Lakiery do paznokci na bazie żelu to najnowsze i najmodniejsze lakiery do paznokci. Nadają one paznokciom naturalny połysk, są przyjazne w użyciu i utrzymują się dłużej niż zwykłe lakiery do paznokci. Jej zwiększone zapotrzebowanie polega na zastąpieniu zwykłych farb do paznokci w większości salonów i studiów stylizacji paznokci. Paznokieć wygląda niesamowicie pięknie, a dla większości marek do wyboru jest szeroka gama odcieni. Są drogie w porównaniu ze zwykłymi lakierami do paznokci, ale znakomite rezultaty, jakie dają, są warte swojej ceny.

Najnowsze kolekcje żelowych lakierów do paznokci:

Oto najpopularniejsze marki oferujące żelowe lakiery do paznokci w atrakcyjnych cenach i rewelacyjnych efektach.

1. Szelak CND:

żelowe lakiery do paznokci

Marka pojawiła się na rynku dopiero w 2010 roku, ale podbiła gamę lakierów do paznokci. To najlepsza marka żelowych lakierów do paznokci na rynku. W marce do wyboru jest wiele kolorów. Ich naturalne wykonanie zapobiega uszkodzeniom paznokci i nie powoduje ich żółknięcia.

Cena to Rs. 620

2. Artystyczny połysk koloru:

Artistic Color Gloss to dzieło sławnego manikiurzysty Toma Bachika. Jest to nowość na rynku, ale lakier do paznokci na bazie żelu jest bardzo poszukiwany. Żywe kolory i niesamowita faktura to jego USP. Są też odcienie matowe, nude i brokatowe, które są bardzo lubiane przez wszystkich.

Cena to Rs. 862

3. Bio żel do rzeźbienia:

Bio Sculpture Gel był najstarszym w rasie, ale najbardziej docenianym. Żelowy lakier do paznokci schnie dłużej niż inne, ale jest lubiany za fantastyczne rezultaty. Produkt jest doskonałą alternatywą dla akryli.

Cena to Rs. 3379

4. OPI Axxium:

Miłośnicy misternych zdobień paznokci uwielbiają tę markę. W przeciwieństwie do innych farb, które są dostępne w butelkach, OPI Axxium jest dostępny w doniczkach. Posiada aż 63 odcienie, które dają niesamowite rezultaty. Farba wykonana jest z szybkoschnącej formuły i nadaje paznokciom naturalny połysk.

Cena to Rs. 680

5. IBD Gelac:

Gelac posiada szeroką gamę produktów do paznokci, ale największą popularnością cieszą się lakiery do paznokci. Efekty manicure są doskonałe. Żelowe lakiery do paznokci są doskonałe w użyciu i łatwo się rozprowadzają, nadając finezji ogólnemu wyglądowi paznokci.

Cena to Rs. 433

6. Gwiezdny gwóźdź Eco:

Star Nail Eco to szybkoschnąca formuła, która daje niesamowite rezultaty w krótkim czasie. Kolory są żywe i dostępne w wielu odcieniach. Kolejną atrakcyjną cechą produktu jest ochrona, jaką zapewnia paznokciom podczas aplikacji.

Cena to Rs. 720

7. Harmonia Gelish:

Odcienie Harmony Gelish pasują do wszystkich odcieni skóry i dobrze na nich wyglądają. Posiada szeroką gamę kolorów, a aplikacja jest łatwiejsza w porównaniu z większością produktów z tej ligi. Jego opakowanie jest również bardzo różne i atrakcyjne.

Cena to Rs. 790

8. Żel Essie:

Essie Gel posiada formułę na bazie keratyny Care i witaminy E, dzięki czemu stanowi idealne połączenie piękna i zdrowia Twoich paznokci. Do wyboru jest wiele odcieni, a każdy odcień jest stworzony, aby w równym stopniu pielęgnować paznokcie.

Cena to Rs. 1076

9. TruGel:

Większość past na bazie żelu to szczypta kieszonkowa, ale ten może być twoim prawdziwym przyjacielem ze względu na atrakcyjną i przyjazną dla kieszeni cenę. Odcienie są rozległe, od gorących tonów po łagodne akty i pasują do większości karnacji.

Cena to Rs. 430

Marki żelowych lakierów do paznokci są szeroko stosowane, a także preferowane przez większość stylistów paznokci. Są nie tylko przyjazne w użyciu, ale i efektowne. Wzmacniają paznokcie i zapobiegają ich łatwemu odpryskiwaniu.