Wszyscy staramy się wyglądać atrakcyjnie i inaczej. Kto nie chce szykownego wyglądu w połączeniu z nowoczesnym wyglądem, połączeniem tradycji i nowoczesnego designu? Kurta ze wzruszeniem ramion to smak, którego byś szukał w tym sezonie. Kurta jest bardzo etniczny, podczas gdy wzruszenie ramion nadaje współczesny wygląd i uzupełnia Kurta.

Najlepsze Kurtas z wzruszeniem ramion dla kobiet:

Pozwólcie, że omówię projekty Top 9 kurtis ze wzruszeniem ramion lub wzruszeniem ramion dla kurtas,

1. Anarkali Kurta ze wzruszeniem ramion:

Anarkali Kurta ze wzruszeniem ramion

Kurty Anarkali są obecnie w modzie. Ze względu na swój etniczny wygląd nadają się na różne okazje, takie jak festiwale i uroczystości. Anarkali kurti ze wzruszeniem ramion podkreśla urok, gdy wzruszenie ozdabia urok kurti.

2. Zwykły Kurti z nadrukowanym wzruszeniem ramion:

Zwykły Kurti z nadrukowanym wzruszeniem ramion

Poza tym te kurty z Plain wydają się bardzo mdłe. Drukowane ramiona nad kurti dodają pikanterii prostemu strojowi. W zależności od okazji i gustu można było nosić nadrukowaną kurtę w ramionach o podobnej lub kontrastowej kombinacji kolorów. Mieszanie i dopasowywanie grup może prowadzić do różnych projektów.

3. Drukowane Kurti z wzruszeniem ramion:

Drukowane Kurti z Shrug

Drukowana kurta może znakomicie łączyć się z drukowanym lub czystym kolorem wzruszenia ramion. Taka kombinacja długiego kurti z wzruszeniem ramion może czasami wydawać się zwyczajna lub może być etniczna przy użyciu różnych kombinacji drukowanych kurtis i zwykłych wzruszeń ramion. Takie damskie projekty kurtis w stylu wzruszającym ramionami wyglądają bardzo nowocześnie i świeżo.

4. Haftowana Kurta bez rękawów ze wzruszeniem ramion:

Haftowana Kurta bez rękawów ze wzruszeniem ramion

Haft na ramionach kurti naprawdę nadaje mu ozdoby. Haftowane ramiona wyglądają bardzo elegancko, a projekty wydają się bardzo nowatorskie. Można nosić mocno haftowane kurti z długimi ramionami na okazje takie jak śluby, festiwale i uroczystości rodzinne.

5. Kurta z długim wzruszeniem ramion:

Kurta z długim wzruszeniem ramion

Innym projektem, który można polecić i wygląda bardzo pięknie, jest drukowana kurta z długimi ramionami. Wzruszenie ramion, które jest prawie tej samej lub dłuższej długości niż kurta, nadaje kurcie zupełnie inne wrażenie. Palazzo w połączeniu z tą kombinacją może sprawić, że sukienka będzie wyglądać jak projektantka.

6. Prosty Kurti z krótkim wzruszeniem ramion:

Prosty Kurti z krótkim wzruszeniem ramion

Małe wzruszenie ramion dobrze komponuje się z prostym długim kurtisem. Jeden taki kurti w stylu wzruszenia ramion można zobaczyć na zdjęciu. Rajasthan haft na ramionach wraz ze zwykłym kurti lub drukowanym kurti wraz ze zwykłym wzruszeniem ramion tang dodają uroku pani.

7. Styl kurtki Koti wzrusza ramionami nad Kurti:

Styl kurtki Koti wzrusza ramionami przez Kurti

Można zrobić wiele różnych kombinacji z kurtisem i wzruszeniem ramion. Jedną z takich różnych kombinacji jest wzruszenie ramion w stylu koti nad kurti. Ramiona w stylu kurtki koti mogą być drukowane lub haftowane. Ten projekt wzruszenia ramionami z Kurtisem byłby wyrazem stylu dla wspaniałych pań.

8. Kurta z asymetrycznie zaprojektowanymi ramionami:

Kurta z asymetrycznie zaprojektowanymi ramionami

Dla pań, które pasjonują się najnowszymi trendami i modą oraz współczesnym wyglądem, kurtis z asymetrycznymi ramionami może być dobrym rozwiązaniem. Asymetrycznie zaprojektowane stroje są modne i mogą wyglądać zarówno tradycyjnie, jak i modnie. Asymetryczne damskie kurti w stylu wzruszającym ramionami mogą sprawić, że będziesz wyglądać inaczej.

9. Ponczo wzruszając ramionami z Kurti:

Ponczo wzruszając ramionami z Kurti

Przyjrzyjmy się teraz niektórym projektom na nadchodzące zimy. Ponczo wzrusza ramionami nad Kurti może być dobrym wyborem. Na zimę można było nosić wełniane poncza do kurtisów, a latem te same poncza mogły być wykonane z materiału koronkowego.

Jeśli jesteś umiejętny i chcesz eksperymentować z różnymi kombinacjami kolorów i projektantów kurtis i wzruszeń ramion, zdziwiłbyś się różnorodnością mieszanek i grup, które możesz zaprezentować.