Piękne kurtisy w stylu pakistańskim są najlepsze na każdą okazję. Są dostępne z wielu różnych materiałów, takich jak bawełna, krepa, syntetyczne itp. Urocze długie kurty są tak modne i piękne. Piękne kwiatowe nadruki na kurtisie dodają urody.

Najlepsze i najnowsze pakistańskie Kurtis na rok 2019:

Oto kilka pakistańskich kurtisów, wybierz z poniższych 15 najlepszych pakistańskich kurtisów,

1. Ahalyaa Cotton Pakistani Style Print Kurta dla kobiet:

Ahalyaa Cotton Pakistani Style Print Kurta dla kobiet

Piękna pakistańska kurta z nadrukiem w kolorze niebieskim. Urocze połączenie nadruków na tym kurti wygląda tak etnicznie. Można go nosić na dowolnym z tych czarnych legginsów. Ma dekolt w łódkę i trzy czwarte rękawy. Nadruki są naprawdę magiczne. Odpowiednie na każdą nieformalną okazję

2. Ahalyaa Lemon Green Floral Pakistańska bawełna Kurti:

Ahalyaa Lemon Green Floral Pakistańska bawełna Kurti

To jest piękny cytrynowo-zielony pakistański kurti. To takie proste i eleganckie. Posiada dekolt w łódkę i trzy czwarte rękawy. Niebieskie nadruki na zielonej kurcie to cudowne połączenie. Niebieski detal na kurti wygląda bardzo kojąco. Można go nosić z dowolnymi niebieskimi spodniami lub salwar.

3. Kurta Ahalyaa Cotton w stylu pakistańskim dla kobiet:

Ahalyaa Bawełniana Kurta w stylu pakistańskim dla kobiet

Śliczny niebieski kurti z nadrukiem, który nosi się z czarnymi spodniami. Wygląda bardzo elegancko i idealnie nadaje się na wszelkie niezobowiązujące okazje. Dekolt w łódkę i trzy czwarte rękawy wyglądają bardzo klasycznie. Paski na kurti dodają piękna kurti. Ładne połączenie pasków i kwiecistych nadruków.

4. Ahalyaa Yellow Mustard Digital Print Pakistańska bawełna Kurti:

Ahalyaa żółta musztarda druk cyfrowy pakistańska bawełna kurti

Urocza bawełniana kurta z ładnym wzorem. Musztardowy kurti ma ładne kwiatowe nadruki. Posiada dekolt w łódkę i trzy czwarte rękawy. Dobrze komponuje się z czarnymi legginsami. Urocze detale na brzegach dodają piękna pakistańskiej kurty.

5. La Firangi Printed damska prosta kurta:

La Firangi Drukowane damskie proste Kurta

Piękna czarna kurta z nadrukiem. To kurta o prostym kroju. Posiada długie rękawy i okrągły dekolt. Czarno-biały wzór na kurcie wygląda tak fajnie. Jest idealny na każdą okazję. Można ją nosić na czarnych legginsach. Wykonany z materiału syntetycznego.

6. La Firangi Printed damska prosta kurta-różowa:

La Firangi Printed damska prosta kurta-różowa

Jest to piękny, prosty krój, różowy, długi kurti. Idealny na oficjalne okazje. Posiada okrągły dekolt i pełne rękawy. Wykonany z materiału syntetycznego. Tkanina jest miękka i lejąca. Można ją połączyć z odpowiednimi legginsami. Kwiatowe nadruki na kurti wyglądają tak elegancko.

7. La Firangi Printed damska Anarkali Kurta (wielokolorowa):

La Firangi Anarkali Kurta damska z nadrukiem (wielokolorowa)

Ta piękna jasnozielona anarkali kurti jest odpowiednia na te oficjalne okazje. Piękne róże nadruki na kurtis dodają piękna długiego kurtisa pakistańskiego. Kurti ma krótkie rękawy i okrągły dekolt. Można ją łączyć z legginsami w odpowiednim kolorze. Nadaje majestatyczny wygląd.

8. Pakistańska Kurta Crown Nine Haftowana damska (biała):

Korona Nine Haftowana damska Pakistańska Kurta (biała)

Fajnie wyglądająca biała kurta. Posiada zapinany dekolt z białym haftem na kurti. Zapięcie na guziki wygląda tak fajnie. Wykonany z materiału żorżetowego. Posiada boczne kieszenie, które dodają ładnego wyglądu. Można ją połączyć z ładnymi białymi legginsami. Wygląda bardzo formalnie.

9. Pakistańska Kurta z tkaniny Fashion Solid damska (czerwona):

Cloth Fashion Solid damska pakistańska Kurta (czerwona)

Czerwona bawełniana kurta z przyjemnym wzorem. Posiada trzy czwarte rękawy i boczne rozcięcia. Geometryczne detale wyglądają tak fajnie. Daje wygląd kamizelki nad kurti. Można nosić z czerwonymi legginsami. Mała plisa z guzikami z detalami nici jest bardzo piękna.

10. Prosta damska kurta La Firangi Solid (pomarańczowa):

Damska prosta kurta La Firangi Solid (pomarańczowa)

Prosty i elegancki pomarańczowy kurti. Posiada trzy czwarte rękawy i kwadratowy dekolt. Wygląda tak fajnie. Bardzo pięknie prezentuje się czarny detal na brzegach i dekolcie. Można ją połączyć z białymi legginsami. Urocza kurta o prostym kroju pasuje na każdą okazję.

11. La Firangi Printed damska prosta kurta (wielokolorowa):

La Firangi Printed damska prosta kurta (wielokolorowa)

Urocza wielokolorowa peleryna kuta. Jest bez rękawów i wygląda tak fajnie. Wielokolorową kurtę można nosić na białych legginsach. Pasuje na wszystkie nieformalne imprezy. Przezroczysta kamizelka na Kurti jest taka fajna. Czarny przezroczysty detal z nitką na brzegu nadaje mu inny wygląd.

12. Prosta krepa damska ZIYAA:

ZIYAA damska prosta krepa Kurta

Czarna kurta z krepy. Posiada dekolt w łódkę i trzy czwarte rękawy. Drukowane rękawy wyglądają bardzo pięknie. Można go nosić z dowolnymi legginsami. Materiał jest taki fajny i lejący się. Kurti o prostym kroju, który jest długi, pasuje na każdą okazję. Ten długi kurti jest tak modny. Wygląda bardzo stylowo.

13. ZIYAA Damski niebieski kolor Solid Straight Crepe Kurta:

ZIYAA Damski niebieski kolor Solid Straight Crepe Kurta

Urocza krepa kurta odpowiednia na każdą okazję. Posiada dekolt w łódkę i trzy czwarte rękawy. Ma zimne ramiona. Piękna ramka z litego srebra na rękawach nadaje kurti królewski wygląd. Śliczny niebieski kurti można nosić ze srebrnymi legginsami. Srebrny detal pod szyją jest piękny.

14. Plus rozmiar Kurtis długi pakistański żółty drukowany Kurtis:

Plus Size Kurtis długi pakistański żółty drukowany Kurtis

Ten najwyższej jakości żółty drukowany kurti wygląda tak prosto i elegancko. Można ją nosić z czerwonymi legginsami. Posiada okrągły dekolt i pełne rękawy. Długie zapięcie na guziki ładnie wygląda na żółtym szczycie. Czerwony wzór na kurti wygląda bardzo tradycyjnie. Pasuje do wszystkich wydarzeń etnicznych.

15. Amba Enterprises Orange Long Pakistani Kurti:

Amba Enterprises Orange Long Pakistani Kurti

Wielokolorowe drukowane długie pakistańskie kurti wygląda tak uroczo. Pasuje na wszystkie okazje etniczne. Można ją połączyć z czarnymi legginsami. Nadruki na kurcie są takie tradycyjne. Posiada okrągły dekolt i wykonany w 100% z bawełny. Szczegół nici z guzikami dodaje prostego wyglądu kurty.

Szeroka gama pakistańskich kurtisów jest dostępna online. Możesz wybrać dowolny z nich w zależności od rozmiaru. Kurtisy z kwiatowym nadrukiem są tak tradycyjne. Długi kurtis pakistański wygląda uroczo. Zrób oświadczenie modowe, nosząc te urocze kurty na spotkaniach towarzyskich. Są to zawsze najlepsze kurtisy dla tych dziewczyn, które szukają małych kurtis pokrytych całym ciałem. Wypróbuj to na pewno przy następnej okazji.