Big maang tikka to duży wisiorek z linią włosów, a czasem także z bocznymi sznurkami. Czasami wisiorek zakrywa połowę czoła, a czasami całe. Big maang tikka jest dla pań z dużym czołem. Dobrze im to odpowiada. Big maang tikka wygląda szczególnie wspaniale z rozpuszczonymi włosami. Oversize tikka przykuwa uwagę ludzi i nadaje odważny wygląd. Wisiorek w dużych rozmiarach w tikka używany jest przez panie od czasów starożytnych. Muzułmańskie kobiety mają fantazję nosić duże maang tikka.

Tradycyjne i stylowe wzory Maang Tikka w dużym rozmiarze:

Musimy spojrzeć na 9 modnych modeli maang tikka dla kobiet w dużych rozmiarach.

1. Wielokolorowy Big Maang Tikka:

Multi Color Big Maang Tikka

Ta duża maang tikka ma wisiorek z wielokolorowych kamieni. Jest okrągła zawieszka w złotym kolorze z czerwono-zielonym kolorem. Z wierzchu wisiorka przyczepiono kilka małych perełek, a na dole zawieszone są koraliki w kolorze białym i niebieskim. Ten wisiorek zakrywa całe czoło.

2. Big Crescent Drop Maang Tikka:

Big Crescent Drop Maang Tikka

Ta duża biżuteria tikka ma wzór półksiężyca połączony z białymi kamieniami w kształcie gruszki. Pod białym kamieniem wiszą okrągłe perły. Wisiorek połączony jest z kamiennym motywem kwiatowym i wisi kamień w kształcie gruszki z kwiatkiem.

3. Duży zaokrąglony Maang Tikka:

Duży zaokrąglony Maang Tikka

Jest to duża okrągła maang tikka z delikatnymi wzorami na wisiorku. W środku wisiora znajduje się duży okrągły zielony kamień, a pod wisiorkiem jeden czerwony kamień. Ten okrągły wisiorek wygląda niezwykle pięknie z czerwonymi i zielonymi kamieniami.

4. Big Maang Tikka z perłowymi strunami:

Big Maang Tikka z perłowymi strunami

To piękna maang tikka na duże czoło. Broszka ma wzór kwiatowy z wytłoczonym diamentem. Pod wisiorkiem zawieszona jest jedna duża perła w kształcie gruszki. Po obu stronach wisiorka przyczepione są trzy warstwy pereł, które łączą się z włosami.

5. Wielki Kryształ Dangle Maang Tikka:

Wielki Kryształ Dangle Maang Tikka

Ta wielka maang tikka ma niesamowite wzory z diamentami. Wisiorek z motywem kwiatowym z wytłoczonymi dużymi kryształowymi diamentami. Pod wisiorkiem wisi jeden duży kryształ. Po obu stronach zawieszki znajdują się trzy rzędy kryształowego kamienia. Kryształowe kamienie lśnią jak prawdziwy diament.

6. Big Maang Tikka z kwiatową grafiką:

Big Maang Tikka ze sztuką kwiatową

To urocza maang tikka z motywem kwiatowym z papieru. Ten projekt maang tikka jest wyjątkowy i ma trzy sznury pereł z różową perłą pomiędzy i białymi po obu stronach. Drobne linie białych i różowych pereł zwisają w alternatywny sposób.

7. Wielki Diament & Perła Maang Tikka:

Wielki Diament i Perła Maang Tikka

Jest to dość duża okrągła maang tikka z dołączonymi diamentami i perłami. Na tym okrągłym wisiorku wykonano różne prace diamentowe, aby ozdobić jego projekt. Pomiędzy wisiorkiem jest jedna duża perła, a pod wisiorkiem wisi kilka pereł. Jest bardzo cienki łańcuch linii włosów.

8. Wielki wspaniały Maang Tikka:

Wielki wspaniały Maang Tikka

Jest to praca kundan big maang tikka z dużym kamieniem. W środkowym pokryciu znajduje się duży kamień w kształcie trójkąta z małym kamieniem w kształcie trójkąta. Poniżej wisiorka znajdują się trzy łzy. Po obu stronach znajduje się pojedyncza linia perłowego sznurka, a linia włosów zawiera drobne perły!.

9. Big Maang Tikka z wieloma liniami włosów:

Big Maang Tikka z wieloma liniami włosów

Ta maang tikka na duże czoło zawiera wiele sznurków perłowej linii włosów. Wisiorek wysadzany diamentami w dużym rozmiarze z jedną dużą perłą pomiędzy nimi. Wiele sznurków perłowych jest główną atrakcją tej maang tikka. Perły lśnią bardziej niż diamenty.

Big maang tikka są zawsze sławne i modne. To daje uroczy i uroczy wygląd. Tylko duża maang tikka wystarczy na biżuterię do twarzy. Nie potrzebujesz żadnego innego akcesorium do twarzy. W dużych projektach maang tikka jest tak wiele różnorodności. Ale wspólną rzeczą jest użycie diamentu i perły. Obejmuje oszałamiające projekty swoim wiecznie zielonym blaskiem. Zarówno diamenty, jak i perły są uwielbiane przez panie.