Kurta z marynarką jest uważana za jedną z najbardziej lubianych strojów etnicznych. Gładka marynarka, która nie jest częścią garnituru, ale uważana jest za odpowiednią do noszenia na co dzień, jest znana jako blezery. Zawsze doda ostrości Twojemu strojowi. Dopasowanie, kolor i materiał mają wpływ podczas noszenia w formalnym stroju.

Najlepsze Kurtas z marynarką dla mężczyzn i kobiet:

Top 9 kurtek z marynarką podano poniżej,

1. Kurta Piżama z Kurtką:

Kurta Piżama z Kurtką

Biała piżama Kurta z bordową szarą kurtką sprawi, że Twój dzień będzie wyjątkowy. To doskonała kombinacja kolorów. Nada Ci elegancki wygląd i sprawdzi się na każdą okazję. Ponieważ kolor kurty jest biały, możesz wybrać inny kolor marynarki według własnego uznania. Ta kombinacja blezer kurta jest popularnym wyborem wśród młodzieży.

2. Kurtki Modi z kurtami Modi:

Modi Kurtki z Modi Kurta

Modi Kurtas świetnie nadają się do noszenia na oficjalne okazje latem. Możesz ją połączyć z kontrastową kurtką Modi. Ze względu na upalną letnią pogodę tego typu kurty stają się obecnie popularne. Zapewni Ci elegancki wygląd i jest również wygodny w noszeniu.

3. Kurta z lnianą kurtką Nehru:

Kurta z lnianą kurtką Nehru

Biała piżama kurta z lnianą kurtką Nehru to elegancki design. Możesz go nosić jako strój imprezowy. Bądź etniczny, nosząc tę ​​gotową kurtkę Nehru w szarej i bawełnianej piżamie kurta. Jest niezwykle wygodny w każdych warunkach pogodowych. Lniana kurtka jest szczegółowo wykończona odlewanymi guzikami i kieszeniami.

4. Świąteczny i imprezowy haftowany Kurti:

Świąteczny i imprezowy drukowany haftowany Kurti

Ta imprezowa odzież dla kobiet jest dostarczana z ciemnoniebieskim kuti i beżową kurtką stylizowaną i dziurkowaną z wiązaniem dori, aby nadać ci elegancki wygląd. Możesz nosić tę marynarkę z kurtą na każdą okazję i używać jej również jako formalnego stroju.

5. Trend Ustawienie teksturowanej Kurty:

Trend Setting Textured Kurta

Ta elegancka kurta jest wyposażona w zieloną piżamę kurta i teksturowaną kurtkę. Jest to idealny wybór jako strój imprezowy. Użyj tej stylowej kurty marynarki, aby stworzyć własny styl i być wyjątkowy.

6. Designerski zestaw Bundy:

Designerski zestaw Bundy

Obejmuje to kurtę, churidar i kurtkę. Są najlepsze jako strój imprezowy i pomogą Ci wyróżnić się wśród innych. Materiał jest jedwabny ozdobiony dziełami zardoshi, jest dostarczany z zestawem kurta w stylu kaptura. Wszyscy zauważą Twoją sukienkę i możesz być gwiazdą w tłumie.

7. Projektant Kurta z Dhoti:

Projektant Kurta z Dhoti

Ta doskonała niebieska kurta ma czerwoną dhoti i szarą kurtkę z czarnym odcieniem. Kurta i churidar sprawiają, że jest to idealny strój na każdą okazję. Materiał to jedwab banarasi, ale kurtka wygląda jak kurtka khadi na imprezę. Użyj tej kurty z marynarką i bądź wyjątkiem.

8. Boat Neck Fared Kurta z wodospadem wzruszając ramionami:

Łódeczka Fared Kurta z wodospadem wzrusza ramionami

Ten stylowy ręcznie drukowany indyjsko-zachodni kurti jest wyposażony w wodospad z długimi ramionami. Ta sukienka zapewni Ci stylowy wygląd i może służyć zarówno jako strój na co dzień, jak i na imprezę. Zarówno wzruszenie ramion, jak i kurta są odpinane i można je nosić osobno.

9. Bitterlime Casual Self-Design kurti:

Bitterlime Casual Self-Design kurti

Noszenie tego eleganckiego kurti zapewni Ci stylowy wygląd. W połączeniu z kontrastowymi legginsami lub palazzo podkreśli etniczny wygląd. Może służyć jako strój wizytowy lub na co dzień. Tę kurtkę można zdjąć i możesz nosić kurti osobno.

Kurta z marynarką to obecnie popularne projekty. Ten typ projektu może być używany jako odzież imprezowa i etniczna dla mężczyzn. Kobiety wybierają ten projekt na każdą okazję. Jak formalne, codzienne lub imprezowe. Wybierz swój najlepszy strój i bądź wyjątkowy wśród innych. Twój styl ubierania się ujawnia Twoją osobowość.