To zawsze przerażająca scena, kiedy w końcu nadchodzi dzień obcinania włosów. Świadomość, że wiele bólu potrzebnego do wyrośnięcia długiej grzywy już nie będzie, jest naprawdę smutnym uczuciem. Od lat nosisz ten sam styl, pozwalając tylko rosnąć włosom, a teraz obudziły Cię trendy i chcesz wybrać nowy styl, który może lepiej pasować do Twoich włosów.

fryzury na krótkie proste włosy

Podjęto decyzję o krótkich włosach i oto kilka z kilku stylów, które możesz dobrze wykorzystać, gdy masz nowe włosy.

Najlepsze krótkie fryzury na proste włosy:

1. Elegancki boczny Bob:

fryzury na krótkie proste włosy1

Jeśli masz twarz kanciastą lub w kształcie serca, super krótka i piękna, gładka bobka będzie pasować do ciebie prawie idealnie. Wszystko, co musisz zrobić, to przyciąć bob w tym samym ustawieniu, co przód, a następnie rozłożyć go na bok. Możesz użyć małego przedniego zamka z przodu i zawsze upewnij się, że twoje włosy pozostają spryskane i gładkie, aby dopełnić wygląd.

2. Warkocz wodospadu:

fryzury na krótkie proste włosy2

Skoro już musisz coś zrobić z tym swoim super słodkim bobem, dlaczego nie spróbować warkocza wodospadu. Jest to zgrabny i przejrzysty pomysł, który można wykorzystać również w dniach szkolnych wraz z nieformalnymi wydarzeniami. Pomyśl o urodzinowej imprezie przyjaciela, a ty nosisz te super fajne włosy. Zacznij od jednej strony zamka i przynieś je z powrotem.

3. Koślawy Bob:

fryzury na krótkie proste włosy3

Skośny bob w jeszcze inny modny sposób nazywa się bobem asymetrycznym, gdzie bob z tyłu jest wyrównany w jednej linii prostej, jednak z przodu tylko jeden zamek z jednej części głowy jest nieco większy i cięty w prosty V kształt. Później, wraz ze wzrostem włosów, lok można dopasować do wyglądu, ale na razie dlaczego nie wybrać asymetrycznej fryzury na zmianę.

4. Przeciążenie Pixie:

fryzury na krótkie proste włosy4

Krótkie włosy to nowy rozmiar na ten sezon, a jeśli idziesz na całość, równie dobrze możesz wybrać ten modny, jedyny w swoim rodzaju fason pixie. Zazwyczaj cięcia pixie są bardziej wydatne, krótkie i wygolone, a ten tutaj jest tylko nową modyfikacją fryzury pixie z bocznym zamkiem luźno opadającym na twarz.

5. Środkowe rozstanie:

fryzury na krótkie proste włosy5

Jeśli jesteś zajętą ​​mamą z kolegami z klubu książki, którzy wybierają się na letni dzień, nie ma lepszego sposobu na przedstawienie się bez skazy i modne poza tą fryzurą. Fryzura po raz kolejny jest bobem, ale ta jest zwinięta i zwinięta pod spodem z małymi lokami opadającymi aż do czoła, które zostało oddzielone od środkowej części.

6. Powrót Pin ups:

fryzury na krótkie proste włosy6

Przy krótkich włosach można po prostu zastosować wiele nowych stylizacji za pomocą szpilek. Oto jeden klasyczny przykład, w którym zamki z przodu są odciągane do tyłu, a następnie mocno zabezpieczone za pomocą szpilek. Włosy z tyłu uformują się w prosty zygzak, a koronę można drażnić.

7. Puch Under Roll:

fryzury na krótkie proste włosy7

Jeśli rzeczywiście masz ochotę na włosy pod rolką, możesz zrobić również z długimi i krótkimi włosami. To idealne włosy na ciepłe, letnie dni, kiedy możesz zdecydować się na luźny wałek pod włos. Użyj lokówek lub odsuń włosy na bok i zapnij je w warkocz. Następnie przeciągnij plecionkę dookoła i zabezpiecz ją szpilkami.

8. Przedni warkocz:

fryzury na krótkie proste włosy8

To wariacja na co dzień, kiedy prosty warkocz z przodu zakryty zamkami może ci pomóc.

9. Francuski Bob:

fryzury na krótkie proste włosy9

Francuska grzywka z przodu jest idealna do niechlujnego wyglądu boba. użyj lakieru do włosów, aby zachować wygląd wezgłowia łóżka.