Fioletowy kolor oznacza bezstronność i królewskość. Kolor fioletowy kojarzy się również z magią i pobożnością. Uważa się, że jest bardzo popularny wśród dziewcząt i młodych kobiet, a także staje się coraz bardziej popularny wśród mężczyzn. Różne odcienie fioletu można nosić przez cały dzień, w zależności od gustu i upodobań danej osoby. Fioletowa kurta stanowi odważne oświadczenie w stylu.

Różne wzory fioletowej kurty dla mężczyzn i kobiet:

Przedstawiamy 9 najlepszych fioletowych wzorów kurti, które są odpowiednie na zawsze,

1. Fioletowa rozcięcie z przodu Kurta:

Fioletowy rozcięcie z przodu Kurta

Piękna melanżowa fioletowa kurta wygląda pięknie. Fioletowa kurta z dekoltem w szpic, rozcięciem z przodu i wykonana z bawełnianej tkaniny nadaje każdej osobie swobodny i elegancki wygląd. Lekki makijaż może uwydatnić piękno sukienki.

2. Fioletowa krótka Kurta:

Fioletowy Krótki Kurta

Krótka fioletowa kurta dla mężczyzn z rodzimej bawełny jest modna w dzisiejszym świecie mody. Może być noszony na co dzień i może być noszony częściej w ciągu dnia. Lekki haft może uwydatnić piękno ubrania i może być następnie używany podczas funkcji.

3. Fioletowy Anarkali Kurta:

Fioletowy Anarkali Kurta

Anarkali fioletowe wzory kurta można było nosić na różne okazje, a także na festiwale. Takie fioletowe kurtisy można nosić z legginsami lub palazzos o podobnych lub kontrastujących zestawieniach kolorystycznych, aby dopasować się do okazji. Tutaj model obnosi się z okrągłym dekoltem, podwójna warstwa anarkali w kolorze fioletowym kurta.

4. Ręcznie wykonane regularne fioletowe Kurti:

Ręcznie Wykonane Regularne Fioletowe Kurti

Ręcznie robiony kurtis w kolorze fioletowym stanowi deklarację stylu. Chikan rękodzieło z lucknow jest żywo znane wśród pań i dziewcząt jako odzież codzienna. Można je nosić latem i lekkimi zimami. Pastelowe fioletowe kurtisy z dodatkami, takimi jak ozdoba na szyję z ametystową zawieszką i pasującymi kolczykami, będą pasować do stroju.

5. Fioletowy Kurti Bawełniany:

Fioletowy Kurti Bawełna

Fioletowy kurtis z długimi rękawami wygląda bardzo elegancko na mężczyznach. Taka kurteczka wykonana z bawełnianej tkaniny jest bardzo wygodna i obowiązkowa w męskiej garderobie. Te fioletowe kurtisy mogą być długie lub krótkie w zależności od indywidualnych preferencji.

6. Prosta fioletowa Kurta:

Prosto Fioletowy Kurta

Fioletowe kurty o prostym kroju dla kobiet w połączeniu z bawełnianą tkaniną mogą być dobrym zakupem jako strój biurowy. Takie kurtisy mogły być wykonane w różnych wzorach. Takie kurtis można nosić razem z mieszanką podobnych lub różnych kolorowych legginsów lub salwarów.

7. Zwykły fioletowy Kurti:

Zwykły Fioletowy Kurti

Fioletowy kurti w jednolitych odcieniach może wyglądać bardzo pięknie. Można je nosić razem z nadrukowanymi lub czystymi kolorowymi salwarami. Jasny makijaż w ciągu dnia lub nieco ciemniejszy makijaż w porze wieczorowej może dodać wartości nominalnej ciemnej czystej fioletowej kurty.

8. Drukowane fioletowe Kurti:

Drukowane Fioletowe Kurti

Fioletowy kurti z nadrukiem nadaje strojowi inny wygląd. Te wydruki mogą być małe, dając elegancki wygląd lub duże, dające odważny wygląd fioletowemu projektowi kurti. Drukowane fioletowe kurtisy pojawiają się głównie swobodnie i mogą pasować do czystych kolorowych salwarów lub noszenia nóg. Lekki haft może nadać osobie inny wygląd.

9. Regularny krój fioletowy Kurta:

Fioletowy Kurta . Regular Fit

Nadrukowana fioletowa kurti sprawia, że ​​mężczyźni wyglądają inaczej. Jest to modna odzież casualowa i może być wykonana z tkanin takich jak bawełna, mieszanka bawełny i jedwab. Te różne rodzaje tkanin sprawiają, że strój jest zróżnicowany i designerski.

Można wyglądać inaczej, wybierając różne odcienie fioletu, takie jak fiolet, malenge, śliwka, bakłażan i ciemny fiolet. Można urozmaicić sukienkę podobnymi kolorowymi dodatkami i makijażem. Wybór jaśniejszych lub ciemniejszych odcieni zależałby od indywidualnych upodobań i pory dnia.