Neutrogena, amerykańska marka produktów do pielęgnacji skóry, pielęgnacji włosów i kosmetyków została założona w 1930 roku w Los Angeles w Kalifornii przez Emanuela Stolaroffa i początkowo nosiła nazwę Natone. Później przemianowano ją na Neutrogena. Firma z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, Johnson & Konglomerat Johnson kupił niezależną firmę Neutrogena w 1994 roku. Od tego czasu przeszedł długą drogę i rozszerzył swoją markę w ponad 70 krajach, takich jak Kanada, Wielka Brytania, Korea Południowa, Chiny, RPA i tak dalej. Całkowite przychody marki to ponad 6 miliardów dolarów. Neutrogena stopniowo docierała również do Indii i z czasem stała się wyjątkową i popularną marką. Tutaj wymienione są kremy pod oczy produkowane przez firmę Neutrogena. Przyjrzyjmy się im.

Najlepsze kremy pod oczy Neutrogena:

Przyjrzyjmy się topowym kremom pod oczy Neutrogena w Indiach.

1. Zdrowa skóra pod oczy Neutrogena:

kremy pod oczy z neutrogenem

Udowodniono klinicznie, że zdrowy krem ​​pod oczy marki Neutrogena zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek oraz zwiększa jędrność skóry wokół oczu. Krem pod oczy łączy się z formułami takimi jak opatentowana melibioza, naturalna pochodna cukru, witaminy A, C & E i Prowitamina B5, które utrzymują jędrność i nawilżają oczy zachowując ich nawilżenie. Widoczne cienie są widocznie niwelowane przez optyczne dyfuzory światła.

2. Krem pod oczy Neutrogena Rapid Wrinkle Repair:

Neutrogena Szybki Regenerujący Krem Pod Oczy

Ten szybki krem ​​pod oczy do naprawy zmarszczek firmy Neutrogena twierdzi, że działa szybko z widocznymi rezultatami na skórze w ciągu tygodnia. Krem pod oczy łączy w sobie właściwości Retinolu SA, kompleksu glukozy i kwasu hialuronowego, który pomaga nawilżyć i ujędrnić skórę wokół oczu. Nawilża również skórę i nadaje skórze odnowiony, odmłodzony wygląd. Zaciera również ślady kurzych łapek, drobne zmarszczki i redukuje cienie.

3. Krem pod oczy Neutrogena Fine Fairness:

Neutrogena Fine Fairness Krem pod oczy

Neutrogena Fine Fairness Eye Cream to świetny środek na pozbycie się obrzęków i cieni pod oczami. To świetny krem ​​pod oczy, który widocznie redukuje drobne zmarszczki, worki i cienie wokół oczu, które powstają z powodu braku snu i stresu, które powodują zmęczenie. Aby uzyskać świeży i promienny wygląd każdego dnia, ten delikatny krem ​​pod oczy marki Neutrogena łączy się z właściwościami naturalnych minerałów i miki, które rozjaśniają wygląd okolic oczu. Produkt ma konsystencję kremową i do wchłonięcia przez skórę wystarczy wystarczająca ilość.

4. Neutrogena Rapid Dark Circle Repair Krem pod oczy:

Neutrogena Rapid Dark Circle Repair Krem pod oczy

Ten specjalny krem ​​pod oczy wyprodukowany przez firmę Neutrogena to cudowna formuła na cienie i obrzęki wokół oczu. Produkt twierdzi, że w ciągu tygodnia wyraźnie zmniejsza cienie pod oczami. Pomaga również wyrównać koloryt skóry pod oczami, a także błyskawicznie rozjaśnić cienie pod oczami, które powodują zmęczenie oczu. Ten szybki krem ​​pod oczy z ciemnymi kołami od Neutrogena może być nakładany samodzielnie lub może być również żelowany z makijażem. Produkt przebadany przez okulistę i dzięki temu bezpieczny w użyciu. Ten produkt ma konsystencję przypominającą krem, dzięki czemu jest łatwo wchłaniany przez skórę.