Matte to najnowszy i najgorętszy trend sezonu. Matowy jest zasadniczo kolorem bez połysku, połysku, ani żadnych metalicznych właściwości koloru. Noszenie matowych lakierów do paznokci nadaje stylizacji inny poziom szyku. Błyszczące i połyskujące paznokcie są również ładne i pięknie wyglądają na ładnych paznokciach, ale nie można ich nosić wszędzie, na przykład w pracy, na uczelni lub nawet na co dzień. Błyszczące lakiery do paznokci po prostu nie pasują do obrazu w takich scenariuszach. I tu właśnie przejmują kolory matowych paznokci.

Najlepszą stroną matowych lakierów do paznokci jest to, że możesz je nosić wszędzie i przy każdej okazji. Możesz również nosić matowe kolory paznokci na imprezy. Zapewni zupełnie nowy wygląd Twojego wyglądu.

Najnowszy i piękny matowy lakier do paznokci dla kobiet w trendzie:

Zastanawiasz się, jakie są najlepsze i szalenie używane odcienie matowych lakierów do paznokci? Oto lista kilku najlepszych matowych kolorowych lakierów do paznokci.

Lakme Szybki i Fantastyczny Kolor Paznokci (Aqua Express):

Lakme Fast and Fabulous Nail Color (Aqua Express) - Matte Finish Nail Polish Marki w Indiach

Niebieski to kolor reprezentujący spokój, zaufanie i spokój. Ekspres Aqua od Lakme Fast and Fabulous Nail Color to przepiękny odcień błękitu. Matowa farba do paznokci została zaprojektowana tak, aby wyschła w ciągu 40 sekund od nałożenia. Już za jednym pociągnięciem jesteś w stanie uzyskać pełne pokrycie paznokcia oraz świetną teksturę i kolor.

Lakme Szybki i Fantastyczny Kolor Paznokci (Going Green):

Lakme Fast and Fabulous Nail Color (Going Green) - Matte Finish Nail Polish Marki w Indiach

Podczas gdy zielony reprezentuje piękną Matkę Naturę, reprezentuje również równowagę i wzrost. Going Green od Lakme Fast and Fabulous Nail Color to bajeczny odcień zieleni. Płaski pędzelek użyty w tym lakierze został ulepszony, aby nadać paznokciom gładkie i piękne wykończenie za jednym pociągnięciem.

Zoya polska (Kara):

Zoya Polish (Kara) - Matte Finish Nail Polish Marki w Indiach

KUP TUTAJ

Kolor paznokci Kara od lakieru Zoya to mieszanka koralowych i pomarańczowych kolorów z nutą różu. Ten zwycięski lakier do paznokci zdobył niezależny magazyn o zdrowiu kobiet za długotrwałe kolory. Kolor jest bardzo ładny i wydobędzie z Ciebie młodą, czarującą damę.

Lakme Fast and Fabulous Kolor Paznokci (Pearl Pink):

Lakme Fast and Fabulous Nail Color (Pearl Pink) - Matte Finish Nail Polish Marki w Indiach

Różowy jest bardzo dziewczęcym kolorem i czasami reprezentuje głupie i niedojrzałe, ale jest to również kolor, który promieniuje miłością. Chociaż różowy to dziewczęcy kolor, faceci nie mają nic przeciwko różowemu lakierowi do paznokci na ładnych paznokciach. To też jest urocze. Ten piękny odcień różu od Lakme Fast and Fabulous Nail Color został specjalnie zaprojektowany, aby szybko schnąć i zapewnić doskonałą teksturę i kolor Twoim pięknie wypielęgnowanym paznokciom.

Maybelline Color Show Nail Emalia (Pomarańczowy Fix):

Maybelline Color Show Nail Enamel (Orange Fix) - Matowe lakiery do paznokci Marki w Indiach

KUP TUTAJ

Pomarańczowy jest jasnym kolorem, a także kolorem optymizmu i komunikacji społecznej. Ta słodka pomarańczowa poprawka od Maybelline Color Show Nail Enamel to bardzo nietypowy i niepowtarzalny odcień pomarańczy. Lakier do paznokci został zaprojektowany tak, aby dłużej się utrzymywał i nadawał niezrozumiałej konsystencji Twoim paznokciom.

Maybelline Color Show Nail Emalia (Sweet Sunshine):

Maybelline Color Show Nail Enamel (Sweet Sunshine) - Matte Finish Nail Polish Marki w Indiach

Żółty jest kolorem optymizmu i jest kolorem umysłu i intelektu. Sweet Sunshine od Maybelline Color Show Nail Enamel to jasny i wesoły odcień żółtego koloru. Lakier do paznokci został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić dłuższą trwałość koloru paznokci, a także nadać paznokciom piękną teksturę.

Lakme 9 do 5 Długotrwały kolor paznokci (Różowy zysk):

Lakme 9 do 5 Long Wear Nail Color (Różowy Zysk) - Matte Finish Nail Polish Marki w Indiach

Ten piękny lakier do paznokci od Lakme 9 do 5 Long Wear Nail Color to mieszanka koloru pomarańczowego i różowego. Lakier do paznokci został specjalnie zaprojektowany, aby trwał dłużej i jest odporny na odpryski.

Lakme Fast and Fabulous Kolor Paznokci (Płonąca Morela):

Lakme Fast and Fabulous Nail Color (Flaming Apricot) - Matte Finish Nail Polish Marki w Indiach

Flaming Apricot od Lakme Fast and Fabulous Nail Color to różowo-pomarańczowy kolor. Lakier do paznokci zaprojektowany, aby zapewnić paznokciom długotrwały kolor, a także jest odporny na odpryski. Szybko wysycha w ciągu 40 sekund od nałożenia.

Maybelline Color Show Nail Emalia (Tenacious Teal):

Maybelline Color Show Nail Enamel (Tenacious Teal) - Matte Finish Nail Polish Marki w Indiach

Intensywna zieleń od Maybelline Color Show Nail Enamel to piękny odcień zieleni. Bądź na bieżąco z tym pięknym odcieniem od Maybelline.

Teraz przemień się za pomocą tych matowych, ale niesamowitych odcieni kolorów paznokci i pozwól, aby Twoje paznokcie wyglądały najlepiej wśród rówieśników, aby wyglądały jak „OMG! Eleganckie paznokcie!” Rzeczywiście będziesz miał na sobie wiele zazdrosnych oczu.