Bollywood Kurtis to najnowszy trend w tych czasach. Każda dziewczyna lub kobiety starają się wyglądać dobrze i ładnie w kurtisie. Istnieją różne rodzaje kurtisów Bollywood i są bardzo piękne i niepowtarzalne w projektowaniu. Można je nosić z legginsami lub palazzos. Szafa każdej dziewczyny jest teraz wypełniona indyjskim Bollywood Kurtis.

Zwykle kurtis jest wykonany z różnych tkanin, takich jak bawełna, żorżeta, krepa i jedwab. Kurti to mieszanka różnych tkanin i stylów, co czyni je idealnym wyborem na kilka różnych okazji. Styl Bollywood jest teraz modny, a kobiety uwielbiają te style.

Najlepsze modele Bollywood Kurtis dla stylowego wyglądu:

Oto kilka projektów Bollywood Kurtis,

1. Cotton Grey Info-Western Kurti:

Bawełna Szary Info-Western Kurti

Jest to bawełniany szary prosty styl info-western kurti. Można go nosić na różne okazje. Można go kupić przez Internet lub sklep detaliczny. To bardzo ładny projektant Bollywood kurti.

2. Styl Amaze Blue Color Stylowy projektant Kurti:

Styl Amaze Blue Color Stylowy projektant Kurt

Każda dziewczyna, która chce wyglądać ładnie i modnie, może to zrobić, nosząc ten kurti. To niesamowity projektant Kurti. Ma rękawy 3/4 i hafty. Tę kurti można nosić, szczególnie na codzienne wyjścia, dopasowując ją do idealnego dołu.

3. Span Women A-Line Kurti:

Span Women A-Line Kurti

Jest to kurti w kolorze pomarańczowym w kształcie litery A z okrągłym dekoltem i krótką listwą z guzikami. Posiada trzy czwarte rękawów z nadrukowanymi wstawkami. Jest to przydatne na czas noszenia na imprezie lub możesz podarować ten wzór swojemu drogiemu przyjacielowi.

4. Projektant tkaniny haftowany niebieski Kurti:

Projektant tkaniny haftowany niebieski Kurti

Ten kurti jest projektantem tkanin haftowanych kurti dla kobiet. Jest to staromodny półrękaw i dekolt w szpic. Można go nosić przy różnych okazjach, takich jak imprezy i festiwale. Ten fantazyjny kurti jest ozdobiony haftem, który nadaje mu porywający wygląd.

5. Georgette Self Design Semi Stitched Kurti:

Żorżeta Self Design Semi Stitched Kurti

Ten bollywoodzki projekt kurtis jest ciężkim amerykańskim kurti krepowym i jest wykonany z żorżety. Jest to zwykły kurti z okrągłym dekoltem w kolorze niebieskim. Ten kurti jest noszony na imprezę i ma pełny owerlok. Możesz również wykonać wzór według własnego wyboru; zdobądź kilka wybranych chwytliwych kurti na następną imprezę.

6. Lniana bawełna Zwykły półszyty Maxi Kurti:

Lniana Bawełna Jednolity Półszyty Maxi Kurti

Ten typ kurti to półszyte kurti typu maxi, podczas gdy w kolorze z długimi rękawami. Wykonana jest z bawełny lnianej i posiada dekolt w szpic. Jest to kurti pełnej długości. Ten tradycyjny kurti w kolorze białym będzie odpowiedni dla tych dziewcząt lub pań, które lubią ich używać okazjonalnie.

7. Ekskluzywny projektant w stylu Frock Kurti:

Ekskluzywny projektant w stylu Frock Kurti

Jest to pół-szyta sukienka w stylu kurti w kolorze granatowym. Ma gładkie robótki i pół rękawów i ma dowolny rozmiar. Jeśli szukasz wzoru bez rękawów, wprowadź swój pomysł do pracy, możesz zdjąć rękaw według własnego wyboru i zrobić go również bez rękawów.

8. Georgette Self Design Full Stitched Kurtis:

Georgette Self Design Full Stitched Kurtis

Ten kurti jest bardzo ładnym projektantem kurti w kolorze różowym. Jest to w pełni przeszywana amerykańska krepa kurti z okrągłym dekoltem. Jest to kurti bez rękawów i może być noszony na różne okazje. Ta różowa kurti jest ulubiona wśród dziewcząt.

9. Krepa Self Design Full Stitched Kurti:

Krepa Self Design Full Stitched Kurti

Ten projekt jest również bardzo ładnym i przyzwoitym projektantem kurti wykonanym z ciężkiej amerykańskiej krepy. Jest koloru czerwono-czarnego z kwiatowymi nadrukami. Jest to kurti bez rękawów z nadrukowaną pracą.

Znajdziesz kolekcje w różnych rodzajach kurtisów w stylu Bollywood. Świetnie się prezentują i można je nosić na różne okazje. Ten Kurtis to mieszanka zarówno indyjskiego, jak i zachodniego stroju. Więc teraz widzieliśmy różne rodzaje kurtis, niektóre z nich to styl sukienki, linia A i długie kurtis. Można kupić ten kurtis online, gdzie istnieją różne rodzaje kurtis.