Fryzury dla krótkich włosów

Masz kompleks niższości z powodu krótkich włosów? Czy musiałaś przyciąć włosy z powodu jakiegoś zabiegu? Możesz wykorzystać krótkie włosy, nadając im różne style i być wyznacznikiem trendów.

Najlepszy styl twoich krótkich włosów:

1. Potargane i teksturowane:

Style Krótkie włosy 1

Z tą fryzurą możesz wyglądać jak Mulligan. Po wyjściu spod prysznica wytrzeć włosy ręcznikiem i spryskać je sprayem teksturującym. Następnie za pomocą kruchego pędzla wygnij przednie warstwy, jednocześnie susząc je. Możesz rozciąć końce i ułożyć je niechlujnie na czole. Załóż resztę włosów za uszy.

2. Falisty Bob:

Style krótkie włosy 2

Ten fason wygląda świetnie, jeśli chcesz być nieco bardziej kobiecy. Należy stworzyć od środka do głębokiej części bocznej i nałożyć krem ​​teksturujący, aby zwilżyć włosy. Następnie wysusz włosy. Za pomocą 1-calowej lokówki owiń małe fragmenty końcówek włosów i uwolnij po pięciu sekundach. Możesz nałożyć stylowy wosk, aby oddzielić luźne loki. Daje to falisty bob.

3. Ostra pixie:

Aby uzyskać ten styl, musisz wykazać się prawdziwym odwagą. Poproś swoją stylistkę o ogolenie jednej strony głowy i pozostawienie długich pasm warstw po przeciwnej stronie. Następnie wystarczy spryskać loki sprayem wolumetrycznym i wysuszyć suszarką. Następnie nałóż spray nabłyszczający, aby uzyskać pełny wygląd.

4. Fale retro:

Style krótkie włosy 4

Jeśli twoje włosy opadają poniżej uszu, ten styl wygląda na tobie świetnie. Musisz podzielić włosy równo po obu stronach głowy nad uchem. Używając 1-calowej żelaznej lokówki, musisz zwinąć końce włosów na zewnątrz. Następnie użyj palców, aby je ukształtować. Użyj silnego lakieru do włosów i rozpyl na całym ciele. Dociśnij czubek włosów i nadaj im spłaszczony wygląd.

5. Rocker Esque Bangs:

Rocker Esque Bangs

Należy zwilżyć włosy i nałożyć krem ​​wygładzający. Następnie wysusz i wyprostuj za pomocą płaskiej szczotki łopatkowej. Możesz naciągnąć prostownicę na dolną połowę włosów i sprawić, by były super proste. Następnie za pomocą okrągłego pędzla wysusz grzywkę i zakręć ją do wewnątrz. Nałóż odrobinę błyszczącego serum, aby nadać efektowny połysk.

6. Elegancki updo:

To idealny styl, aby utrzymać włosy z dala od twarzy. Po prysznicu nałóż żel do stylizacji na włosy i przeczesz włosy aż do nasady. Zamiast pozwolić włosom wyschnąć, zbierz małe grzywki na czubku głowy i przypnij je do tyłu. Wyszczotkuj resztę włosów i zawiąż gumką. Zastosuj mgiełkę, aby utrzymać pasemka pod kontrolą.

7. Kręcony Bob:

jak uczesać krótkie włosy 7

Zwilż włosy za pomocą sprayu zwiększającego objętość. Odwróć włosy do góry nogami i wysusz. Za pomocą 1-calowej lokówki zwiń wszystkie pasma i pomiń końce. Stworzy to niedoskonałą atmosferę na końcach. Przypnij każdy lok i przytrzymaj kształt. Gdy loki ostygną, zdejmij je i spryskaj żelem. Delikatnie zgnij je i nadaj potargane spojrzenie. Uzupełnij mglisty wygląd lakierem do włosów.

8. Krótki symbolizuje wyrafinowanie:

Po wyjściu spod prysznica wytrzeć ręcznikiem włosy i nałożyć odrobinę musu teksturującego. Następnie rozłóż włosy na bok i przeczesz je. Niech wyschnie. Nałóż odrobinę żelu do stylizacji na czubek palca i nałóż je przez pasemka, aby uzyskać dodatkową teksturę. Następnie uzupełnij wygląd, wkładając opaskę.

9. Prosty i elegancki:

jak uczesać krótkie włosy 9

Trzeba nałożyć niewielką ilość kremu wygładzającego i zwilżyć włosy. Przeczesz, aby upewnić się, że dociera do obszarów korzeniowych. Wysusz włosy suszarką, a jeśli wymagają dodatkowego wygładzenia, użyj prostownicy do poprawek. Za pomocą szpilki lub końcówki grzebienia należy równomiernie przeczesać włosy na czole.

Poczuj się jak jedna z gwiazd takich jak Jessica Stroup, Emma Watson lub Ginnifer Goodwin dzięki tym krótkim fryzurom.