Kurtas dla mężczyzn to jedna z kolekcji ubrań etnicznych, które są zbyt bliskie tradycji naszego narodu. Na każdą specjalną okazję lub imprezę ten strój może być odpowiednio zaprojektowany do własnych potrzeb.

Najlepsze Kurty z kamizelką dla pań i panów:

Oto kilka najlepszych kolekcji 9 Kurtas z kamizelką dla mężczyzn i kobiet.

1. Self-Weave Kurta z kamizelką:

Self-Weave Kurta z kamizelką

Sprawdź tę kurtę, która jest szarą bawełnianą, samoprojektującą się tkaniną ze złotą kamizelką. Kamizelka to zakreślacz bez rękawów, który można założyć na kurtkę z długimi rękawami. Możesz dopasować tę kurtkę z płaszczem do dowolnego odcienia spodni dolnych.

2. Odzież etniczna Kurta z płaszczem:

Odzież etniczna Kurta z płaszczem

Spójrz na tę etniczną kurtę z kamizelką dla mężczyzn, która ma gładką jedwabną kurtę z pięknie zaprojektowanym płaszczem z materiału żakardowego. Ta kamizelka jest bez rękawów i ma okrągły dekolt. Posiada kontrastowe aplikacje na guziki z przodu z grubą, granatową obwódką. Kiedy jest założony na zwykłą kurtę i piżamę, jak pokazano na obrazku, wygląd zostaje osiągnięty.

3. Czarna drapowana Kurta z kamizelką:

Czarna drapowana kurta z kamizelką

Kupuj tę kurtę z płaszczem, który jest w stylu indyjsko-zachodnim i ma czarny, cieniowany wzór drapowania. Całości dopełnia kamizelka, która ma wiele odcieni niebieskiego od jaśniejszego do ciemniejszego. Ten wyjątkowy wzór kamizelki sprawia, że ​​gładka kurta i piżama wyglądają bardzo modnie i skromnie.

4. Czarna solidna kamizelka Kurtas z beżowymi motywami:

Czarna jednolita kamizelka Kurtas z beżowymi motywami

Wypróbuj tę prostą i stylową kamizelkę jednocieniową z beżowymi motywami i haftem w górnym rogu. Ten płaszcz dla kurty jest idealnie dopasowany do zwykłej czarnej kurty i piżamy, dzięki czemu wygląd kamizelki jest skupiony. Zgrabny i elegancki haft w rogu kamizelki sprawia, że ​​cała czarna kurta z kamizelką wygląda oszałamiająco.

5. Mniej fantazyjny projekt Kurta z kamizelką:

Mniej fantazyjny projekt Kurta z kamizelką

Tutaj znajdziesz formalną białą piżamę kurta z kamizelką. Ta gładka pół biała kremowa kurta i piżama jest wyjątkowo dopasowana do kontrastowego fioletowego odcienia gładkiej kamizelki. Zarówno kurta, jak i kamizelka są najmniej fantazyjne i dlatego są idealnym strojem do indyjskiego stroju wizytowego.

6. Kremowa kamizelka z kasztanową kurtą:

Kremowa Kamizelka z Bordowym Kurta

Spójrz na ten nowy tradycyjny wzór z jednokolorowej kurty w kolorze bordowym i piżamy z kremową kamizelką. Ta brokatowa kurta projektanta z kamizelką ma szyję typu kołnierz i jest bez rękawów, która ma haft na piersi. Całość nadaje tradycyjny etniczny wzór stroju ozdobiony haftem z jedwabnej nici.

7. Zestaw kamizelki Kurta Golden Beige:

Zestaw kamizelki Kurta w kolorze złotym beżowym

Teraz spójrz na ten nowy i modny projekt kurty ze wspaniałą kamizelką. Ten złoty odcień beżowej kurty jest ozdobiony kontrastowym niebieskim odcieniem kamizelki. Płaszcz jest wykonany z surowego jedwabiu, który ma wyjątkowy połysk i ma wiele odcieni niebieskiego, aby uwydatnić jego piękny strój.

8. Dziewczęce Kurti z talią:

Kurti dla dziewczynki z talią

Odkryj nową gamę kolekcji gładkich kurti z kontrastowymi i niepowtarzalnymi kamizelkami. Tutaj znajdziesz czerwony kurti, który jest w zasadzie prosty i ma kamizelkę, która jest w pełni zadrukowana tradycyjnym indyjskim wzorem. Kamizelka dla kurti jest wybierana jako kontrastowy kolor w porównaniu do kurti, co sprawia, że ​​wygląda szykownie.

9. Tradycyjne ubrania damskie Kurtas z kamizelką:

Tradycyjny strój damski Kurtas z kamizelką

Chwyć tę nową kategorię kurty dla pań, które mają kamizelkę z nadrukiem Radżastanu. Tutaj kurta ma zwykły czerwony odcień i ma kamizelkę, rękawy i obramowanie z wzorem Rajasthani. Ta jasnoczerwona kurta z kamizelką dla pań byłaby idealną opcją dla strojów etnicznych.

Możesz wybrać swoje ulubione odcienie i wzory z podanych powyżej 9 najlepszych kolekcji Kurtas z kamizelką. Do wyboru jest szeroka gama odmian i są dostępne we wszystkich możliwych rozmiarach.