Zestawy obrączek dla kobiet są pięknie dostępne w wielu wzorach. Zestaw dwóch lub trzech, a nawet czterech jest tworzony na zestawy ślubnej obrączki ślubnej. Jednym z nich jest główny, a reszta to pierścienie podtrzymujące, dzięki którym cały wzór wygląda niesamowicie.

Zestawy pierścionków damskich na ślub:

Oto lista 9 tradycyjnych i pięknych zestawów obrączek dla kobiet.

1. Piękny rzeźbiony zestaw obrączek ślubnych:

Piękny rzeźbiony zestaw obrączek ślubnych

Wspaniała rzeźbiona obrączka ślubna z platyny jest atutem dla pary ślubnej nie tylko z powodu drogiego zestawu pierścionków, ale także ze względu na cenne życie miłosne, które zacznie się po tym. Diament pięknie wysadzany pośrodku czterech diamentów o szlifie markizowym i podobny pierścionek o nieregularnym kształcie wysadzany diamentami.

2. Zestaw pierścionków z brylantem dla nowożeńców z dzielonym trzpieniem:

Zestaw pierścionków dla nowożeńców z dzieloną cholewką

Ślubny pierścionek z brylantem z dzielonym trzpieniem dla panny młodej wygląda tak samo wspaniale, jak panna młoda ubrana w ten wyjątkowy dzień. Idealnie okrągły diament w środku obrączki zaprojektowanej z rozdwojonymi końcami, z których jeden jest wysadzany diamentami brukowymi, a drugi gładką platyną. Podobny cienki pierścień pasujący do dużego pierścienia bardzo dobrze wspiera projekt.

3. Zestaw pierścionków dla nowożeńców z Marquise Diamond:

Zestaw pierścionków ślubnych z brylantami markizy

Złote pierścionki z wysadzanymi w nich brylantami w artystyczny wzór będą dla niej najlepszą obrączką ślubną na weselu. Pierścionek wysadzany jest diamentem markizowym z małymi idealnie okrągłymi diamentami osadzonymi na obrączce pierścionka. Podobny zakrzywiony i spreparowany pierścień podwładny z głównym pierścieniem.

4. Princess Cut Trójstronny diamentowy zestaw ślubny:

Trójstronny diamentowy zestaw ślubny o szlifie księżniczki

Trójstronny zestaw pierścionków z brylantami o szlifie księżniczki jest po prostu uroczym wzorem pierścionków. Pierścionki są zaprojektowane z białym diamentem o szlifie księżniczki pośrodku i niebieskimi szafirowymi diamentami po bokach pierścienia. Podobny pierścionek z niebieskimi okrągłymi szafirowymi diamentami w linii środkowej i białymi diamentami po obu stronach to po prostu idealna para damskich kompletów obrączek ślubnych.

5. Ekskluzywny zestaw obrączek ślubnych:

Ekskluzywny zestaw obrączek ślubnych

Ekskluzywny, designerski pierścionek z jednym z okrągłym diamentowym sztyftem na górze pierścionka i podtrzymującym pierścionkiem o podobnym wyglądzie, wysadzanym różowymi diamentami pośrodku obrączki. Zestaw dwóch tak niesamowitych wzorów będzie idealnym wyborem do kompletu ślubnej obrączki.

6. Filigranowy różowy szafirowy zestaw obrączek ślubnych:

Komplet obrączek z filigranowym różowym szafirem

Różowo-szafirowe damskie obrączki ślubne, składające się z trzech bardzo pięknie wykonanych pierścionków, będą wspaniale prezentować się na jej dłoniach. Środkowy pierścionek jest zaprojektowany z różowym okrągłym szafirem pośrodku i filigranową grafiką wokół niego z platynową obrączką. Podobne dwa pierścienie po obu stronach pierścienia wyglądają na genialne połączenie.

7. Czarny diament w zestawie obrączki z czarnego złota:

Czarny diament w zestawie obrączki z czarnego złota

Czarne piękno nigdy nie jest uważane za mniej niż białe i żółte złoto. Czarny pierścionek z brylantem wysadzany czarnym złotem jest bardzo rzadko wybierany do ceremonii ślubnych. Ale z rzadkim posmakiem skręconego stylu, czarne komplety obrączek wyglądają nieco poza niebieskim stylem.

8. Zestaw trio obrączki damskiej:

Zestaw trio obrączki

Komplet obrączek w trio to przepiękna kolekcja kompletów obrączek dla pań. Piękna praca diamentowa na złotym pierścionku wygląda zupełnie wyjątkowo i cennie. Praca z diamentami brukowymi jest wykonywana z trzech części tworzących różne bloki na trzech pierścieniach.

9. Zestaw pierścionków ślubnych o zachodzie słońca dla niej:

Zestaw obrączek o zachodzie słońca

Prosty zestaw obrączek ślubnych o unikalnym, prostym designie, a jednocześnie wyróżniający się swoimi cechami, jest tym, czego potrzebujesz, aby zaimponować swojej przyszłej żonie na weselu. Designerski pierścionek i jeden zwykły pierścionek z diamentowym ćwiekiem w sposób, który koncentruje się na drugim pierścionku, dzięki czemu wygląda jak jeden, to wspaniały projekt.

Zestawy obrączek ślubnych dla panny młodej to wyraźny sposób na to, aby twoja żona była szczęśliwa dzięki liczbie pięknych obrączek razem. Oto kilka wspaniałych projektów, które mogą sprawić, że spojrzysz na zestawy obrączek ślubnych.