Czerwone lakiery do paznokci były modne w latach 50-tych. Czerwony lakier do paznokci to kolor, który wykracza poza wiek i pokolenia.

Najnowszy i atrakcyjny czerwony lakier do paznokci na wesela:

W tym artykule wymieniono 9 najlepszych czerwonych lakierów do paznokci.

1. Revlon Top Speed ​​Nail Enamel w All Fired Up:

czerwony lakier do paznokci

KOSZT: RS. 150

Revlon Top Speed ​​Nail Enamel w All Fired Up to kolor paznokci, za który można umrzeć. Kolor paznokcia jest świeży i promienny, a formuła paznokcia jest taka, że ​​można go nakładać bez śladu. Konsystencja paznokcia jest gładka, a lakier szybko schnie. Projekt butelki i pędzla jest bardzo ładny. Pędzel ma szerokie włosie, dzięki czemu proces aplikacji jest łatwy. Mimo kosztów są dobrą inwestycją, a kolor też jest bogaty. Idź dalej i pomaluj paznokcie na genialną czerwień!

2. Lakme Fast and Fabulous 40 w Crimson Fire:

KOSZT: RS. 160

Lakme Fast and Fabulous 40 w Crimson Fire jest długotrwały, bogaty i żywy. Lakier do paznokci nakłada się bardzo gładko i pozostawia gładkie, aksamitne wykończenie, które wygląda ładnie. Kolor utrzymuje się długo i jest odporny na odpryski. Jest bardzo łatwy w aplikacji. Idź dalej i pomaluj paznokcie na genialną czerwień!

3. Elle 18 Nail Pops w kolorze głębokiej czerwieni:

KOSZT: RS. 90

Elle 18 Nail Pops w kolorze Deep Red ma kolor, który przyciąga wzrok, a lakier do paznokci jest również bardzo łatwy w portfelu. Proces aplikacji kolorów jest bezbłędny i dobrze napigmentowany. Ten lakier do paznokci jest szybkoschnącym lakierem do paznokci i pomaga utrzymać kolor na paznokciu przez długi czas. To dobra inwestycja i produkt wysokiej jakości.

4. Pokaz kolorów Maybelline w Candy Apple:

KOSZT: RS. 220

Maybelline Color Show w Candy Apple to szybkoschnąca farba do paznokci przeznaczona do codziennego noszenia. Zawiera substancje nawilżające, które zapobiegają wysychaniu paznokci i pomagają je odżywić. Farba do paznokci szybko schnie, więc aplikacja koloru musi być szybka. Pędzel ma bardziej płaską, szerszą stronę, która najlepiej nadaje się do aplikacji podkładu w postaci długich, pionowych kresek. Ten kolor paznokci może być trochę drogi, ale warto zainwestować.

5. Revlon Street Wear Shine Divine w kolorze Divine Red:

KOSZT: RS. 120

Revlon Street Wear w kolorze Divine Red to odcień, który jest idealny bez względu na wiek i porę roku. Jest to matowa farba do paznokci, która jest najlepsza na rynku pod względem odcienia i ceny. Kolor paznokci jest soczysty i bardzo stylowy. Ten odcień jest odważny i przyciąga spojrzenia, gdziekolwiek jesteś. Aplikacja też jest bardzo prosta.

6. Beaute VOV Quick Dry w kolorze ciemnoczerwonym:

KOSZT: RS. 70

Beaute VOV Quick Dry w kolorze Dark Red jest dostępny w bardzo niskiej cenie rynkowej, ale nie daj się zwieść, ponieważ przy tak niskich kosztach dostępny jest produkt wysokiej jakości. Ten lakier do paznokci ma genialny odcień, a kolor paznokci nie blaknie przez miesiąc. Nie odpryskuje tak łatwo jak inne lakiery do paznokci, a kolor łatwo się aplikuje i równomiernie rozprowadza.

7. Lakier do paznokci L’Oreal Paris Color Riche w czerwonej torebce:

KOSZT: RS.180

Lakier do paznokci L’Oreal Paris Color Riche w kolorze Red Tote to kolor paznokci, którego blaknięcie zajmuje dużo czasu. Klosz jest bardzo atrakcyjny i ma gładkie wykończenie.

8. Lakier do paznokci Chanel Le Vernis w kolorze Rouge Carat:

KOSZT: RS. 120

Lakier do paznokci Chanel Le Vernis w kolorze Rouge Carat to szybkoschnący najwyższej jakości lakier do paznokci, który warto wypróbować.

9. MAC Nail Lacquer Neon Matte w kolorze Blood Red:

KOSZT: RS.320

MAC Nail Lacquer Neon Matte w kolorze Blood Red może być drogi, ale zapewni idealne wykończenie tylko w dwóch warstwach.

Wypróbuj te czerwone odcienie paznokci już dziś i spraw, aby Twoje paznokcie się wyróżniały!