Bez względu na to, jak wiele trendów się zmieni, projekty kurti pracy ręcznej zawsze pozostawały atrakcją dla kobiet. Niezależnie od tego, czy szukasz krótkich tunik, czy długich, luźnych, projekty wykonane ręcznie były najlepszym wyborem dla kobiet, aby nadać ich strojowi etniczny akcent.

Najlepsze projekty kurti dla kobiet:

Oto kolekcja designerskich kurtisów do pracy ręcznej, które z pewnością chciałbyś dodać do swojej garderoby,

1. Projekt haftu Zari Kurta:

Zari haft Kurta Design

Haft Zari jest szeroko stosowanym wzornictwem kurti na wesela i inne takie okazje. Praca wykonana jest złotą nicią zari na karku, rękawach i końcówce kurti, aby nadać eleganckim wzorom.

2. Pakistańska praca ręczna Kurta Design:

Pakistańska praca ręczna Kurta Design

Innym projektem najczęściej noszonym okazjonalnie jest pakistański projekt dłoni kurta. Bawełniana kurta jest poddawana wełnianej nici, dając piękne wzory kwiatów przez ugniatanie. Ręcznie haftowane kurtisy mają uroczą pracę na szyi z bocznymi otworami.

3. Lustro Work Hand Kurta Design:

Lustro Work Hand Kurta Design

Lustrzana kolekcja kurti jest jednym z ulubionych haftów ręcznych kurtis. Wykonana z materiału żorżeta, sukienka ma wygląd w stylu korti z różnymi lustrami wyciętymi w różnych kształtach, aby uzyskać kompletny top. Projekty lustrzane są również noszone do regularnego noszenia.

4. Kashmiri Tilla Work Kurti Design:

Kashmiri Tilla Work Kurti Design

Jeśli chodzi o długie kurtis w stylu sukni, styl Kashmiri tilla z haftami ręcznymi dla kurtis został szeroko wybrany dla tego pożądanego wyglądu. Kurti otrzymuje pracę z nicią kaszmirską, która obejmuje kołnierz, dekolt i górę do talii.

5. Polli kropkowana ręka Kurti:

Polli w kropki ręka kurti

Myślenie o tym, aby dostać coś nowego na dżinsy! Oto proste wzory haftów ręcznych dla Kurtis, które są w stylu sukienki. Czarna kurti z bawełny otrzymuje pracę z nicią zaprojektowaną z kropkami, tworzącymi kwiatowe wzory w wielu kolorach. Wzór jest również stosowany na materiale z czystej bawełny, aby uzyskać doskonały wygląd.

6. Kutchi haft ręczny Kurtis:

Kutchi Haft Ręcznie Kurtis

Jeśli szukasz modnego stroju plażowego lub letniego stroju, najlepsze do robienia zakupy są hafty ręczne na szyję dla Kurtis. Wykonane z materiału bawełnianego i żorżetowego, kurtisy mają krótką długość z nitką na szyi, rękawach i puchu. Praca kutchi jest głównie wykonana dla kurti nad zachodnim zużyciem.

7. Praca ręczna z haftem jutowym Kurti:

Haft jutowy praca ręczna Kurti

Wzory haftów ręcznych w stylu tuniki dla Kurtis, gdy podane są wzory haftów jutowych, dodają uroku górze. Kurti ma całkowicie luźny krój z rękawami w kształcie skrzydeł nietoperza wraz z linią dekoltu z juty, aby była bardziej elegancka na dżinsach i legginsach.

8. Angrakha Hand Work Kurti Design:

Angrakha Praca ręczna Kurti Design

Wzory haftów ręcznych w stylu Angrakha są tak łatwe do przyjęcia wśród nastolatków, aby uzyskać idealny ślubny wygląd. Kurti ma tradycyjną łatę i nitkę z pięknymi satynowymi koronkami. Praca jest również znana jako tradycyjna praca z łatą radżastańską.

9. Bhindibharat Praca ręczna Kurti Design:

Bhindibharat Praca ręczna Kurti Design

Bhindibharat zawsze był poszukiwany wśród nastolatków i kobiet ze względu na tradycyjny wygląd. Pochodzą z szerokim wyborem do noszenia w funkcjach, a także do rutynowego noszenia w różnego rodzaju projektach kurti. Projekt obejmuje również wykorzystanie błyszczącej złotej nici do podkreślenia wzorów.

Projekty kurti do pracy ręcznej są dostępne z szeroką gamą wzorów do wyboru, jednak są one w większości inspirowane motywami kwiatowymi. Ponieważ są wykonane ręcznie, zapewniają niesamowitą pracę wykańczającą, a także trwają dłużej niż projekty maszyn. Możesz również znaleźć projekty prac ręcznych na najnowszych tunikach, jednym ramieniu itp. Również style i suknie Kurti.