Malowanie paznokci to jedno z ulubionych hobby prawie wszystkich dziewczyn. Są też uzależnione dziewczyny, które regularnie zmieniają lakiery do paznokci, a także eksperymentują na nich z różnymi wzorami. Aby usunąć lakier do paznokci, powszechną techniką jest użycie zmywaczy do paznokci. Jednak wielu użytkowników nie zdaje sobie sprawy z faktu, że zmywacze do paznokci zawierają szkodliwy chemiczny aceton.

9 prostych sposobów na naturalne usunięcie lakieru do paznokci:

Oto kilka technik, które pomogą Ci w bezpieczny sposób usunąć lakier do paznokci,

1. Używanie ciemnej farby do paznokci:

Jak usunąć lakier do paznokci – za pomocą ciemnej farby do paznokci

To może cię zszokować, ale kiedy nałożysz lakier do paznokci, który ma jasny kolor, nałożenie na niego ciemnego odcienia byłoby pomocne w usunięciu istniejącego lakieru do paznokci. Wystarczy nałożyć ciemny odcień grubą warstwą i od razu zetrzeć bawełną.

2. Użyj pasty do zębów:

Jak naturalnie usunąć lakier do paznokci – użyj pasty do zębów

Pomyśl, jak naturalnie usunąć lakier do paznokci za pomocą pasty do zębów! Po prostu nałóż odpowiednią porcję białej pasty do zębów na paznokcie i wyszoruj ją starą szczoteczką do zębów. Biała pasta do zębów podniesie i usunie lakier z paznokci.

3. Spray do ciała:

Jak usunąć lakier do paznokci – spray do ciała

Kiedy myślisz o tym, jak usunąć lakier do paznokci, najlepszym rozwiązaniem będzie natychmiastowy spray do ciała. Wystarczy posypać sprayem, zachowując bezpieczną odległość od farb do paznokci i szybko wytrzeć spray z paznokci bawełną.

4. Niektóre lakiery do włosów:

Najlepszy sposób na usunięcie lakieru do paznokci – niektóre lakiery do włosów

Podobnie jak spraye do ciała stosuje się jako najlepszy sposób na usuwanie lakieru do paznokci. Po prostu spryskaj paznokcie lakierem do włosów i delikatnie wetrzyj wacikiem. Szybko wycieraj spray, ponieważ może wysuszyć paznokcie i go też złuszczyć.

5. Mieszanka soku z cytryny i octu:

Czego użyć, aby usunąć lakier do paznokci - mieszanka soku z cytryny i octu

Zastanawiasz się, czego użyć, aby naturalnie usunąć lakier do paznokci! Sok z cytryny i ocet to idealna odpowiedź na Twoje pytanie. Po prostu weź 1 łyżkę świeżego soku z cytryny i wymieszaj ją z 1 łyżką białego octu. Dobrze je wymieszaj i zanurz palce w miksturze przez 5-10 minut. Użyj wacika zanurzonego w mieszance i powoli zetrzyj nim paznokcie.

6. Górny lakier do paznokci:

Jak usunąć lakier do paznokci - Top Nail Coat

Przezroczysta warstwa wierzchnia paznokcia jest bardzo pomocna w usuwaniu lakieru do paznokci. Aby usunąć lakier tą metodą wystarczy nałożyć na paznokcie dobrą warstwę topu i przetrzeć go bawełną bez pozostawiania do wyschnięcia.

7. Perfumy:

Jak usunąć lakier do paznokci - perfumy

Uwielbiam używać perfum! Ale czy wiesz, że za jego pomocą możesz również usunąć lakiery do paznokci! Wystarczy zanurzyć w nim wacik i pocierać nim paznokcie z lekkim naciskiem na paznokcie. Dałoby to natychmiast pożądane rezultaty.

8. Ciepła woda z suchą szmatką:

Jak naturalnie usunąć lakier do paznokci – ciepła woda z suchą szmatką

To kolejny naturalny sposób na usunięcie lakieru z paznokci jednym strzałem. W tym celu po prostu weź trochę ciepłej wody do miski i zanurz w niej palce przez prawie 20-25 minut. Zdejmij palce i delikatnie przetrzyj paznokcie suchą szmatką. Usuwa lakiery do paznokci bez wysiłku.

9. Używanie alkoholu:

Używanie alkoholu Najlepszy sposób na usunięcie lakieru do paznokci

Alkohol jest uważany za najsilniejszy składnik do łatwego usuwania lakieru do paznokci. Użytkownik alkoholu musi po prostu natrzeć alkoholem i wytrzeć bawełną. Lub nałóż alkohol na bawełnę i wetrzyj nim paznokcie.

Istnieje wiele naturalnych sposobów, kiedy zastanawiasz się, jak usunąć lakier z paznokci. Oparte są na naturalnych składnikach, które powodują mniej uszkodzeń paznokci. Ponadto, aby chronić paznokcie przed wysuszeniem na niektóre sposoby, ludzie używają środków nawilżających, aby zachować zdrowe paznokcie.