domowe kremy na noc

1. Domowy krem ​​na noc na zimę:

Domowe kremy na noc 1

Ponieważ produkt jest przygotowywany w domu, wszystkie składniki będą dostępne w domu lub w pobliżu sklepów lub marketu. Zimą skóra staje się sucha i łatwo pęka z powodu silnego zimna. Aby uniknąć tego problemu, potrzebny jest olej migdałowy, olej kokosowy, woda różana i gliceryna. Weź patelnię ze stali nierdzewnej, która jest podwójnym bojlerem i dodaj olej migdałowy do bojlera. Dodaj do niego trochę oleju kokosowego. Po wymieszaniu oleju dodaj do niego wodę różaną. Po pewnym czasie dodaj glicerynę i przefiltruj mieszaninę. Teraz krem ​​jest gotowy i przechowuj go w pojemniku do użycia.

2. Krem na noc z zieloną/białą herbatą:

Domowe kremy na noc 2

Zieleń i biel są bogate w przeciwutleniacze, które przeciwdziałają wolnym rodnikom tworzonym przez promienie UV. Zwalczają raka skóry, blokując szkodliwe enzymy powodujące raka. Wspomaga odnowę komórek skóry i wpływa na leczenie łuszczycy i trądziku różowatego.

3. Krem przeciwzmarszczkowy z masłem kakaowym:

Domowe kremy na noc 3

Masło kakaowe działa na suchą i matową skórę. Wolną od zmarszczek i miękką skórę można uzyskać stosując krem ​​przeciwzmarszczkowy z masłem kakaowym. Ponieważ zawiera olej kokosowy, oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia i masło kakaowe, można powiedzieć, że jest czystym produktem naturalnym bez żadnych skutków ubocznych. Dzięki zastosowaniu tego kremu proces starzenia się skóry zostanie utracony. Skóra wygląda zdrowiej i bardziej miękko.

4. Rewitalizujący krem ​​jabłkowy na noc:

Domowe kremy na noc 4

Pomaga zachować młodszy wygląd skóry, która będzie miękka i gładka. Wygląda nawet jaśniej, ponieważ zapewnia odżywienie. Przyrządza się go przez zmieszanie kawałków jabłka z niewielką ilością oliwy z oliwek na gładką pastę. Ponieważ zawiera wodę różaną również wygładza skórę.

5. Krem na noc z oliwą z oliwek:

Domowe kremy na noc 5

Istnieje wiele korzyści płynących z oliwy z oliwek. Do celów kulinarnych używa się oliwy z oliwek. Wykorzystywany jest w celach leczniczych i do wyrobu wielu produktów, a nawet w olejkach do włosów. Oliwa AS jest używana do wielu celów, jest również stosowana do skóry. Pomaga poprawić koloryt skóry i zmniejsza przebarwienia. Działa jak naturalny środek nawilżający skórę. To opóźnia efekty starzenia z powodu antyoksydantów i tłuszczów.

6. Krem na noc z zieloną herbatą:

Domowe kremy na noc 6

Ponieważ zielona herbata zawiera przeciwutleniacze, leczy skórę przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki. Te przeciwutleniacze zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się, dzięki czemu skóra jest elastyczna i miękka. Cechą szczególną zielonej herbaty jest zwalczanie trądziku, łuszczycy i raka skóry.

7: Domowy krem ​​Aloe Vera:

Domowe kremy na noc 7

Aloe Vera to jedna z naturalnych substancji, które natura obdarowuje. Roślinę Aloe Vera można zobaczyć szczególnie w wielu miejscach i domach. Można go łatwo zrobić w domu. Wyciągnij soczystą część z rośliny i dodaj do niej trochę olejku lawendowego. I nakładaj go na noc przed snem. Aloe Vera odświeża skórę. I pojawi się blask, komórki zostaną odmłodzone, a skóra odżywiona. Powtórne stosowanie tego olejku również daje najlepsze efekty.

8. Krem glicerynowy:

Domowe kremy na noc 8

Ten krem ​​generalnie świetnie sprawdza się zimą. Ponieważ gliceryna pomoże przywrócić nawilżenie skóry. Skóra zostanie uzupełniona o swoje właściwości przeciwgrzybicze dzięki olejowi kokosowemu. Wykorzystane w tym składniki to olejek migdałowy, gliceryna, woda różana i olejek kokosowy. Olejek migdałowy i woda różana dodadzą świeżego uroku martwej i zwiotczałej skórze. Gliceryna lepiej sprawdzi się zimą z powodu ekstremalnych mrozów. Ale wiele osób nie wie o tych informacjach.

9. Kurkuma dla starych środków na choroby skóry:

Domowe kremy na noc 9

Najczęściej używane składniki to migdały, jogurt, kurkuma w proszku, drzewo sandałowe, sok z cytryny i nitki szafranu. Wszystkie te produkty są dostępne naturalnie, więc nie będzie żadnych skutków ubocznych. To nada skórze blasku, a zmarszczki nie będą widoczne, zapach również będzie dobry,