Biel to kolor, który może uwydatnić piękno każdego pomieszczenia. Gdy na całkowicie białe tło nałoży się kojące kolory, daje niesamowity efekt. Białe projekty kuchni od zawsze były idealnym wyborem dla wszystkich gospodyń domowych. Czy to wysoki połysk, atrybut zwiększający przestrzeń, czy klasyczne wykorzystanie marmuru, biała kuchnia wyróżnia się na tle większości innych projektów kuchni. Biel nadaje kuchni lekkie i jasne wrażenie dzięki tak wszechstronnej kolorystyce i możliwości zastosowania.

Nowoczesne białe projekty kuchni w Indiach:

Oto nasze 9 prostych i najnowszych projektów białej kuchni ze zdjęciami. Przyjrzyjmy się im.

1. Napełnij niektóre popowe kolory:

Napełnij niektóre popowe kolory

Meble odgrywają ważną rolę we wszystkich projektach pomieszczeń, zwłaszcza w białych kuchniach. Możesz wybrać meble w jasnych kolorach w całkowicie białym tle wystroju kuchni. Możesz spróbować dodać kolorowe hokery w różnych stylach i kolorach, takich jak zielony, niebieski lub kilka ładnych wzorów.

2. Wspaniały biały projekt kuchni:

Wspaniałe podłogi

Ciemna podłoga bardzo dobrze uzupełnia wygląd białej kuchni. Ciemne drewno klonowe lub płytki bardzo dobrze komponują się z białymi meblami kuchennymi i sprzętem RTV. Możesz również zostać oszołomiony tym, jak piękny wzór wzorzystych płytek podłogowych uwydatnia piękno całej kuchni.

3. Biały projekt kuchni ze światłami:

Urocze światła

Wykorzystanie odpowiednich pomysłów na oświetlenie w projektowaniu białej kuchni jest bardzo ważne. Wisząca duża lampa pokryta lnem lub kilka nowoczesnych żółtych lamp w nowoczesnym stylu rozjaśnia cały wygląd kuchni. Może zabrać spojrzenie na zupełnie nowe wyżyny piękna.

4. Rustykalny biały projekt kuchni:

Mieszanka rustykalna

Wybierz rustykalną drogę, projektując własną białą kuchnię. Odpowiednie wykorzystanie drewna to podstawowa cecha tego wyglądu. Korzystanie z klasycznej lodówki, klasycznego zlewu i kuchenki potęguje piękno kuchni. Użycie jasnej palety, dobrych opraw sufitowych i niektórych zabytkowych wazonów lub uchwytów na przybory kuchenne może dodać urody.

5. Marmurowy biały projekt kuchni:

Marmur i Cudowny

Marmur: ponadczasowy i wspaniały kamień może z łatwością zwiększyć elegancję każdej białej kuchni. Marmur pokryty na stołach i innych meblach prezentuje się pięknie. Może być również stosowany jako wykładzina na ścianach lub jako wybór podłóg, dzięki czemu kuchnia jest bardziej przestronna. Kolory farb kuchennych z białymi szafkami są naprawdę zsynchronizowane z ogólnym wzornictwem.

6. Czarno-biały projekt kuchni:

Czarno-biały projekt

Czerń i biel to klasyczne połączenie. Czarne płytki skontrastowane z białymi szafkami kuchennymi dają zabawny i elegancki wygląd. Dodanie czarnych mebli dodatkowo podkreśla wystrój pomieszczenia. Dodanie czarnych lamp, czarnego dywanu lub ciemnych detali nad belkami okiennymi i drzwiowymi to opcja, którą można później zmienić, gdy zmieni się Twój gust. Białe szafki kuchenne z shakerem wyłożone w ścianie również dodają więcej ekscentryczności do ogólnego wyglądu.

7. Minimalistyczny projekt kuchni w kolorze białym:

Minimalistyczne podejście

Minimalistyczne podejście do wystroju kuchni w kolorze białym wygląda wyjątkowo interesująco. Posiadanie dużej i uporządkowanej wyspy z kilkoma roślinami i minimalną ilością wyeksponowanych przyborów finalizuje wygląd. Dobre wykorzystanie luster, eleganckich mebli i wbudowanych lodówek działa jak wisienka na torcie. Białe szafki kuchenne i białe drzwi kuchenne, okna dopełniają tego minimalistycznego podejścia bez wysiłku.

8. Twist w opowieści:

Twist w opowieści

Biel jest tak uniwersalnym kolorem, że można nanieść niemal każdy kolor, wzór czy styl, dzięki czemu będzie wyglądał modnie i fajnie. Właściwie wykorzystaj drewno z recyklingu i poczuj się jak w wiejskim domu. Alternatywnie możesz użyć szklanych szafek i wyeksponować swoje naczynia. Użycie jasnych, cytrusowych kolorów do abażurów i taboretów również sprawdza się doskonale. Alternatywnie używaj dużej ilości roślinności. Jedyną barierą jest twoja wyobraźnia. Możesz również pomieścić małą szafkę na książki!

9. Projekt kuchni w białym domu na plaży:

Urok domu na plaży

Dopasowanie kolorowych zasłon i innych materiałów do zlewu w stylu domku na plaży wygląda całkiem fajnie. Turkusowy odcień to jeden z najfajniejszych kolorów. Utrzymuj przestrzeń pustą i otwartą, spraw, aby wyspa została umieszczona sprytnie z mniejszą liczbą szafek naściennych, aby zwiększyć lekkość i wydobyć tropikalny smak.

Przestrzeń nie ma znaczenia przy projektowaniu białego motywu kuchennego. Jedynym ograniczeniem jest dobór odpowiedniej kolorystyki i stylu mebli wraz z rozmieszczeniem. Używanie dużych rekwizytów, takich jak zegary, rzeźby czy obrazy, również świetnie sprawdza się w wielu projektach kuchennych. Ważny jest również dobór odpowiednich mebli. Meble takie jak biała szafka kuchenna i biała szafka kuchenna mają uniwersalne podejście w każdej białej kuchni. Chodzi o to, aby była dla Ciebie wygodna i elegancka. Upiększanie przestrzeni nie powinno odbywać się kosztem jej wykorzystania.