Srebrny kolor ma kobiecą energię ze względu na związek z księżycem oraz przypływami i odpływami. Pozornie srebrny kolor jest płynny, wrażliwy, emocjonalny i tajemniczy jednocześnie kojący, oczyszczający i uspokajający. Z punktu widzenia psychologii kolorów kolor srebrny pomaga w oczyszczeniu umysłu i uwolnieniu negatywnej energii. Uważa się również, że srebro przywraca stabilność i równowagę zarówno duchowej energii, jak i kobiecej mocy. Srebro jest postrzegane jako uprzejmy, szykowny i elegancki kolor, nawiązujący do kobiecej energii, nowoczesności i dobrobytu.

Ze wszystkimi optymistycznymi walorami srebra, których kobieta nie chciałaby go nosić! Paznokcie będące jedną z atrakcyjnych części kobiecego ciała, pomalowanie ich srebrem doda blasku paznokciom. Paznokcie w kolorze srebrnym są idealne na okazję lub imprezę. Przy całym popycie na lakiery do paznokci w kolorze srebrnym, trudno jest wybrać najlepszą markę lakieru do paznokci w kolorze srebrnym. Oto lista niektórych z najlepszych marek, które zapewniają niesamowite odcienie srebrnych lakierów do paznokci.

Posrebrzane kolorowe lakiery do paznokci w Indiach:

Sally Hansen Hard as Nails Extreme Wear, Celeb City, 0,5 uncji (Sparkling Silver):

srebrny lakier do paznokci

Ten zabawny i modny srebrny kolor paznokci od Sally Hansen to idealny wybór, który pasuje do Twoich pięknie wypielęgnowanych paznokci! Został specjalnie zaprojektowany z łatwym do trzymania i przesuwania pędzelkiem, aby równomiernie rozprowadzić kolor paznokci na paznokciach, nadając mu idealne wykończenie i lśniący połysk.

Sally Hansen Insta-Dri Fast Dry Nail Color (Srebrny Sweep):

Przy napiętym harmonogramie czasami malowanie paznokci staje się trudnym zadaniem. Sally Hansen rozumie Twoje problemy, dlatego wprowadza ten natychmiastowy, suchy lakier do paznokci. Wystarczy jedno pociągnięcie lakieru, aby uzyskać olśniewający połysk, a najlepsze jest to, że lakier wysycha w 60 sekund.

Lakier do paznokci China Glaze (matowe wykończenie):

Ten długotrwały lakier do paznokci od China Glaze Nail Polish zapewnia matowe wykończenie paznokci. Został zaprojektowany w taki sposób, aby nie odpryskiwał ani nie blaknął zbyt szybko.

Seria projektantów OPI:

Pomyśl o blaszanym człowieku, czystym płynnym metalu i folii aluminiowej z tym błyszczącym, błyszczącym lakierem do paznokci od OPI. Metaliczny blask jest dobrze napigmentowany i gładki, zapewniając trwalsze, ponadczasowe i przyciągające wzrok platynowe paznokcie.

OPI Lakier do paznokci z kolekcji Soft Shade (błyszczące srebro):

Ten lśniący srebrny odcień od O.P.I Nail Lacquer to delikatny odcień srebra. Połącz ten marzycielski odcień srebra ze swoimi pięknymi sukienkami i wyglądaj wspaniale!

Layla Mirror Effect Lakier do paznokci (błyszczący srebrny):

“Lustro lustro na ścianie! Kto ze wszystkich jest lakierem do paznokci?” Ten zdumiewający lakier do paznokci w kolorze srebrnym od Layla zapewnia lustrzany efekt na paznokciach. Aplikacja tego lakieru do paznokci sprawi, że poczujesz się oczarowany.

Lakier do paznokci China Glaze (srebrna podszewka):

Ten piękny srebrny odcień lakieru do paznokci firmy China Glaze jest elastyczny i zaprojektowany bez odprysków. Kolor paznokci utrzymuje się dłużej i nie blaknie zbyt szybko.

Nicole lakier do paznokci (powłoka o srebrnej fakturze):

Ten dynamiczny srebrny lakier do paznokci od Nicole Nail Polish to lśniący srebrny odcień, który jest wyjątkowy i nieprzewidywalny w fakturze. Uzupełnij wygląd swoich pięknych paznokci top coatem, aby uzyskać pięknie wyglądające paznokcie.

Kolorowy lakier UV Creative Nail Design Shellac (matowe wykończenie):

Ten piękny srebrny lakier do paznokci od Creative Nail Design Shellac działa jak lakier do paznokci i nosi się jak żel. Lakier do paznokci nie odpryskuje ani nie blaknie przez co najmniej 14 dni. To nie tylko to. Gdy chcesz usunąć lakier z paznokci, łatwo się odkleja.

Teraz, gdy znasz już kilka najlepszych marek, które oferują doskonałe srebrne lakiery do paznokci, nie będziesz musiał zastanawiać się nad zakupem wspaniałego srebrnego lakieru do paznokci w sklepie. Wyglądaj niesamowicie cudownie dzięki oszałamiającym odcieniom srebra na Twoich pięknie wypielęgnowanych paznokciach!