Jeśli zdecydujesz się ubrać na żółto, świadomie wpadniesz w zielone i pomarańczowe spektrum. Kolor żółty oznacza jednocześnie różne cechy w różnych kulturach. Choć kojarzy się z humorem, rozbawieniem i spontanicznością; oznacza również zazdrość i zazdrość o dwulicowość, więc ma agresywny charakter koloru. Ze względu na blask koloru przyczynia się do wzmocnienia wizerunku osoby. To raczej kolor dla kobiet, a krawaty męskie są wyjątkiem.

Najlepsze wzory kurti w kolorze żółtym:

Oto 9 najlepszych żółtych kurtis,

1. Odzież imprezowa Mango Yellow Kurti:

Odzież imprezowa Mango Yellow Kurti

Planujesz wieczorną imprezę? Mango yellow silk kurti byłby dobrym wyborem bez względu na miejsce i wystrój. Ten żółty kurtis mango najlepiej uzupełnia białymi koniugatami. Ten kolorowy Kurtis sprawi, że będziesz naprawdę wesoły. Jasny charakter żółci wyróżni Cię w dobrze oświetlonym miejscu. W ten sposób może to być również strój na dzień i na noc.

2. Asymetryczny kolor cytrynowo-żółty Kurta:

Asymetryczny Cytrynowy Żółty Kolor Kurta

Asymetryczny żółty wzór kurti z białymi spódnicami daje zupełnie inny wygląd. Dzięki lekkiemu haftowi na zwykłym kurtisie w kolorze cytrynowo-żółtym, ten strój może być noszony na uroczystościach i festiwalach. Dekolt z wystudiowanym topazowym wisiorkiem i podobnymi kolczykami podkreśla strój.

3. Zwykły żółty Kurti:

Zwykły żółty Kurti

Zwykły żółty kurti z kontrastowym zapięciem na guziki z przodu nadaje Twojej osobowości szczery i bezpośredni wygląd. Jest to dobre do noszenia na co dzień, a rozmiar z wycięciem powyżej zapewnia dodatkowy komfort podczas codziennego grindowania. Z drugiej strony, zwykłe żółte połączenie kurti z nadrukiem na nogawkach może być opcją dla pań, które chcą wypróbować różne wzory.

4. Żółty długi kurti:

Żółty długi kurti

Krepowy żółty długi kurtis może być pięknym dodatkiem do Twojej garderoby. Te długie kurtisy można łączyć z legginsami, salwarami oraz palazzos. Nogawki mogą mieć kontrastowy kolor, który może złagodzić żółtość stroju i sprawić, że będzie wyglądał bardziej przyzwoicie.

5. Anarkali Style Yellow Fashion Kurti:

Anarkali Style Yellow Fashion Kurti

Żółty modny kurtis w stylu Anarkali może być jednym z wyborów do strojów wieczorowych, imprezowych, a także na okazje i festiwale. Drukowane lub haftowane Anarkalis mogą być opcjami do wyboru. Panie i dziewczęta wyglądają w Anarkalis przepięknie i elegancko. Te anarkali mogą być wykonane z bawełny, jedwabiu, surowego jedwabiu, żorżety lub krepy

6. Żółta marka Kurtis:

Żółta marka Kurtis

Tkanina Chanderi to jedna z wielu opcji w żółtym kurtisie marki. Żółty kurtis z tkaniny chanderi może być drukowany lub noszony w czystym kolorze z kontrastowymi legginsami. Tkanina Chanderi w połączeniu z żółtą kurtą jest wygodna w noszeniu i wygląda bardzo stylowo.

7. Drukowany żółty Kurtis:

Drukowany żółty Kurtis

Do tej pory widzieliśmy wiele projektów z prostym żółtym kurtisem. Nadrukowana żółta kurta wygląda bardzo pięknie i inaczej. Projekty mogą wahać się od wzorów geometrycznych po kwiaty, kropki i tak dalej, w zależności od upodobań danej osoby.

8. Musztardowy Żółty Kurti:

Musztardowy Żółty Kurti

Kurti w kolorze musztardowo-żółtym może nie być wyborem kobiet ze względu na śmiałość koloru. Jednak kurti w kolorze musztardowo-żółtym wygląda bardzo nowatorsko i wyróżnia się w tłumie, właśnie dzięki odważnemu kolorowi. Lekki haft na kurcie może zmniejszyć wyrazistość koloru i sprawić, że będzie wyglądać bardzo modnie.

9. Żółty Kurtis dla mężczyzn:

Żółty Kurtis dla mężczyzn

Jasnożółty kolor kurtis stanowi odważną deklarację stylu. Mężczyźni mogą afiszować się długą żółtą kurtą z kontrastową i szykowną kurtką. Inną opcją jest wybór kontrastowej plisy z guzikami. Żółte kurtisy mogą być długie lub krótkie, gładkie, haftowane lub drukowane.

Różne odcienie żółtego kurtisa nadają osobnikowi zróżnicowany wygląd. Ciepły kolor z natury żółty kurtis stanowi odważną deklarację stylu i wyróżnia się z tłumu.