Maang tikka to niezbędny element biżuterii damskiej. Wśród różnych wzorów w maang tikka najcenniejszym z nich jest wysadzany diamentami maang tikka. Ma różne delikatne wzory i błyszczy jak prawdziwe diamenty. Panie pozostają zahipnotyzowane blaskiem tego diamentu. Diamenty zawsze przyciągają na nim kobiety. Diamentowe ćwieki maang tikka mają wysoki standard i ujawniają Twój wysokiej klasy gust do projektów. Diamenty dodają blasku Twojej twarzy.

Najnowsze i stylowe wzory Maang Tikka w kolorze diamentowym dla kobiet w trendzie:

Musimy spojrzeć na top 9 maang tikka w diamentach w różnych stylach.

1. Diamond Maang Tikka z perłą:

Diamentowy Maang Tikka z perłową kroplą

To przerażające wzory maang tikka w diamentach, które zawierają również kroplę perły. Jest łańcuszek w kształcie liścia z diamentowymi ćwiekami. W wisiorku pośrodku duży czerwony kamień pokryty wytłoczonymi diamentami. Nad czerwonym kamieniem jest jeszcze jedna okrągła perła!.

2. Amerykański Diament Maang Tikka:

Amerykański Diament Maang Tikka

Jest to delikatny amerykański diament maang tikka ze złotym łańcuszkiem. Dwie ładne krzywe są podane z diamentem w kształcie gruszki na górnej krzywiźnie i trzema zwisającymi poniżej krzywych. Z tym broszem dostępne są dwa wzory w kształcie kwiatów. Cała tikka jest ozdobiona diamentami.

3. Mango Motyw Diament Maang Tikka:

Motyw Mango Diament Maang Tikka

Jest to ciężka diamentowa tikka z motywem mango. Cały motyw mango i łańcuszek jest wytłoczony w romby. W środku motywu mango znajduje się różowy kamień w kształcie łezki. Ta maang tikka wygląda po królewsku i klasycznie. Ten wisiorek zakryje całe twoje czoło.

4. Unikalny Diament Maang Tikka:

Unikalny Diament Maang Tikka

Jest to wyjątkowa biżuteria diamentowa tikka z linią białych diamentów. Nie ma wisiorka ani linii włosów. Istnieje tylko seria diamentów od małych do dużych rozmiarów. Ta maang tikka jest w kolorze srebrnym i wygląda niesamowicie między włosami. Ta tikka jest małych rozmiarów.

5. Diamond Maang Tikka z Rubinowym Kamieniem:

Diament Maang Tikka z Rubinowym Kamieniem

Ten diament maang tikka ma kwiatowy wzór z kamieniem rubinowym. Linia włosów ma wzór liścia z diamentowymi ćwiekami. Wewnątrz kwiatu znajduje się jedna perła pokryta kamieniami rubinowymi, a następnie linia białych diamentów. Jedna diamentowa kula wisi pod tym kwiatowym wisiorkiem.

6. Diament z zielonym szmaragdem Maang Tikka:

Diament z zielonym szmaragdem Maang Tikka

Jest to przepiękna diamentowa tikka o zielonym kolorze szmaragdu. Istnieje linia włosów o okrągłym kształcie diamentu. Następnie jest projekt w kształcie okularów przeciwsłonecznych z dwoma szmaragdami otoczonymi diamentami. Potem dołączona zawieszka duży szmaragd w środku i linia białych diamentów.

7. Kwiatowy projekt diamentu Maang Tikka:

Kwiatowy wzór Diament Maang Tikka

Jest to tradycyjny wzór diamentu maang tikka z kwiatowym wzorem. Złoty wzór w kształcie gruszki jest wykonany w linii włosów z diamentowymi ćwiekami. Wisiorek z motywem kwiatowym z białym diamentem pomiędzy nimi. W płatku znajduje się różowy kamień otoczony diamentami.

8. Peacock Design Diamond Maang Tikka:

Pawia Projekt Diament Maang Tikka

Jest to piękny projekt z dwoma pawimi diamentami maang tikka. Pomiędzy broszką a małymi białymi, zielonymi i różowymi diamentami wysadzanymi w całym wisiorku znajduje się jeden duży różowy kamień. Linia włosów z okrągłym ogniwem ma po bokach mały diament. Ten motyw pawia wygląda jak prawdziwy.

9. Zmienny kamień diamentowy Maang Tikka:

Zmienny Kamień Diament Maang Tikka

Jest to najnowszy projekt diamentu maang tikka z wymiennymi kamieniami. Jest wysadzany diamentami łańcuszek do włosów z okrągłą zawieszką. Pomiędzy wisiorkiem wytłoczony jest jeden czerwony kamień. Możesz zmienić ten czerwony kamień i umieścić inny kolor. Całe otoczenie kamienia jest z diamentów.

Ponieważ wysadzany diamentami maang tikka jest cenny, należy zachować szczególną ostrożność podczas obsługi. Aby blask diamentu trwał długo, wymagane jest odpowiednie pranie. Diamond maang tikka natychmiast przykuwa uwagę. Powinieneś nosić diamentową tikkę w funkcjach nocnych, aby te diamenty mogły bardziej błyszczeć. Diamenty zawsze były symbolem miłości. Będzie to najlepszy wybór do noszenia diamentowej tikka.