Kobiety albo używają makijażu, aby podkreślić swoją urodę, albo wolą wyglądać naturalnie; jednak zdecydowanie każda kobieta używa lakieru do paznokci. Nastolatki w kolażach, młode, starsze kobiety i dzieci chodzące do szkoły uwielbiają malować paznokcie. Istnieje szeroka gama firm i niezliczona ilość kolorów, które można wybrać tak, aby pasowały do ​​stroju na daną okazję lub po prostu były stosowane w celu ochrony paznokci przed odpryskiwaniem, wysychaniem itp..

Kolor biały używany jako lakier do paznokci stał się modny dzięki świeżemu manicure.

Dziewięć najlepszych marek białych lakierów do paznokci do wyboru to:

Oto najlepsze białe lakiery do paznokci, które pięknie ozdobią Twoje paznokcie.

Lakme – Absolute Gel Stylist Nude Glow:

Lakme to jedna z najstarszych i najpopularniejszych marek w Indiach. Lakme’s Absolute gel stylist nude glow kosztuje tylko Rs. 400 na butelkę 15 ml. Pędzelek jest duży i niesamowicie rozprowadza się po paznokciach, nadając im błyszczący wygląd.

Maybelline- Promień Księżyca:

Maybelline ma dwa rodzaje białych odcieni, a mianowicie perłowy biały lakier Colorama prate, który kosztuje Rs. 100/- i emalia Moon beam 103, która kosztuje Rs. 75/-.

L’Oreal- Perła Vendome:

L Oreal-Vendome perła

Perłowy lakier do paznokci Vendome 005 L’oreal color riche kosztuje Rs. 225/-. Lakier do paznokci L’oreal to kryształowy akryl, który nadaje paznokciom połysk i nie wymaga nakładania topu.

Colorbar — przyprawa lodowa:

Colorbar ma również dwa odcienie bieli, lakier do paznokci Colorbar Ice Spice 104 w Rs. 175/- i ekskluzywny lakier do paznokci Colorbar 37 w Rs. 175.

Revlon- neonowy paznokieć:

Revlon to niesamowita marka z szeroką gamą produktów i kolorów o doskonałej jakości i przystępnych cenach. Gwóźdź Revlon Neon ma białą i inną kolorową emalię za cenę Rs. 300/-. Jakość produktu jest doskonała, a lakier po nałożeniu na paznokcie wysycha w kilka sekund.

China Glaze – biały na białym:

Lakiery do paznokci China glaze są trwałe i mają szeroką gamę kolorów. Jest nieco w wyższym przedziale cenowym, z białym na białym w Rs. 500/- i lakier w świetle księżyca za Rs. 1,473.

Inglot – 02 M 601:

Inglot 02M Nail Enamel, znany również jako „oddychający lakier do paznokci” i certyfikowany jako „Hal”, ma biały odcień o nazwie kodowej 601 i wyceniony na Rs. 690/-. Kosmetyk nie zawiera związków chemicznych toluenu, formaldehydu, kamfory i ftalanu dibutylu. Ten lakier do paznokci umożliwia przenikanie tlenu przez paznokcie i utrzymuje kolor na długo. Zapobiega również odpryskiwaniu paznokci.

Max Factor- Glossfinity:

Lakiery do paznokci Max Factor są wolne od chemicznego dibutylu, który powoduje mutacje, niewydolność nerek i wątroby oraz bezpłodność. To również jest trwała emalia do paznokci, która sprawia, że ​​wygląd paznokci jest świeży i lśniący. Lakier do paznokci Max Factor Glossfinity (biały) kosztuje Rs. 485/-.

Chambor- zestaw do manicure francuskiego:

Chambor ma dwa rodzaje lakierów do paznokci, pierwszy to pojedynczy kawałek, który kosztuje Rs. 270/- i posiada szeroką gamę kolorów. Drugi jest wyposażony w zestaw 2 emalii o nazwie French Manicure, który kosztuje Rs. 485/-. Jeden taki zestaw zawiera jedną biało-różową emalię, każda butelka ma 5 ml.

Białe lakiery do paznokci zwykle używane do manicure francuskiego są również używane do zdobienia paznokci. Biały kolor może kojarzyć się z różnymi kolorami, aby wymyślić piękne zdobienia paznokci. Każdy kolor lakieru nie tylko definiuje Twoją osobowość, ale także mówi o Tobie.

Kolor biały wskazuje na osobowość lub cechy osoby, takie jak konserwatywność, czystość, czystość i równowaga. Uważa się, że osoba, która lubi kolor biały, wierzy w fantazję w swoim sercu i czeka, aż ich książę z bajki przyjdzie i uratuje ich i ożeni się z nim, aby żyć długo i szczęśliwie.