Maang Tikka jest integralną częścią biżuterii ślubnej. Ma wielkie znaczenie i wagę. Jest to dodatek, który dodaje elegancji ślubnemu wyglądowi. Obecnie panny młode mają ogromny wybór maang tikka, które może założyć w swój wielki dzień. To piękna ozdoba, która ewoluuje w stylach i wzorach. Maang Tikka oznacza połączenie dwóch dusz poprzez małżeństwo. Wisiorek maang tikka spada w miejscu, gdzie uważa się, że znajduje się „ajna czakra”, która jest symbolem świętego zjednoczenia młodej pary.

Tradycyjne i piękne wzory Maang Tikka z łańcuszkami dla kobiet w trendzie:

Spójrzmy na 9 najlepszych projektów maang tikka z łańcuszkiem.

1. Chand Maang Tikka:

Chand Maang Tikka

To oszałamiający styl maang tikka z łańcuchem. Wisior ma kształt okrągłego księżyca i wisi jeden czerwony kamień w kształcie łzy. Na łańcuszku tikka znajdują się trzy wzory kwiatowe. Wiele okrągłych diamentów jest przymocowanych do tikka.

2. Borla Maang Tikka:

Borla Maang Tikka

Jest to niesamowity łańcuszek maang tikka z zawieszką w stylu borla. Jest okrągła kula ozdobiona kolorowymi kamieniami. Pomiędzy nimi jest biały duży kamień. Następnie jest seria okrągłych kolorowych i białych kamieni. Mała biała seria pereł pokryta jest w środku kuli.

3. Kamień Maang Tikka:

Kamień Maang Tikka

Ten łańcuszek tikka błyszczy białym diamentem w kształcie gruszki na głowie. Ten diament w kształcie gruszki pokryty jest złotem. Okrągły łańcuszek z małymi perełkami w odstępach. Łańcuszek jest bardzo cienki. Ten diament błyszczy i jest dostrzegany przez każde oko.

4. Pojedyncza struna Maang Tikka:

Pojedyncza struna Maang Tikka

Ta maang tikka z łańcuchem ma pojedynczy sznurek z kamieniami. Są też dwie pojedyncze struny biegnące po obu stronach. Na sznurku wytłoczony jest biały sztuczny kamień. Wisiorek jest duży i wiszą trzy duże łzy w kolorze zielonym i różowym.

5. Maang Tikka z podwójną struną:

Maang Tikka

To taki piękny łańcuszek tikka z podwójnym sznurkiem. Na środkowym łańcuszku znajdują się dwa motywy kwiatowe wysadzane kamieniami. Po obu stronach znajdują się dwa rzędy kamieni przypominających warstwy. Istnieje okrągła zawieszka z dużym owalnym białym kamieniem. Ten duży kamień pokryty jest linią małych kamieni.

6. Wiele strun Maang Tikka:

Wiele strun Maang Tikka

Ten ślubny łańcuszek maang tikka wygląda wspaniale i daje pełny wygląd. Po obu stronach znajdują się czterowarstwowe sznurki. Pomiędzy nimi znajduje się wytłoczony w kamieniu kwiatowy wzór. Wisiorek opada do środkowego obszaru oka. Pomiędzy nimi znajdują się zielone kamienie. Cała tikka wygląda wyjątkowo.

7. Złota Maang Tikka:

Złoty Maang Tikka

Ten łańcuszek tikka jest w kolorze złotym z okrągłym wisiorkiem. Bardzo ładny wzór wykonany na złotej zawieszce. Jest zielono-różowy kamień i zawieszone dwie piękne perły. Jedna zawieszka jest duża o okrągłym kształcie, druga mała o owalnym kształcie. Okrągły łańcuszek ma mały kwiatowy wzór.

8. Maang Tikka bez łańcucha:

Maang Tikka bez łańcucha

To jest nowoczesna maang tikka bez łańcucha. W tym na czole znajduje się tylko wisiorek. Wisiorek w kształcie łezki z zawieszonymi trzema sznurkami. Na wisiorku znajdują się białe diamenty małych rozmiarów, które błyszczą. Tikka wygląda fantazyjnie i przyjemnie.

9. Opracuj Maang Tikkę:

Opracowanie Maang Tikka

To jest tak atrakcyjna maang tikka z łańcuchem. Po obu stronach znajduje się szeroki sznurek. Na czole wisi uroczy wisiorek. Nadaje to wymyślny wygląd pannie młodej. Panna młoda wygląda tak delikatnie w tej wielkiej maang tikka. Ta tikka w dużych rozmiarach przyciąga uwagę ludzi.

Maang tikka to nieodłączny element biżuterii dla panny młodej. Maang tikka można nosić nawet na inne funkcje, pod warunkiem, że powinna być mała i delikatna. Twój Solah shringar jest niekompletny bez maang tikka. Daje kobiecie etniczną osobowość. To akcesorium zapewnia nagłą przemianę twarzy z prostoty w czarujący.