Obecnie istnieje trend noszenia maang tikka z jednej strony. Wcześniej była maang tikka z łańcuchem na środku głowy. Ale teraz są dostępne side maang tikka. To jest współczesne żądanie. Z fantazją też wzbudza zainteresowanie. W rzeczywistości wszystkie gwiazdy noszą ten projekt. Jest to powszechne u kobiet Mogołów. Włożyli projekt w stylu Jhumara w bok głowy. A idea side maang tikka wywodzi się z tego Mughal Jhumars. To rodzaj zaawansowanego akcesorium do głowy.

Wzory boczne Maang Tikka

Najnowsze i piękne wzory Maang Tikka z jednej strony dla pań w modzie:

Oto najlepsze projekty maang tikka z bocznymi strunami.

1. Strona z perłowymi sznurkami Maang Tikka:

Perłowy sznurek Maang Tikka

To jest tak urzekająca boczna tikka z perłowymi sznurkami. Po jednej stronie znajdują się warstwy małych pereł, a na czole jeden duży wzór w kształcie półksiężyca. Te perłowe warstwy wyglądają charyzmatycznie z białawym połyskiem. Poprawia ogólny blask twarzy.

2. Boczna Jhumar Maang Tikka:

Side Jhumar Maang Tikka

To jest inspirowana Mughal boczna biżuteria tikka. Z jednej strony głowy wisi duży wzór przypominający jhumar. Składa się z małego łańcuszka połączonego z zawieszką na górze. Z tymi łańcuszkami są małe rozmiary kolorowych kamieni.

3. Boczny skok Maang Tikka:

Zmiatane w bok Maang Tikka

To królewski wzór w maang tikka z bocznymi sznurkami. Jest jeden duży okrągły wisiorek z jednym zawieszonym pomarańczowym kamieniem. Ta duża zawieszka jest połączona z trzema małymi sznurkami i małą okrągłą zawieszką. Ten wisiorek ma trzy linie sznurka z wytłoczonymi kamieniami.

4. Boczna Mughal Maang Tikka:

Side Mughal Maang Tikka

To jest jedna strona maang tikka z kilkoma okrągłymi ogniwami. Dołączone są różne białe kamienie w kształcie gruszki. Jest jeden wzór kwiatowy z kamieniem pośrodku. Na końcu tikki wiszą perły w kształcie gruszki. Mieszanka białego kamienia i pereł wydaje się być oszałamiająca.

5. Ciężki z jednej strony Maang Tikka:

Jednostronny ciężki Maang Tikka

To taka ciężka boczna tikka ze sznurkami czerwonych koralików. Są trzy linie czerwonych koralików. Pośrodku ciężki wisiorek z wieloma wzorami. Na wisiorku dzieło z białego i czerwonego kamienia. Ta duża zawieszka obejmuje prawie całą głowę. W środku jest też jeden łańcuch.

6. Kundan Matha Patti:

Kundan Matha Patti

To po prostu wspaniała maang tikka z bocznymi sznurkami. Dostępne są trzy okrągłe serie pereł i jeden dodatkowy złoty sznurek z dołączonymi małymi złotymi koralikami. Wisiorek w kształcie otwartego księżyca z białym kamieniem i perłą w środku. Szereg pereł połączony jest z zawieszką w formie żyrandola.

7. Diamentowe ćwieki Matha Patti:

Matha Patti . z ćwiekami diamentowymi

Ta boczna tikka jest wytłoczona diamentami i jednym białym kamieniem. Istnieją trzy linie kwiatowego wzoru. Na tym kwiatowym wzorze są wytłoczone małe romby. Jeden średniej wielkości wzór kwiatowy znajduje się w zawieszce z diamentem. Z tym wisiorkiem wisi jeden biały kamień.

8. Boczna warstwa Maang Tikka:

Maang Tikka . z warstwami bocznymi

Są to czterowarstwowe, wysadzane kamieniami struny boczne. Ten sznurek dodaje fryzurze blasku. Jest ozdobiony białymi kamieniami. Te sznurki są połączone z kwiatami po obu stronach. Ten kwiatowy wzór jest ozdobiony białym kamieniem, który lśni jak lustro.

9. Oszałamiająca pojedyncza linia Maang Tikka:

Oszałamiająca pojedyncza linia Maang Tikk

Ta strona tikka ma gruby pojedynczy sznurek. Ten pojedynczy sznurek wygląda niesamowicie dzięki swojemu wzornictwu. Biały kamień w kształcie gruszki jest przymocowany do połowy pojedynczego sznurka. Ta pojedyncza struna maang tikka dodaje blasku Twojemu wizerunkowi. Ma nowoczesny charakter dzięki delikatnemu wzornictwu.

Side maang tikka staje się sławne z dnia na dzień. Zyskuje popularność i sławę, ponieważ celebryci używają coraz więcej. Niemniej jednak jest to starożytna maang tikka. Młode panie używają tej nowoczesnej strony maang tikka. Dzięki bocznej maang tikka panie mogą afiszować się jej wyglądem. Odsłania gust i wybór pań. Może to być również używane z zachodnimi sukienkami. Niektóre projekty wyglądają jak tiara, która pokazuje połączenie etnicznego i nowoczesnego designu.