Lakier do paznokci to dodatek, który noszą kobiety niezależnie od wieku, ponieważ wzmacnia osobowość. Chociaż istnieje kilka marek, które mogą pochwalić się najwyższej jakości lakierami do paznokci i innymi produktami kosmetycznymi, lakiery do paznokci Zoya okazują się wśród nich najlepsze. Jego nazwa pochodzi od rosyjskiej pianistki Zoyi Reyzis, która wraz ze swoim mężem Michealem Reyzisem zmyliła Art of Beauty, który początkowo był salonem paznokci, a następnie rozwinął się w skomplikowaną firmę, w której znajduje się kilka marek kosmetycznych.

Wśród tych marek Zoya wyróżniała się jako znakomita marka zajmująca się akcesoriami kosmetycznymi, takimi jak lakiery do paznokci. Jest to jedna z pierwszych marek, która wprowadziła innowacyjne produkty, takie jak szybkoschnący lakier do paznokci. Stworzyła również najbardziej naturalny i wolny od toksyn lakier do paznokci, tym samym przynosząc rewolucję w branży lakierów do paznokci.

Popularne kolory lakierów do paznokci Zoya dla pań.

Rzućmy okiem na 9 najlepszych lakierów do paznokci, jakie ma do zaoferowania Zoya.

1. Lakier do paznokci Zoya w czystości:

Ten lakier do paznokci jest dostępny w kremowym wykończeniu. Jest to jeden z produktów najwyższej jakości, który jest dostępny w surowym białym kolorze z jasnością i uzasadnia swoją nazwę, ponieważ biały odcień jest absolutnie czysty i ma bardzo czysty i chłodny odcień.

2. Płaszcz bazowy Zoya Anchor:

Baza Zoya Anchor to doskonała powłoka, o której wiadomo, że ma silną przyczepność do paznokcia, która utrzymuje lakier na swoim miejscu i sprawia, że ​​długo się nosi. Jest nie tylko elastyczny, ale także zwiększa trwałość lakieru. Zapobiega również odpryskiwaniu, a także pomaga we wzmocnieniu paznokci.

3. Płaszcz wierzchni Zoya Armor:

Podobnie jak baza, nawet top coat bardzo skutecznie chroni naturalne paznokcie i zapobiega ich odpryskiwaniu. Można używać paznokci przez cały dzień, nie martwiąc się o zniszczenie koloru. Sprawia, że ​​paznokcie są odporne na ścieranie, a także zachowuje połysk paznokcia.

4. Zoya odnawia odmładzający lakier do paznokci:

Jak sama nazwa wskazuje, ten produkt zoya jest znany jako odbudowujący lakier do paznokci. Dodaje życia staremu lakierowi do paznokci, więc jeśli musisz spieszyć się na imprezę i nie masz czasu na nałożenie świeżego lakieru do paznokci, ten odmładzacz może przyjść z pomocą i zamienić starą aplikację w zupełnie nowy lakier.

5. Lakier do paznokci Zoya w Claudine:

Lakier do paznokci Zoya w kolorze Claudine należy do rodziny czarno-szarych kolorów i posiada metaliczne wykończenie. Ma szykowny kolor i nadaje wyjątkowo elegancki wygląd osobie, która go nosi.

6. Lakier do paznokci Zoya w Maria-Luisa:

Ten kolorowy lakier do paznokci ma złoty akcent celofanowy i można go łatwo nakładać warstwami, jak tylko sobie życzysz. Należy do rodziny złota o wykończeniu z efektem specjalnym. Jest ulubieńcem młodych imprezowiczów.

7. Zoya lakier do paznokci Livingston:

Ten lakier do paznokci zoya to jesienny, czerwony lakier do paznokci. Może nadać hautelook, ponieważ ma kremowe wykończenie i chłodny odcień.

8. Lakier do paznokci Zoya w Giovanna:

Niesamowity kolorowy lakier do paznokci z metalicznym wykończeniem, ten lakier do paznokci jest najmodniejszym kolorem i jest bardzo modny. Szmaragdowa zieleń jest oszałamiająca i podkreśla osobowość.

9. Lakier do paznokci Zoya w Piaf:

Ten lakier do paznokci również należy do rodziny kolorów metalicznych. Jest to kolor świeży, pełen blasku i radości. Jest łatwy do noszenia, ponieważ kolor ma błyszczące wykończenie, które jest dość subtelne.

Lakier do paznokci Zoya twierdzi, że nie zawiera toksyn. Można go nosić wyjątkowo długo. Te formuły leczenia są pozbawione chemikaliów, takich jak żywica formaldehydowa, kamfora, ftalan dibutylu lub po prostu formaldehyd. Jeśli więc naprawdę nie możesz się doczekać, aby nosić atrakcyjne odcienie bez uszkadzania paznokci, możesz bezpiecznie wybrać jedną z wyżej wymienionych opcji.