Fotele rozkładane są idealne, aby pomóc Ci się zrelaksować po stresującym dniu w biurze. Krzesła te odchylają oparcie, a także podnoszą podnóżek, dzięki czemu możesz utrzymać ciało płasko i odpocząć.

Fotel to idealne krzesło do regularnego relaksu. Pomaga właściwie usunąć stres. Posiada dobrą konstrukcję, która zapewnia komfort całemu ciału. Otrzymasz dobrą kolekcję fotela rozkładanego zgodnie z potrzebami i budżetem.

Proste i najlepsze krzesła rozkładane:

Wspomniane tutaj są najlepsze fotele rozkładane, z których możesz wybrać najlepszy raz zgodnie z własnymi potrzebami.

1. Krzesło rozkładane ze skóry klejonej:

fotele rozkładane

To jest krzesło z jednym siedzeniem; zdobądź ten wyjątkowo fajny i wygodny, wysokiej klasy, wyściełany skórzany fotel rozkładany, aby się zrelaksować. Krzesło ma wyściełany podłokietnik, który jest super miękki. Obszar nóg można rozciągnąć, aby pomóc Ci utrzymać nogi w górze i odpocząć. Posiada ręczny mechanizm blokujący. Do Twojego salonu to krzesło to najlepsza opcja do kupienia.

2. Krzesło rozkładane z tkaniny:

Krzesło rozkładane z tkaniny

To królewskie rozkładane krzesło z tkaniny jest idealne nawet do małych domów, ponieważ jest uważane za oszczędzające miejsce. Krzesło posiada mechanizm do podciągania podnóżka poprzez przekręcenie gałki. Krzesło rozkłada się nisko, aby pomóc Ci się zrelaksować i odpocząć.

3. Krzesła rozkładane z czarnej skóry:

Krzesło rozkładane z czarnej skóry

Jest to jeden z najlepszych foteli rozkładanych, ponieważ jest wykonany z czystej skóry, dzięki czemu jest wysokiej klasy. Czarny fotel rozkładany ma zakończenia nóg, dzięki czemu krzesło nie przylega do podłogi. Prosty wzór krzesła jest bardzo elegancki. To krzesło jest przydatne tylko do użytku w pomieszczeniach. Dla tego krzesła zalecane jest obciążenie 120 kg.

4. Krzesło rozkładane ze stołkiem:

Fotel rozkładany ze stołkiem

Możesz nawet wybrać rodzaj fotela rozkładanego, który jest wyposażony w osobny stołek do podparcia nóg. Fotel rozkładany nie ma podnóżka, który można podnieść. Daje to dodatkowy stołek, który można wykorzystać również w innym miejscu. Możesz rozłożyć nogę dla relaksu. To komfort dla osób w podeszłym wieku; pomaga im pozbyć się stresu z organizmu.

5. Krzesło rozkładane bez stresu:

Krzesło rozkładane mniej stresu

Ten fotel rozkładany z okrągłym stojakiem jest bardzo ergonomicznie zaprojektowany. Skórzany fotel rozkładany zapewnia dużo miejsca na zagłówek, a także schludny i prosty podnóżek. Podnóżek podciąga się i możesz dobrze odpocząć.

6. Krzesło rozkładane z mocą:

Krzesło rozkładane elektrycznie

Te fotele z regulowanym oparciem są bardzo nowoczesne i wyrafinowane. Fotele można obsługiwać za pomocą pilota. Fotel z regulowanym oparciem wygląda jak normalna sofa z pełną wyściełaną ramą. Krzesło opadnie do wewnątrz i zapewni całkowity odpoczynek. Otrzymasz wybrany kolor, taki jak czarny, kremowy lub brązowy.

7. Prezydenckie krzesło rozkładane:

Prezydenckie krzesło rozkładane

To rozkładane krzesło w stylu vintage jest wysadzane stalowymi koralikami na skórze. Tapicerowana skóra zapewnia bardzo prezydencki charakter. Kup to rozkładane krzesło do biura lub domu i wyglądaj na ważne.

8. Krzesło rozkładane z uchwytem na kubek:

Krzesło rozkładane z uchwytem na kubek

Ten jest również dla dzieci. Tutaj fotel rozkładany ma ukryty uchwyt na kubek pod podłokietnikiem. Możesz podnieść podłokietnik, aby odsłonić uchwyt na kubek. Najlepiej oglądać filmy itp. z popcornem na boku.

9. Elektryczny fotel rozkładany:

Elektryczny fotel rozkładany z podwyższeniem

Zdobądź to podwójne rozkładane krzesło, które działa również jako podstopnica. Fotel rozkładany z tkaniny ma mocną metalową ramę i stojak. Pomaga to nie spaść z krzesła. Krzesło unosi się z przodu, aby zapewnić pochyły widok.

10. Krzesło rozkładane o zerowej grawitacji:

Krzesło Zero Gravity Reclicer

Zrelaksuj się z tyłu to motto tego fotela rozkładanego. Krzesło wydaje się poruszać do stanu zerowej grawitacji, wykonując ruchy w górę iw tył. Na krześle można odpocząć i odpocząć, a także dobrze się w nim wysypiać. Dzięki temu krzesłu poczujesz się jak nieważkie i naenergetyzowane to znane jako krzesło odprężające. Możesz także zarządzać pozycją do czytania lub oglądania telewizji. Możesz również wyregulować zagłówek. Dobry wybór w fotelach z podtrzymaniem bateryjnym.

11. Nowoczesne krzesło rozkładane:

Nowoczesne krzesło rozkładane

Ten jest przeznaczony do nowoczesnych domów o jasnych kolorach i wzorach. Ten wyrafinowany nowoczesny fotel rozkładany ma proste linie i krzywe. Skórzana tapicerka jest idealna w jasnym kolorze. To jest dostarczane z nowoczesnym krzesłem lifestylowym i jest popularne również wśród młodzieży.

12. Krzesło do rozkładania podłogi:

Krzesło rozkładane na podłogę

Te krzesła z rozkładanymi fotelami zajmują znacznie mniej miejsca niż tradycyjne fotele z rozkładanymi fotelami. Krzesła podłogowe nie posiadają podpórki i podłokietnika. Obrotowe składane krzesło rozkładane jest wykonane ze sztucznej skóry.

13. Fotel rozkładany:

Fotel rozkładany

Ten prosty i cienki fotel rozkładany jest idealny na zewnątrz. Krzesło zajmuje niewiele miejsca i jest smukłe. Styl wypoczynkowy krzesła jest świetny, aby podnieść nogi i odpocząć.

14. Fotel rozkładany:

Fotel z rozkładanym łóżkiem

Oto korzystne krzesło rozkładane, które może również służyć jako łóżko. Fotel rozkładany może odchylać się w linii prostej. Następnie możesz dodać pościel i poduszkę, aby pomóc Ci spać jak dziecko.

15. Małe krzesło rozkładane:

Małe krzesło rozkładane

Te małe fotele z rozkładanym fotelem zapewniają wygodę dużego fotela z rozkładanym fotelem, ale oszczędzają miejsce w mniejszych domach. Fotel rozkładany ma wysokie nogi, co sprawia, że ​​jest to smukły wybór do Twojego domu. Zdobądź je w tkaninie, a nawet skórze. Osoba, która lubi proste życie i potrzebuje komfortu na małej przestrzeni, to ten jest dobrym wyborem w fotelach rozkładanych. Nowoczesne funkcje i wzornictwo zapewniają dobry wygląd w Twoim salonie. Możesz łatwo rozprostować stopy.

Fotele rozkładane są wykonane ze skóry, futra, a nawet tkaniny. Możesz wybierać spośród zdalnie sterowanych lub ręcznych. Wypróbuj wyjątkowe krzesło rozkładane zgodnie ze swoimi potrzebami, na przykład w przypadku dużej przestrzeni możesz uzyskać dobre opcje, a dla małej przestrzeni możesz wybierać z szerokiej kolekcji małych foteli rozkładanych. Możesz też wypróbować piękne krzesło w swoim budżecie.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.