląd, który wciąż jest bardzo ostry i z łatwością realizuje główne cele modowe. Chociaż łatwo jest to utrzymać, ten elegancki trend jest teraz popularny.

 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Summers idealnie pasuje tutaj.
 • Idealna grupa wiekowa: Kobiety w wieku 20 i 30 lat tylko dobrze się tu udają.
 • Odpowiedni kształt twarzy: Kobieta w kształcie owalu i serca może tutaj najlepiej wyglądać, aby wyglądać wyjątkowo i elegancko.
 • Idealna okazja i strój: Kobiety mogą wypróbować te krótkie, kręcone warstwowe fryzury z ładnymi szortami lub spódnicami, aby wyjść na imprezy.

7. Funky boczne zamki:

Funky boczne zamki

Wygląda jak gwiazda rocka. Włosy układa się głównie z jednej strony, a długość utrzymuje się do karku. Ten styl jest dla tych, którzy lubią eksperymentować i będzie lepiej pasował do tych, którzy mają obszerne włosy na czubku głowy. To jedna krótka fryzura dla kręconych, kręconych włosów, którą można wypróbować bez wahania. To nie tylko zakrywa szorstkość i puszenie się włosów, ale także dobrze wygląda.

 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Lato to dobry czas na wypróbowanie tego.
 • Idealna grupa wiekowa: Noś ten styl dla kobiet poniżej 35 roku życia.
 • Odpowiedni kształt twarzy: Każda kobieta o dowolnym kształcie twarzy może całkowicie wypróbować ten styl.
 • Idealna okazja i strój: Wypróbuj ten styl ze swobodnym topem i dżinsami na regularne wyjścia ze znajomymi

8. Fioletowa krótka kręcona fryzura Balayage:

Krótkie Kręcone Fryzury 5

Jeśli masz krótkie, lekko kręcone fryzury, aby wypróbować, ta jest niesamowita i oszałamiająca. Ten styl jest teraz całkowicie modny dzięki fioletowemu rozświetlaczowi dookoła. Kobieta, która nie chce zwykłego wyglądu, może wypróbować ten styl. Bardzo dobrze komponuje się z obecną modą i trendami. To głośny styl do wypróbowania. Możesz również wypróbować to jako krótkie kręcone fryzury z grzywką.

 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Zimy to idealny czas na wypróbowanie tego stylu.
 • Odpowiedni kształt twarzy: Owalny i wydłużony kształt twarzy może się tutaj dobrze komponować.
 • Idealna grupa wiekowa: Wypróbuj tę fryzurę dla kobiet w wieku 30 lat, aby uzyskać najlepszy wygląd.
 • Idealna okazja i strój: Noś ten styl na przyjęcia i imprezy koktajlowe z ładnymi, dziwacznymi sukniami.

9. Czarna kręcona krótka fryzura:

Czarna kręcona krótka fryzura

Oto wariant czarnych krótkich kręconych fryzur. Ten styl jest obecnie dość wyjątkowy i modny, a tutaj widzimy swobodne, naturalne loki opadające na czoło. Kobieta, która ma problem z przerzedzającymi się włosami, może również wypróbować ten styl, ponieważ dzięki tej fryzurze pokaże puszyste włosy wokół korony. Wypróbuj, jeśli chcesz mieć ładny i uroczy elegancki wygląd.

 • Idealna grupa wiekowa: Osoby w wieku 20 lat najlepiej nadają się do tej fryzury.
 • Najlepszy sezon na spróbowanie: Kobiety mogą wypróbować ten w dowolnym sezonie, jak chcą.
 • Odpowiedni kształt twarzy: Okrągły i kwadratowy kształt twarzy kobiety mogą wypróbować ten styl.
 • Idealna okazja i strój: Swobodny top i dżinsy tylko tutaj wyglądają dobrze. Dobrze jest chodzić na studia lub na wycieczki z przyjaciółmi.

Dodatkowe wskazówki:

 1. Oto dodatkowe sugestie dotyczące utrzymania kręconych włosów.
 2. Do włosów kręconych używaj szamponu zwiększającego objętość lub nawilżającego, ponieważ włosy często tracą wilgoć i wysychają.
 3. Suche włosy i kędzierzawe włosy to częsty problem kobiet z kręconymi włosami. Uważaj, aby nie przesadzić z szamponem, ponieważ może stracić na naturalnych olejkach.
 4. Nałóż serum na mokre włosy po umyciu szamponem.
 5. Dobrze pielęgnuj włosy myjąc je za każdym razem, aby włosy wyglądały ładnie i gładko.
 6. Nie należy pomijać cotygodniowego nakładania olejku do włosów, aby zapewnić włosom wystarczającą ilość nawilżenia i odżywienia.

Loki również mogą być seksowne i stylowe, a tutaj Ci to udowodnimy. Wypróbuj te krótkie kręcone fryzury, aby uzyskać najlepszy wygląd i trendy już teraz. Nie tylko sprawią, że będziesz wyglądać stylowo lub modnie, ale zapewnią Ci zarówno nowoczesny klimat, jak i elegancki wygląd. Wypróbuj je zgodnie z okazją i wydarzeniami w dłoni, a na pewno wyróżnisz się z tłumu i przyciągniesz uwagę. Te dalej są dość łatwe w utrzymaniu, są łatwe w stylizacji i afiszowaniu.

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

Q1. Jak często myć kręcone włosy?

Odp: To zależy od charakteru twoich włosów. Jeśli twoje kręcone włosy są zbyt przesuszone, myj je mniej razy w tygodniu. Nie oznacza to, że nie powinno się nawet zwilżać włosów, rzadziej myć szamponem, ale dobrze je spłukiwać i pielęgnować.

Q2. Jakie są wskazówki pod prysznic dla osób z krótkimi naturalnymi lokami?

Odp.: Kręcone włosy powinny być dobrze trzymane nawet podczas mycia włosów. Nie myj włosów zbyt często, ponieważ mogą wysychać, stosuj szampon bezsiarczanowy, czesz loki pod prysznicem, nie spłukuj pasemek za dużo i nie zapomnij o głębokiej pielęgnacji.

Q3. Jak najlepiej zadbać o dobre nawilżenie kręconych włosów??

Odp.: Kręcone włosy mogą często wyglądać na suche i puszące się. Oto kilka wskazówek, jak dobrze odżywić i nawilżyć kręcone włosy. Płukanie z octu jabłkowego to idealna i najpopularniejsza wskazówka. Kolejna maska ​​z oliwy z oliwek, maska ​​z aloesu do włosów, miód, piwo na odżywienie, surowe jajka to naturalne sposoby na nawilżające kręcone włosy.