Noszenie zachodnich ubrań do pracy jest powszechnym wyborem, ale obecnie kurtisy stają się popularne w Indiach. Istnieją różne projekty kurti na każdą okazję. Work fashion kurtis to modny styl, który pokazuje Twoje piękno i pewność siebie. Noszenie stylu fusion z pewnością pomoże Ci wyróżnić się w tłumie. Poznaj popularną odzież biurową kurtis i stwórz własną modę.

Różne formalne ubrania biurowe Kurtis:

Oto lista 9 najlepszych ubrań biurowych kurtis na zwykłe dni biurowe i korporacyjne imprezy casual,

1. Kurti w linii A:

Linia kurti

Z samej nazwy zrozumiesz wygląd tego kurti. Są to idealne formalne kurtisy do biura. Zapewni to prosty, ale elegancki wygląd. Kurtisy z linii są obecnie popularnym wzorem i mogą być używane zarówno jako odzież biurowa, jak i na co dzień. Ten czarny kurti z wysokim kołnierzem będzie dobrze wyglądał z białym dnem. Możesz połączyć to z legginsami, jegginsami, patialą, spodniami dhoti itp.

2. Szlak Cut Kurtis:

Trail Cut Kurtis

Kurti trailowe ma wycięcie w kształcie litery C z przodu iz tyłu. Są to jedne z najfajniejszych i najmodniejszych kurt biurowych. Ma okrągły dekolt, rękawy ¾, a materiał jest bawełniany i idealnie nadaje się do biura. Najlepszą kombinacją z tym kurti są legginsy, jegginsy, dżinsy itp. Ten projekt będzie dobrze wyglądał na ciele w kształcie gruszki lub trójkąta. Inni mogą również wypróbować ten doskonały projekt kurti.

3. Anarkali Kurtis:

Anarkali Kurtis

Lekkie bawełniane kurtisy anarkali są odpowiednie do noszenia biurowego. Nadają się do noszenia formalnego, półformalnego i codziennego. Zapewni ci smukły wygląd dzięki płynnemu wzorowi od góry do dołu. Kurtis bawełniany do noszenia biurowego jest lekki, prosty i stylowy. Ten czarny kurti z nadrukiem anarkali jest idealnym wyborem do noszenia w biurze. Można ją łączyć z legginsami lub jegginsami.

4. Rozkloszowany Kurti:

Rozkloszowany Kurti

To najlepszy projekt dla kogoś, kto chce spróbować czegoś nowego z konwencjonalnych projektów. Dolna część tego kurti jest rozłożona i ma ogromną różnorodność stylu i wzornictwa. Z tym kurti możesz nosić zielone, obcisłe legginsy. Flared kurtis to jeden z najlepszych i modnych projektów kurti biurowych.

5. Długie i proste:

Długie i proste

Długie i proste kurtis są obecnie popularne wśród damskich kurtisów biurowych. Te rodzaje kuti są tak wygodne i odpowiednie dla wszystkich kształtów ciała. Dwie cięte krawędzie kurti sprawiają, że jest jeszcze piękniejszy. Najlepszą kombinacją z tym kurti są legginsy lub jegginsy. Nawet ty możesz nosić z nim palazzo, co nadaje ci klasyczny wygląd. Długie i proste kurtisy są najlepsze dla kobiet korporacyjnych jako strój biurowy.

6. Wysoki Niski Kurti:

Wysoki Niski Kurti

Wysokie niskie kurtisy są idealne jako formalne Kurty do noszenia biurowego. Przednia część kurti jest krótka i nadaje swobodny wygląd. Tylna część kurti jest nieco formalna. Jest to więc połączenie casualowego i formalnego wyglądu. Pasuje do obcisłych legginsów i zapewnia elegancki wygląd.

7. Dwuwarstwowy Kurti:

Dwuwarstwowy Kurti

Znudzony ciągłym noszeniem tego samego rodzaju strojów biurowych? Nie martw się, dwuwarstwowe kurti to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Ten projekt daje poczucie noszenia dwóch kurtisów naraz i zapewnia stylowy wygląd. Kurtis dwuwarstwowy staje się popularnym kurtisem do użytku biurowego.

8. Blok kolorów:

Blok kolorów

Kolorowy blok kurtis zawiera wiele kolorów i jest coraz bardziej popularny w dzisiejszych czasach. Noszenie najlepszych kurtisów biurowych pomoże Ci wyróżnić się spośród innych. Noszenie kolorowych sukienek da ci trochę pozytywu i może sprawić, że twój dzień będzie przyjemny. Będzie pasować do legginsów, Palazzo czy jegginsów i będzie pasować do każdej sylwetki.

9. Anghrakha Kurti:

Anghrakha Kurti

Jeśli szukasz formalnego, ale niezobowiązującego wyglądu, jest to idealny wybór dla Ciebie. Angharaka kurtis to idealny strój do użytku biurowego. Wybierz najnowszy projekt. Mają oficjalne projekty kurti, a także stroje imprezowe.

Wszystkie powyższe kurty biurowe są łatwe do noszenia i wygodne. Jeśli szukasz odpowiedniej odzieży biurowej, która ma zarówno formalny, jak i swobodny wygląd, powyższe projekty będą dla Ciebie idealne. Możesz je kupić w dowolnym sklepie internetowym i wybrać najlepszy projekt, który Ci odpowiada.