Krótkie, ostre fryzury przedstawiają odważną i silną osobowość, która wydobywa wyjątkową stronę kobiecości. Możesz uprawiać te fryzury, jeśli masz okrągłe lub podłużne twarze i gęste włosy. Niektóre z tych stylizacji mają grzywkę, podczas gdy inne mają wyjątkowe krótkie krawędzie. Jeśli masz włosy średniej długości, jest to jeden z najlepszych sposobów na uatrakcyjnienie fryzury.

Krótkie fryzury dla kobiet

Krótkie fryzury dla kobiet 2018:

Oto 9 najlepszych krótkich, ostrych fryzur dla kobiet w trendach.

1. Krótka fryzura o ostrych krawędziach z bocznymi uderzeniami:

Fryzury Krótkie Ostre 1

Ten wygląd to rewelacja. W tej fryzurze przednia część przyciętych włosów opada na czoło i częściowo je zakrywa. Włosy są ścięte asymetrycznie, gdzie jedna część włosów jest cięższa i grubsza od drugiej.

2. Ostra fryzura z falami:

Fryzury Krótkie Ostre 2

Falista i ostra fryzura wygląda prawie jak pixie z dużą ilością warstw. Nadaje twarzy idealną teksturę, ponieważ spływa ciężko po jednej stronie głowy. Kobiety o podłużnych twarzach mogą z łatwością nosić tę fryzurę.

3. Pixie z wystającymi piórami:

Krótkie Fryzury 3

Ta fryzura to arcydzieło dla wszystkich krótkich fryzur. Fantazyjna, krótka fryzura ma wyselekcjonowane szpiczaste pasma włosów, które są główną atrakcją tego spojrzenia. Tutaj włosy wyglądają na dobrze odżywione i jednocześnie beztroskie. Możesz łatwo ułożyć tę fryzurę, a kosmyki można wyrywać tylko ręką.

4. Blond zepsuta krótka fryzura:

Krótkie Fryzury 4

W tej fryzurze blond włosy wyglądają na potargane. Przednia część włosów ma unoszącą się strukturę i jest czesana z jednej strony. To jeden z najprzyzwoitszych i najfajniejszych stylizacji krótkich włosów. Jeśli masz naturalnie blond włosy, to zachwycisz się tym wyglądem.

5. Krótka fryzura w stylu rockowym:

Krótkie Fryzury 5

Ta punk-rockowa fryzura pokazuje arogancką i nieskrępowaną postawę. Włosy są podciągnięte warkoczami i są jedną z najmodniejszych fryzur tego sezonu. Jeśli masz włosy średniej długości, przytnij je krótko i użyj żelu do stylizacji, aby uzyskać taki efekt.

6. Ogolona fryzura Pixie Edgy:

Krótkie Fryzury 6

Ogolona pixie ma więcej włosów po jednej stronie i bardzo mało po drugiej. Ten szalony wygląd jest modny po tym, jak został ponownie zainwestowany przez Miley Cyrus. Wygląda bardzo atrakcyjnie, bo nic nie zastąpi tej fryzury. Kobiety z blond włosami mogą w ten sposób stylizować włosy, jeśli chcą wyglądać jak Miley Cyrus.

7. Fryzura Sassy Pixie:

Krótkie Fryzury 7

Aby skorzystać z tego ekstrawaganckiego wyglądu, przytnij włosy bardzo krótko. Ma śliwkową konsystencję i można go nosić bez większych nakładów konserwacyjnych. Będziesz potrzebować żelu lub wosku do stylizacji, aby utrzymać włosy w nienaruszonym stanie.

8. Przycięta fryzura kanciasta dla krótkich włosów:

krótkie, ostre fryzury

Kobiety o beztroskim i zabawnym nastawieniu pokochają tę fryzurę. To jeden z najbardziej uroczych stylizacji, jeśli chcesz obciąć włosy krótko i ostro. Dobrze ułożone włosy mają zalotny wygląd, a chłopcy je pokochają. Najlepiej wyglądają kobiety o twarzach w kształcie serca.

9. Man Look Edgy fryzura:

Krótkie Fryzury 9

Ten odważny wygląd będzie odpowiedni dla kobiet o twarzach w kształcie rombu. Fryzura udowadnia, że ​​krótkie włosy również mogą wyglądać atrakcyjnie w porównaniu z wieloma warkoczami i warstwami. Gwiazdy takie jak Charlize Thereon noszą ten wygląd i inspirują również inne kobiety.