Panuje przekonanie, że krótkie włosy nie są uniwersalne i są końcem wszelkiego rodzaju stylizacji i eksperymentów, które są możliwe tylko z długimi włosami. Chociaż świetnie jest obnosić się z krótkim przycięciem, nie jest to pozbawione przyjemności stylizacji i eksperymentowania. Raczej jest na odwrót. Aby pokazać, jak wygląda nasz wybór dziewięciu najlepszych modnych fryzur do wypróbowania na krótkich włosach.

9 najlepszych fryzur dla krótkich włosów z obrazami:

1. Krótki Bob i Frędzle:

fryzury na krótkie włosy

Dodaj teksturowaną grzywkę do swoich krótkich włosów i stwórz niepowtarzalny nowy styl. Jeśli masz cienkie włosy i nie masz grzywki, możesz ją stworzyć, przeczesując czubek włosów, który zwykle jest krótszy. Dodaj trochę tekstur, a uzyskasz bardzo stylowy wygląd.

2. Krótki ombre:

Ktokolwiek powiedział, że ombre najlepiej wygląda na długich włosach, nie eksperymentował wystarczająco. Ombre może tylko na końcówkach z pewnością wyrośnie na włosy w niepowtarzalny styl. Zaletą ombre z krótkimi włosami jest to, że można je znacznie dłużej zarastać, zachowując przy tym styl.

3. Romantyczne loki boczne:

Jest to idealne rozwiązanie na formalne imprezy i imprezy. Zwijasz wszystkie włosy na jedną stronę i upinasz loki jak kwiat tuż nad włosami. Nadaje kobiecy akcent androgynicznym krótkim włosom. Nie martw się, jeśli wyjdzie bałagan. Pamiętaj, aby używać dużo serum do włosów, aby uzyskać błyszczące wykończenie.

4. Pop Candy Kolory:

Najlepsze w krótkich włosach jest to, że można dużo eksperymentować z kolorami. Nie tylko jeden, ale wiele kolorów może być użytych do stworzenia uderzającego wyglądu. Użyj sporej ilości suchego szamponu, aby je wystylizować i nadać im błyszczący wygląd. Wypróbuj jasne, cukierkowe kolory, które są tak modne.

5. Fau-hawk:

Fau-hawk to sztuczna fryzura Mohawk. Włosy w koronie i środku są prosto zebrane i podciągnięte, aby stworzyć efekt Mohawk. Użyj wosku do włosów, aby utrzymać go na miejscu. Może to być wersja zaokrąglona lub ostra jak brzytwa, w zależności od nastroju. Jest zabawny i funky i gwarantowany tokarz łbów.

6. Szybki zwrot akcji:

To kolejna elegancka fryzura, w której po prostu robisz głębokie środkowe rozstanie na karku i tworzysz dwie sekcje włosów. Teraz przekręć je i zabezpiecz po przeciwnych stronach. Użyj szpilek do włosów, aby je połączyć. Pozostaw przednią część delikatną za pomocą nieostrożnych drażniących grzywek, aby nadać teksturę i głębię.

7. Zwinięty kucyk:

zwinięta fryzura w kucyk

Jest to zwrot na przeciętnym kucyku na krótkich do średniej długości włosach. Po prostu zrób niski kucyk i odwróć go. Teraz weź długość kucyka i zwiń go w szczelinę odwróconego kucyka. Zabezpiecz szpilkami i wykończ lakierem do włosów. Daje to złudzenie grubej bułki.

8. Trzyczęściowa skręcona robota:

Trzy części do góry można wykonać na krótkich lub średnich włosach. Po prostu weź włosy z tyłu głowy i podziel je na trzy sekcje. Z każdej sekcji zrób warkocz. Teraz biorąc jeden warkocz na raz, przekręć go i zwiń do podstawy i zabezpiecz szpilkami. Razem wszystkie trzy będą wyglądać jak niechlujny klaster. Przeczesz przednie włosy do tyłu, aby uzyskać czyste wykończenie.

9. Przedni warkocz:

Podczas gdy warkocze są hitem wszędzie, nie tylko szczęśliwa Roszpunka jest wtajemniczona. Wypróbuj przedni warkocz. Jest to dość proste splatanie grzywki i frędzli razem w zgrabny warkocz progresywny. Tworzy piękny wzór i utrzymuje włosy z dala od twarzy i oczu.

Potrzeba dużo odwagi, aby obnosić się z krótką fryzurą. Więc pochwal się tym w dobrym stylu.