Bardzo ważne jest, aby stylizować włosy zgodnie z gęstością włosów, rodzajem twarzy i teksturą włosów. Jeśli masz gęste włosy, nie wszystkie fryzury będą Ci odpowiadać. Trudno o tym zdecydować nikt poza ekspertami od włosów i stylistami. Możesz skonsultować się z nimi przed stylizacją włosów i zapoznać się z poniższymi propozycjami krótkich fryzur dla kobiet o gęstych włosach.

krótkie fryzury dla grubych włosów

Krótkie fryzury na grube włosy 2018:

Oto lista najnowszych krótkich fryzur dla kobiet z grubymi włosami w Indiach.

1. Odwrotna fryzura Bob dla grubych włosów:

Krótkie fryzury na grube włosy 1

Ta fryzura to doskonały wybór dla kobiety, która ma grube warkocze i lubi je nosić krótko. Odwrócony Bob miałby dłuższe krawędzie z przodu otaczające twarz i krótsze włosy z tyłu. Obejmuje również zwężanie końców włosów w kierunku skóry, aby uzyskać gładszy i jaśniejszy wygląd.

2. Elegancki styl Pixie z podświetleniem:

Krótkie fryzury na grube włosy 2

Jeśli lubisz strzyc gęste włosy, bardzo krótkie, możesz wybrać fryzurę pixie z odrobiną ciemnego podkreślenia. To wspaniały styl dla starszych kobiet i kobiet, które chcą być bardzo beztroskie w codziennej pielęgnacji włosów. Fryzura Pixie pasuje do kobiety o długiej lub owalnej twarzy bardziej niż okrągłej twarzy.

3. Ostra fryzura warstwowa dla grubych włosów:

Krótkie fryzury dla grubych włosów 3

Ta fryzura może być wyborem dla każdego, czy jest młoda czy stara, szczupła czy gruba. Włosy będą układane warstwami lub krokami, które będą w stanie zmniejszyć objętość włosów. Wypróbuj tę fryzurę, jeśli chcesz ukryć krągłość twarzy. Ten fason jest dobry dla kobiet w średnim wieku.

4. Nie tak symetryczne cięcie Boba:

Krótkie fryzury dla grubych włosów

Asymetryczna fryzura to dobra opcja dla kobiety, która jest w stanie nosić stylową fryzurę. Jest skrojona bez symetrii i daje zupełnie inny wygląd pod każdym kątem. Włosy z jednej strony są nieco dłuższe niż z drugiej. Jest modny, a osoba w nim nosząca powinna być odważną, otwartą osobą.

5. Krótka fryzura na grube włosy:

Krótkie fryzury na grube włosy 5

Czy chcesz zrobić coś innego ze swoimi włosami? Wypróbuj fryzurę pop, która jest dość nietypowa z fioletowym podświetleniem i asymetryczną fryzurą. Twoja fryzura będzie wyróżniać się w tłumie ze względu na gęstą objętość włosów, różne teksturowanie i stylizację. Bardzo ważne jest, aby nosić fryzurę z ufnością.

6. Elegancki Bob z grzywką:

Krótkie fryzury dla grubych włosów 6

Elegancka fryzura bobowa z grzywką na czole to doskonała opcja dla młodych kobiet, które chcą skrócić włosy. Włosy będą wygładzone, a ciężkie grzywki będą ścięte w symetrii z brwiami. Ten styl podkreśla Twoje piękne oczy i sprawia, że ​​wyglądasz młodo.

7. Krótka, gruba fryzura o jednej długości:

Krótkie fryzury dla grubych włosów 7

Interesujące jest to, że możesz uzyskać prostą fryzurę, która jest całkowicie tępa, aby uzyskać ładny wygląd. Grube włosy ładnie wyglądają, gdy są krótkie, a brzegi stępione. Długość włosów byłaby wokół podbródka, a frędzle byłyby tej samej długości. Wszystkie rodzaje kształtu twarzy uzupełnią tę fryzurę.

8. Podcięta gruba fryzura:

Krótkie fryzury dla grubych włosów 8

Nie każda kobieta może nosić tę fryzurę, ponieważ jest stylizowana dość odważnie. Ta fryzura jest możliwa tylko przy grubych włosach. Część włosów jest prawie ogolona, ​​a druga część to krótkie falowane włosy. To może być szukająca uwagi fryzura dla każdego.

9. Fryzura z krótką czapką:

Krótkie fryzury dla grubych włosów 9

Chcesz nosić włosy jak czapkę? Tak, możesz go nosić, jeśli masz gęste miękkie włosy, które można ciąć tępo w symetrii na czapkę. Kolor włosów może być interesujący, od białego do rudego.

Wspomnieliśmy o wielu krótkich fryzurach, które nie są typowe dla stylizacji grubych włosów w tym sezonie. Więc nie czekaj i spróbuj.