Uwielbiam te piękne i wygodne leżaki lub krzesła przy basenie! Chętnie zmienisz i unowocześnisz stare drewniane krzesła! Tak, wraz ze zmianą wystroju wnętrz, drewniane krzesła zostały zastąpione stylowymi i dominującymi krzesłami basenowymi. Wykonane z metalu, miękkiej skóry, włókna itp. nadają nowy charakter dekoracji basenu.

Najlepsze i nowoczesne krzesła basenowe:

Oto kilka aktualnych projektów krzeseł basenowych, które mogą uchwycić Twoją wizję od pierwszego wejrzenia.

1. Krzesła basenowe wiklinowe:

leżaki?

Bogaty wygląd, ten rodzaj leżaków przy basenie ma niewielką wagę. Mają elegancki i gładki design, wykonany z drewna i materiału włóknistego. Górna część salonu jest wyposażona w poduszkę z trzciny, a także ma zwinięty wzór poduszki, aby można było oprzeć głowę.

2. Aluminiowe krzesła basenowe:

Aluminiowe krzesła basenowe

Designerskie aluminium zapewnia doskonały monitorowany wygląd mebli przy basenie. Salon z leżakami basenowymi ma utwardzony design z aluminiowym prętem po bokach. Górna część krzesła jest pokryta siatką, która jest wyposażona w małą poduszkę przymocowaną z podpórkami z boku.

3. Krzesła basenowe z włókna:

Krzesła basenowe z włókna

Chcesz połączyć klasyczny i modny wygląd swoich leżaków! Zaprojektowany ze stalowymi obramowaniami, krzesło ma wypełnienie z włókna na górze, tworząc urocze, krzywe wzory. Krzesło jest w stanie pomóc Ci pozbyć się nadmiaru wody na krześle, dając efekt suchości.

4. Grupowe krzesła basenowe z rurką:

Krzesła basenowe z rurką grupową

Wybierasz się z grupą lub rodziną na piknik przy basenie! Oto nowy projekt salonu, który pomoże Ci również odpocząć w wodzie. Tak, pływak na krzesło basenowe ma okrągły kształt wykonany z materiału rurowego we włóknie. Krzesło jest również przenośne, ponieważ można je złożyć, gdy nie jest używane.

5. Pływające krzesła basenowe:

Pływające krzesła basenowe

Pływające leżaki basenowe mają nowy design, podobny do zestawów sof. Krzesło lub powiedzmy salon może pomieścić trzy osoby na raz, a także wygodne poduszki do siedzenia. Wykonana z materiału przypominającego żywicę, sofa jest lekka i niezwykle wytrzymała.

6. Tkany salon z krzesłami basenowymi:

Tkany fotel basenowy

Wykonane z materiału włóknistego, plecione leżaki basenowe nadają ekskluzywny charakter Twojej kolekcji mebli basenowych. Łóżko fotela jest zaprojektowane z zakrzywionym blatem, co zapewnia dobre schronienie w gorącym słońcu. Siedzisko w salonie z łóżkiem otrzymuje gładkie bawełniane pokrowce i poduszki, aby odpocząć w spokoju.

7. Designerskie krzesło basenowe:

Designerskie krzesło basenowe

Ten lekki do noszenia leżak posiada designerski akcent dzięki lekkiemu materiałowi z włókien i zakrzywionym punktom, które wykonuje. Krzesło jest również przymocowane za pomocą małego zakrzywionego wzoru, który zapewnia odpowiedni odpoczynek dla nóg podczas kąpieli słonecznych. Krzywa daje również wygląd stołu z jednej strony dla twoich akcesoriów.

8. Krzesło bilardowe dla par:

Krzesło basenowe dla par

Drewniana podstawa krzesła, wykonana z zakrzywionym wzorem, ma nowy wygląd, w którym końce łuku są pokryte poduszkami na łóżko, co zapewnia najwyższy komfort. Projekt jest szeroko wybierany w miejscach sprzyjających podróży poślubnej dla par. Konstrukcja zapewnia również schronienie w górnej krzywiźnie.

9. Krzesło do huśtawki:

Huśtawka Krzesło Basen

Uwielbiam odpoczywać na huśtawkach po sesji pływania! Wypróbuj te leżaki na basen, do których dołączona jest huśtawka. Wykonane z metalowych obramowań krzesło ma bawełnianą poduszkę z parasolem na wierzchu. Krzesło ma również podłokietniki po bokach dla twoich rąk.

Nowe wzory leżaków są najlepiej zaprojektowane w zależności od struktury ciała i potrzeb, aby zapewnić Ci najlepszy luksus. Wszystkie projekty są również pokryte wodoodporną i odporną na promieniowanie UV powłoką i przeciągiem, co jest korzystne podczas kąpieli słonecznych po spędzeniu czasu w basenie.

Źródło obrazów: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.