Tradycja wymiany obrączek ślubnych sięga 4800 lat w czasach egipskich. Swoją miłość i początek nowego życia możesz uczcić obrączkami ślubnymi. Te pierścienie są wyrazem miłości do partnera. Pierścionki będą twoim dożywotnim zobowiązaniem miłości między tobą a twoim partnerem.

Niesamowite obrączki ślubne od projektanta:

Oto zwerbowane słynne designerskie obrączki ślubne. które zawsze pokazują miłość między parami.

1. Obrączka ślubna z kwiatowym wzorem:

Obrączka ślubna z kwiatowym wzorem

Ta designerska obrączka wykonana jest ze złota i kilku małych diamentów. Wzór wykonany w bardzo atrakcyjny i ciekawy sposób. Pierścionek zaprojektowano z licznymi kwiatami ułożonymi w trzy okrągłe rzędy. Te kwiaty mają płatki ze złota. Środki kwiatów wykonane są z pęku małych, iskrzących się diamentów.

2. Obrączka z dwoma diamentowymi sercami:

Obrączka z dwoma diamentowymi sercami

Ta designerska obrączka wykonana jest ze złota i dwóch diamentowych serc z brylantami. Środek pierścionka jest absolutnie jak zwykły pasek i wykonany ze złota. Ta opaska oddziela się po obu stronach, rozciągając się na dwa oddzielne ramiona. Te ramiona mają dwa wyraźnie w kształcie serca diamenty. Te ramiona z sercami wydają się obejmować zwykły złoty pierścionek.

3. Indyjski zaprojektowany obrączka ślubna:

Obrączka ślubna w stylu indyjskim

Ta designerska obrączka wykonana jest ze złota i diamentów. W tym projekcie obrączki zastosowano kilka wydrążonych wzorów w kształcie mango lub kalki. Dlatego projekt jest bardzo indyjski. Specjalny indyjski wzór znajduje się głównie na górze pierścienia

4. Tkany złoty i diamentowy obrączka ślubna:

Obrączka z plecionego złota i diamentu z ćwiekami

Ta designerska obrączka wykonana jest ze złota i diamentów. Na górnej powierzchni pierścionka znajduje się specjalna misterna konstrukcja. Projekt jest splotem dwóch pasm. Spośród tych pasm jedna nitka jest wykonana ze zwykłego złota, a druga jest wysadzana diamentami.

5. Unikalny zespół weselny:

Unikalna obrączka

Ta designerska obrączka wykonana jest ze złota. Jest to bardzo wyjątkowe, ponieważ na jego zewnętrznej powierzchni znajduje się odcisk palca. Odcisk palca może należeć do panny młodej, gdy zespół jest podarowany panu młodemu i odwrotnie, gdy podarowany jest pannie młodej. Ogólnie rzecz biorąc, pierścionek jest podarowany pannie młodej, więc dodaje się odcisk palca pana młodego. Wewnętrzna powierzchnia pierścionka ma dwuwymiarowe napisy z imionami pary.

6. Niesamowite obrączki ślubne unisex:

Niesamowite obrączki ślubne unisex

Ta designerska obrączka wykonana jest ze złota. Jest bardzo wyjątkowy, ponieważ jest przeznaczony dla unisex i może go nosić zarówno panna młoda, jak i pan młody. Również projekt zespołu jest bardzo wyjątkowy i wyjątkowy. Interesującą częścią jest to, że ten pierścionek ma trójwymiarowy wygląd i wrażenie. Pierścionek jest wykonany z litego złota i złotego pudrowanego wykończenia. Oba przeplatają się ze sobą, dając ciekawą teksturę.

7. Obrączka z białego złota i zielonej emalii:

Obrączka z białego złota i zielonej emalii