Indie to zróżnicowany kraj, a kultura i struktura regionu zmienia się co sto kilometrów. Różnorodność kulturowa przejawia się na wiele sposobów, ale najbardziej widoczną formą jest ubiór. Piżama Kurta była ulubioną formą ubierania się mężczyzn przez wiele stuleci, zanim jednogłośnie zdecydowaliśmy się na inspirację zachodnim stylem ubierania się. Jednak piżama kurta powraca ostatnio. Każdy region Indii ma swoją własną wersję tradycyjnego stroju, a jednym z takich tradycyjnych strojów jest bengalska piżama kurta.

Stylowa i tradycyjna bengalska piżama Kurta dla panów w modzie:

Wypróbuj 9 najlepszych bengalskich piżam kurta, które z pewnością przyciągną uwagę.

1. Jedwabna bawełniana musztarda Kurta z bocznym otwarciem:

Jedwabna bawełna musztardowa Kurta z bocznym otwarciem

Ta złocistożółta kurta z haftem na ciele i szyi jest właśnie tym, co nadaje ton ślubowi, funkcji towarzyskiej lub spotkaniu. Ta kurta jest wyposażona w boczne rozcięcie i sznurek, który dodaje uroku temu pięknemu strojowi. Połącz tę piękną kurtę z dhoti w stylu bengalskim, aby stworzyć kompletny zestaw.

2. Styl Shantiniketan Kantha Work Kurta:

Styl Shantiniketan Kantha Work Kurta

Pikowanie Kantha to proces nakładania warstw ubrań i łączenia ich w różne warianty za pomocą prostego ściegu. Projekt bengalskiej kurty w stylu kantha to idealny strój do każdego rodzaju funkcji społecznej. Połącz tę kurtę z bengalskim stylem dhoti lub jodhpur lub churidar, aby uzupełnić strój.

3. Tussar Jedwab Kurta:

Tussar Jedwab Kurta

Jedwabna bengalska kurta tussar dla mężczyzn jest idealna na co dzień lub na specjalne okazje. Kurty Tussar są dostępne w różnych wzorach kolorystycznych. Połącz go z piżamą w tym samym lub kontrastowym kolorze, aby uzyskać idealny efekt.

4. Batik Drukuj Kurta:

Batik Drukuj Kurta:

Druki batikowe i bengalski są dla siebie synonimami. Kurta z nadrukiem batikowym jest obowiązkowa w szafie każdego Bengalczyka. Połącz tę kurtkę z nadrukiem batikowym ze swobodnym churidarem lub spodniami, aby dopełnić wygląd. Batik kurta jest idealna na każdy nieformalny wieczór lub spotkanie.

5. Drukowane Dupion Silk Dhoti Kurta:

Drukowany Dupion Jedwab Dhoti Kurta

Drukowany dupion bengalski dhoti kurta jest idealny na każdą niezobowiązującą imprezę. Drukowana kurta jest idealna na każdą okazję, a spodnie dhoti są modne, ale nadal nadają tradycyjny wygląd. Drukowane kurty są dostępne w różnych nadrukach i kolorach.

6. Wzór motywu Kurta:

Wzór motywu Kurta

Wzór motywu to pomysł lub obraz lub wzór w powtarzającym się formacie. Kurta z motywem to odpowiedni strój na pudżę lub spotkanie. Człowiek, który może nosić motyw bengalskiej kurty, jest pewnym siebie mężczyzną. Dodaj modne dżinsy, churidar, salwar dhoti lub tradycyjne bengalskie dhoti, aby uzyskać odpowiedni wygląd.

7. Khadi Silk Kurta z Dhoti:

Khadi Jedwabna Kurta z Dhoti

Jedwabna kurta khadi z dhoti to strój dla bengalskiej dhoti kurta na ślub. Jedwabna kurta khadi w kolorze złotym lub brzoskwiniowym ze złotą gładką lub haftowaną dhoti jest najlepszym wyborem dla większości bengalskich stajennych. Niektóre stroje nie bez powodu są klasyczne i nigdy nie wychodzą z mody.

8. Dogri Kurta:

Dogri Kurta

Dogri kurtas to niecodzienny wybór. Można ją łączyć z salwarami, bryczesami lub spodniami casualowymi. Te kurty są szerokie w biodrach i otwarte w klatce piersiowej. Dostępne są w wersji gładkiej, również z haftem.

9. Pościel Kurta:

Pościel Kurta

Lniana kurta to punkt kulminacyjny sezonu. Dostępne w różnych kolorach, fakturach i wzorach, można je łączyć z dowolnym rodzajem spodni salwar, dhoti, spodniami churidar, a nawet dżinsami. Krótka lub pełna lniana kurta nigdy nie jest złym wyborem.

Kolory i wzory są na ogół ograniczone dla mężczyzn. Jednak obecnie dostępnych jest wiele opcji w bengalskim stylu kurty i spodni do wyboru. Wybierz i pochwal się jedną z bengalskich piżam kurta, którą możesz nosić z łatwością i wyróżniać się nią.