Wszyscy lubimy nosić różne kolory na paznokciach. Istnieją różne firmy, które oferują różne rodzaje efektów i kolorów. Niektóre z nich są bardzo przystępne cenowo, a niektóre są bardzo drogie, ale oferują kolory, które lubi wiele kobiet. Dlatego w zależności od tego, jaki rodzaj odcienia lub odcienia chcesz kupić, możesz sprawdzić warianty różnych firm. Jeśli potrzebujesz efektów specjalnych, takich jak roztrzaskanie, neon lub bardzo matowe wykończenie lub po prostu z holograficznym połyskiem, będziesz musiał wydać dodatkową ilość gotówki, ponieważ są one droższe niż zwykłe kolory i są drogie.

Popularne i najlepsze marki lakierów do paznokci w Indiach:

Poniżej znajduje się 15 najlepszych marek, które oferują bardzo lubiane lakiery do paznokci, które możesz wypróbować.

1. Lakme:

marki lakierów do paznokci

KUP TUTAJ

To bardzo lubiana marka różnych kosmetyków, które oferuje, czy to lakierów, czy balsamów i kremów. Możesz kupić różne kolory z jego asortymentów, takich jak Nine To Five lub Color Crush. Są one wyceniane od 160 do 250 INR w zależności od kupowanego wariantu.

2. Konad:

Konad

To bardzo znana gama, która oferuje nie tylko pasty, ale także materiały dekoracyjne, takie jak stemple, naklejki i inne pędzle. Możesz kupić ich okrągłe butelki za dość wysoką cenę, takie jak Shining Deep Green lub Club Pink za butelki 10 ml w cenie od 170 do 199 INR.

3. Zioła lotosu:

Zioła Lotosu

KUP TUTAJ

Możesz kupić ich popularne kolory, takie jak Gold Mist, Plum Shine i Mint Magic, które są dostarczane w smukłych butelkach z miękkim aplikatorem w bardzo przystępnych cenach od 120 do 150 INR.

4. Maybelline:

Maybelline

KUP TUTAJ

Popularny wariant, z którego znana jest ta konkretna seria, nazywa się Color Show. Ma wiele wariantów dla tych, którzy chcą brokatu, dla tych, którzy chcą metalicznego efektu lub po prostu błyszczącego koloru bazowego. Możesz kupić różne odcienie, takie jak Dazzling Diva lub Glitter Mania w cenach od 160 do 170 INR. Są tanie, a kolory są bardzo przystępne i nie wypalą dziury w kieszeni. Trwały efekt jest również dobry i możesz je łatwo wypróbować.

5. Odzież uliczna:

Odzież uliczna

To popularna i niedroga marka. Możesz kupić ich różne znane kolory, takie jak Grape Shimmer lub Oceanic blue w cenach od 120 INR za butelki 9 ml do 60 INR za butelki 5 ml.

6. Avon:

Avon

KUP TUTAJ

Jest to również popularna nazwa w powszechnych gospodarstwach domowych. Możesz łatwo kupić ich kolory, ponieważ są tanie. Jest to szczególnie popularne ze względu na małe butelki z wariantu, który kosztuje od 50 do 70 INR każda i ma odcienie takie jak Mango Mania, Ziarna kawy itp. Są one głównie sprzedawane przez indywidualnych sprzedawców od domu do domu, ale obecnie można je znaleźć w drogeriach lub specjalnych punktach sprzedaży, które sprzedają wyłącznie produkty Avon. Ma również zakres prędkości suchej, który może kosztować od 200 do 300 INR.

7. Oriflame:

Oriflame

Jest to znana marka ze względu na jej szybko wytrawną odmianę. Możesz kupić ich warianty, takie jak Pure Color Range lub Metallic Range za minimalną cenę 100 INR i może wzrosnąć do 400 INR.

8. Chińska glazura:

Porcelana glazura

KUP TUTAJ

Znana gama popularnych odcieni, takich jak shatter, neony, brokaty, a także lakiery matowe. Są one bardzo drogie i mogą nie być odpowiednie dla wszystkich. Jeśli jednak szukasz trwałego odcienia, możesz wypróbować ich kolory za 700 do 2000 INR w zależności od wariantu, który chcesz kupić.

9. OPI:

OPI

KUP TUTAJ

OPI słynie z drogich kolorów, a także z łamliwych lakierów. Możesz kupić ich różne warianty, takie jak kolory neonowe, brokatowe lub matowe za minimalną cenę od 700 do 800 INR za butelki 15 ml.

10. Pasek kolorów:

Pasek kolorów

KUP TUTAJ

Daje to różne odcienie, które są trwałe, a także kolory są dobrze znane. Jest to bardzo znana gama, a odcienie takie jak Amethyst, Exclusive nr 56 i 44 oraz Fearless Red są bardzo popularne. Możesz je kupić za 210 do 300 INR za butelki 9 ml.

11. Viviana:

Viviana

KUP TUTAJ

Jest to bardzo nowa gama i możesz kupić ich małe i bardzo przystępne butelki o pojemności 9 ml za minimalną cenę około 60 INR. Oferują również pakiety wartości 4 lub 5 kolorów, które można kupić za 250 INR. Są tanie, a kolory mają dobrą trwałość. Możesz je kupić i wypróbować.

12. Lorealny Paryż:

Loreal Paryż

KUP TUTAJ

Daje to bardzo trwałe kolory i różne rodzaje odcieni. Możesz kupić brokatowe odcienie z drobinkami brokatu, a także kupić ich metaliczne odcienie. Istnieją normalne kolory, takie jak Beige Boheme i Versailles Gold, które są jak dobrze znana gama odcieni Color Riche, a te kosztują od 300 do 500 INR.

13. MTV MUAH przez Blue Heaven:

MTV MUAH przez Blue Heaven

Jest to nowa gama i można je kupić od 199 do 200 INR, a pakiety wartościowe mogą kosztować od 300 do 400 INR.

14. Wskazówki i palce:

Wskazówki i palce

Jest to dobrze znany asortyment, a ich ceny są również odpowiednie dla kieszeni każdej dziewczyny, czy to studentki, czy nastolatki. Możesz kupić ich różne odcienie, a odcienie są również bardzo trwałe. Jest to w branży modowej od dawna i można kupić błyszczące lub błyszczące kolory. Możesz także kupić ich bazę lub warstwę wierzchnią, a także metaliczne odcienie. Pochodzą one od butelek 5 ml do butelek 9 ml. Są one w cenie od 100 do 150 INR.

15. Kosmetyki do twarzy:

Kosmetyki do twarzy

KUP TUTAJ

Jest to dobrze znana gama, oferująca różne metaliczne i inne normalne kolory, które można nosić na co dzień. Są one wycenione z ich linii High Shine, która jest również bardzo znaną odmianą. Możesz kupić kolory takie jak Molten Rust, Poppy Red i I like Mauve w cenach, które mogą się różnić i mogą wynosić od 199 INR do 400 INR.